Gorące czerwcowe nowości na antenie Food Network!

Wkrótce wakacje, ale widzowie Food Network już teraz mogą poczuć ich przedsmak oglądając nowy program „Włoska podróż pełna smaków”. Dwójka charyzmatycznych szefów kuchni – Bobby Flay i Giada DeLaurentiis wyruszy do Włoch tropem najsmaczniejszego jedzenia. Będzie pysznie! A może jesteście ciekawi, jak wygląda kopia Waszego ulubionego aktora czy muzyka wykonana z… ciasta. Oglądajcie „Upieczonych celebrytów”! Tylko w Food Network!

 

Amerykański szef kuchni, Bobby Flay, od zawsze marzył by spędzić trochę czasu w Rzymie, poznać styl życia Włochów, a przede wszystkim delektować się wspaniałym jedzeniem. Gdy nadarzyła się taka okazja, poprosił Giadę De Laurentiis by została jego lokalną przewodniczką.

Razem wyruszyli w podróż życia. Spędzili miesiąc w Rzymie i Toskanii, inspirując się historią i tradycjami kuchni włoskiej oraz delektując słynnym „la dolce vita”. W stolicy sprawdzili jak zmienia się scena kulinarna i jak stale poszukuje się nowych kombinacji smakowych.

W Toskanii poznali wytwórców lokalnej żywności, właścicieli ekologicznych gospodarstw, a na farmie owiec nauczyli się robić kultowy ser pecorino.

Program „Włoska podróż pełna smaków” na antenie Food Network od 3 czerwca, w czwartki, o godz. 20:40.

A już 14 czerwca, w poniedziałek o godz. 21:45, premierowy odcinek szalonego show ”Upieczeni celebryci”. Prowadząca Tregaye Fraser rzuca niecodzienne wyzwanie mistrzom cukiernictwa – mają odwzorować z ciasta sylwetki znanych i lubianych osób!

W jury zasiądą zabawny komentator kulinarny Kalen Allen i Natalie Sideserf, specjalizująca się w hiperrealistycznych technikach rzeźbienia ciastek. Jak wygląda upieczona Lady Gaga, Kim Kardashian czy Dwayne Johnson, dowiecie się już wkrótce w Food Network!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *