Sport w TV

Golf Channel Polska i Elektrownia Powiśle wspólnie kibicują najlepszym golfistom

W piątek, 4 września, rozpoczyna się TOUR Championship – wielki finał sezonu PGA TOUR. Zagra w nim 30 najlepszych golfistów roku, spośród których w poniedziałek wyłoni się zdobywca FedExCup i 15 milionów dolarów. Wielkie emocje przez wszystkie cztery dni trwania turnieju – na żywo w Golf Channel Polska. Partnerem transmisji oraz gospodarzem Strefy Kibica Golf Channel Polska jest Elektrownia Powiśle.

 

Emocjonujący, pełen zwrotów akcji i niepowtarzalnych zagrań golfowych mistrzów sezon PGA TOUR dobiega końca. Pozostaje jedno, najważniejsze pytanie: kto zdobędzie FedExCup? Po wspaniałym turnieju BMW Championship, z pierwszego miejsca, z przewagą dwóch uderzeń wystartuje Dustin Johnson, a po piętach będą mu deptać m.in. Jon Rahm i Justin Thomas. Ostatniego słowa zapewne nie powiedział jeszcze obrońca tytułu: Rory McIlroy. Ogromna presja na barkach przy każdym uderzeniu, miliony dolarów i miejsce w historii sportu na szali – nadchodzą najbardziej emocjonujące cztery dni w golfie!

Transmisje w Golf Channel Polska: piątek i sobota 19:00, niedziela 21:00, poniedziałek 19:30

Komentują: Jacek Person i Mateusz Kniaginin

Partnerem transmisji jest Elektrownia Powiśle – wyjątkowe miejsce na mapie Warszawy. To tu, w industrialnych wnętrzach ponad 100-letniej elektrowni, tuż przy Bulwarach wiślanych, na klientów czeka ponad 50 sklepów polskich i zagranicznych marek, restauracje serwujące dania z różnych stron świata oraz pierwszy w Polsce Beauty Hall – przestrzeń, w której zarówno panie, jak i panowie kompleksowo zadbają o swoją urodę i dobre samopoczucie.

Elektrownia Powiśle to również gospodarz Strefy Kibica Golf Channel Polska, która odbędzie się 7 września. Zaproszeni goście oraz zwycięzcy konkursu organizowanego 3 września na fanpage’u Golf Channel Polska będą wspólnie kibicować największym gwiazdom golfa.

Golf Channel Polska HD to sportowo-lifestyle’owy kanał TV uruchomiony w marcu 2017 r., na podstawie umowy z NBC Universal/Golf Channel, oraz w bliskiej współpracy z PGA TOUR. Program zawiera transmisje na żywo z najbardziej prestiżowych zawodów golfowych na świecie oraz programy rozrywkowe, podróżnicze i szkoleniowe. Golf Channel Polska jest dostępny w jakości HD, 24 godziny na dobę, z polskim komentarzem, na platformie satelitarnej Cyfrowego Polsatu, platformie satelitarnej Canal+, oraz w wiodących sieciach cyfrowej telewizji kablowej, m.in. UPC Polska, Vectra, Multimedia Polska i Netia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *