George Clarke w Domo+ remontuje Wielką Brytanię i jej historyczne budynki

Od gotyku przez epokę georgiańską po styl wiktoriański i Art Deco. Na brytyjskiej ziemi stoi wiele historycznych budynków, pamiętających kluczowe w historii Królestwa momenty. Powoli jednak nadgryza je ząb czasu. Brytyjski architekt George Clarke doskonale wie, jak sprawić, aby dom z historią zyskał drugie życie. Stosuje przy tym nowoczesne rozwiązania na miarę XXI wieku. Premiera mini serii „George Clarke – stary nowy dom” w Domo+ już 14 lipca o godzinie 21:00!

 

 

Zabytkowe kamienice i historyczne budynki mają wyjątkowy i magiczny klimat, jednak pod wpływem czasu tracą swój pierwotny urok. Potrzebują metamorfozy, która sprawi, że będą równie stylowe i wygodne, co kiedyś. Znany brytyjski architekt George Clarke wyrusza w podróż po Wielkiej Brytanii i znajduje wyjątkowe domy, które poddaje spektakularnym przemianom, uwalniając ich uśpiony potencjał.

Program „George Clarke – stary nowy dom” to kopalnia wiedzy dla widzów poszukujących inspiracji do wykorzystania we własnych wnętrzach, niezależnie od posiadanego budżetu. George Clarke – ekspert od wystroju wnętrz – sprawi, że dom z poprzedniej epoki przemieni się w nowoczesne mieszkanie z nutą starodawnego, dobrego stylu. Intrygujące projekty i prawdziwe perełki – ten program dostarczy masy świeżych pomysłów i pokaże, że jeśli chodzi o zmianę swojego najbliższego otoczenia, nie ma rzeczy niemożliwych.

Pierwszy odcinek programu już 14 lipca o godzinie 21:00 w Domo+

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *