#GIRLSTALK – nowy talk-show na YouTube autorstwa Karoliny Cwaliny

8 marca na YouTube zadebiutował autorski talk-show Karoliny Cwaliny, jednej z najmłodszych certyfikowanych coach w Polsce, autorki książek i pomysłodawczyni projektu „Sexy zaczyna się w głowie”. Co tydzień, w ramach 12-odcinkowej serii Karolina zaprosi jedną inspirującą osobę, z którą porozmawia na tematy związane z jej profesją i poglądami na różnorodne sprawy. Nie obejdzie się bez szczypty kontrowersji. W pierwszym odcinku gościem Karoliny będzie Paweł Svinarski, youtuber prowadzący kanał „Dla Pieniędzy”. Seria powstała we współpracy z Abstra – największym producentem treści wideo na polskim YouTube.

 

Własny talk-show to spełnienie jednego z moich największych marzeń. Mój kanał to naturalne przedłużenie książki „#GIRLSTALK”, w której  w ponad 40 rozmowach z rozmówczyniami i rozmówcami poruszaliśmy najbardziej różnorodne tematy. Na YouTube przeprowadzane przeze mnie wywiady są krótsze i nieco bardziej skondensowane, za to jest w nich jeszcze więcej emocji! W końcu często lubię się nie zgadzać z moimi gośćmi. Do pierwszego odcinka przewrotnie zaprosiłam mężczyznę, jednak  w większości moimi gośćmi będą kobiety – te z pierwszych stron gazet, jak i nieco mniej znane, choć robiące niesamowite rzeczy – powiedziała Karolina Cwalina, autorka talk-show.

Kilkunastominutowe żywe rozmowy na każdy temat będą clue autorskiego kanału Karoliny Cwaliny. Wideo, które ukaże się na YouTube to tylko wybór najciekawszych tematów z całej dyskusji. Cały zapis rozmów Karoliny z gośćmi znajdzie się na jej oficjalnym podcaście pod adresem – https://soundcloud.com/user-732789588/karolina-cwalina-gosc-pawel-svinarski-podcast

W pierwszym odcinku gościem Karoliny Cwaliny będzie Paweł Svinarski, prowadzący kanał
„Dla Pieniędzy” – najpopularniejszy kanał na YouTube w Polsce poświęcony zagadnieniom z zakresu ekonomii i finansów. W kolejnych 11 odcinkach Karolina rozmawiać będzie m.in. z psychoonkolog Adrianną Sobol, projektantką i blogerką Aretą Szpurą i najsłynniejszą polską modelką plus size Joanną Cesarz.

Karolina Cwalina to jedna z najmłodszych certyfikowanych coach w Polsce (Professional Certified Coach w ICF – PCC ICF oraz Family Coach). Jest także autorką kilku bestsellerowych książek, w tym „Wszystko zaczyna się w głowie” i „#GIRLSTALK” oraz pomysłodawczynią projektu „Sexy zaczyna się w głowie”. To dzięki Karolinie tysiące Polek na nowo poznały swoją wartość i zrozumiały, że mogą osiągnąć więcej niż im się wydaje.

„Sexy zaczyna się w głowie” jest oparty o historię mojego życia. Przez lata walczyłam z ciężką chorobą i otyłością. Znajdowałam się w ciężkiej sytuacji, z której nie widziałam drogi wyjścia. Światełkiem w tunelu okazał się dla mnie coaching. Udało mi się pokonać chorobę, odnaleźć swoją wartość i całkowicie odmienić swoje życie. Moją historią zainteresowały się media, a mnie samej udało się natchnąć setki kobiet, do tego, aby przejść głęboką psychiczną przemianę, doceniając same siebie – powiedziała Karolina Cwalina.

12-odcinkowa seria Karoliny Cwaliny powstała we współpracy z Abstra, największym producentem treści wideo na YouTube w Polsce. Kanał jest dostępny TUTAJ.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *