Golf Channel Polska HD w kwietniu i maju dla abonentów pakietów Select i Max w UPC Polska

Od 15 kwietnia do 15 maja Golf Channel Polska HD, który na co dzień jest częścią pakietu Max, będzie dostępny bez dodatkowych opłat dla abonentów pakietu Select w sieci kablowej UPC Polska. Kanał znajduje się na pozycjach 518 na dekoderze Horizon oraz 573 na dekoderze Mediabox.

 

W tym okresie, w ramówce kanału znajdują się cztery wyczekiwane przez kibiców turnieje cyklu PGA TOUR: RBC Heritage, Zurich Classic of New Orleans, Wells Fargo Championship oraz AT&T Byron Nelson. Na antenę wraca uwielbiany talk show „Feherty”, a także pojawia się nowa pozycja – program podróżniczy „Golfowa objazdówka: chcę tam grać!”.

Malownicze pola Luizjany, Teksasu i Karoliny Północnej już wkrótce, z oaz natury i spokoju zmienią się w pełne napięcia, nerwów i emocji areny sportowej rywalizacji największych gwiazd nowoczesnego golfa. Przez cztery dni trwania turniejów, te kluby golfowe staną się miejscami w których drobny, niewłaściwy ruch podczas uderzenia piłki wart będzie nawet kilkaset tysięcy dolarów. Popisy i radość, ale też stres i smutek najlepszych golfistów świata, będą mogli bez dodatkowych opłat obserwować z zacisza swoich domów posiadacze pakietów Select oraz Max w UPC Polska. W czasie trwania „otwartych okien” – od 15 kwietnia do 15 maja – Golf Channel Polska transmituje turnieje: RBC Heritage, Zurich Classic of New Orleans, Wells Fargo Championship oraz AT&T Byron Nelson.

Golf Channel Polska HD przygotował w kwietniu dla widzów również dwie niespodzianki. Na początku kwietnia na antenie pojawiła się nowa pozycja – program podróżniczy „Golfowa objazdówka: chcę tam grać!”. Gospodarz programu – Matt Ginella jeździ po najpiękniejszych ośrodkach golfowych, odkrywa przed widzami ich sekrety i wskazuje najciekawsze atrakcje. Na antenę wraca, z nowym sezonem, talk-show „Feherty”, w którym David Feherty w swoim niepodrabialnym stylu odpytuje gwiazdy sportu, rozrywki i polityki. Pierwszym gościem serii będzie legendarny golfista – nie mniej wygadany od gospodarza programu Fred Couples. W kolejnych odcinkach największe obecnie nazwiska świata golfa: Brooks Koepka, Bryson DeChambeau i Tony Finau.

Oferta Golf Channel Polska HD dzieli się na trzy podstawowe pasma: lifestyle, nauka gry oraz transmisje z turniejów.

Sport i transmisje na żywo

Golf Channel Polska HD jako jedyny kanał w Polsce transmituje na żywo, z polskim komentarzem,
PGA TOUR – najbardziej prestiżową serię turniejów golfowych na świecie. Realizacja w jakości HD,
z wykorzystaniem najnowszych technologii jak np. graficzne śledzenie lotu piłki, na nowo definiuje obraz golfa. Niewiarygodne uderzenia zawodowców, napięcie i tempo współczesnego, atletycznego światowego golfa. Po raz pierwszy widzowie w Polsce mają możliwość dołączenia do milionów na świecie i co tydzień śledzić wydarzenia w najważniejszej golfowej lidze. Pojedynki Tigera Woodsa, Phila Mickelsona, Brooksa Koepki, Jordana Spietha, Dustina Johnsona, Rory’ego McIlroya – maestria mistrzów sportu, co tydzień przez cztery dni!

Lifestyle, rozrywka i programy informacyjne 

Golf Channel Polska HD to także serie programów rozrywkowych i informacyjnych związanych z golfem. Zobaczymy gwiazdy świata kultury, sportu, a nawet polityki, często w nietypowych dla nich sytuacjach i poza strefą komfortu. Hank Haney (były trener Tigera Woodsa) uczy grać w golfa m.in. wokalistę Maroon 5 – Adama Levine’a, legendę pięściarstwa – Sugar Raya Leonarda, mistrza pływania Michaela Phelpsa, czy jednego z najlepszych zawodników ligi NBA Charlesa Barkleya. „Niegrzeczny chłopiec” świata golfa – charyzmatyczny i bezpośredni David Feherty rozmawia m.in. ze zdobywcą Oscara Matthew McConaugheyem, prezydentami Georgem W. Bushem i Donaldem Trumpem oraz innymi aktorami, politykami i gwiazdami. Dodatkowo: prywatne sylwetki zawodników, analizy turniejów, przygotowania do najważniejszych zawodów – wszystko, co dotyczy PGA TOUR w programie „Tydzień z PGA TOUR”.

Nauka gry w golfa i fitness

Zacząć grać w golfa jest łatwo. Grać dobrze – to sztuka. Programy szkoleniowe pozwolą poznać tajniki tej dyscypliny, a golfistom stać się skuteczniejszymi graczami. To one odróżniają wielkich mistrzów od amatorów. Pasmo programów edukacyjnych Golf Channel Polska umożliwia analizę najdrobniejszych błędów i naukę od najlepszych golfistów i trenerów w historii tego sportu. „Mistrzowskie lekcje” to sama śmietanka: zbiór najlepszych porad od największych mistrzów, podzielonych według tematyki.

Aktualne informacje i pełna oferta programowa kanału dostępna jest na stronie www.golfchannel.pl oraz w mediach społecznościowych. Partnerem technologicznym odpowiedzialnym operacyjnie za emisję kanału oraz transmisje programów na żywo jest firma Frame by Frame. Brokerem reklamowym jest Polsat Media.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *