Grudzień 2017 na kanale SundanceTV

Akcja sześcioodcinkowego serialu toczy się w Montrealu, gdzie zostają znalezione zwłoki Lee Manninga, szefa marketingu w firmie farmaceutycznej.

 

SERIALE

ACCEPTABLE RISK
W czwartki o 22:00
Finałowy odcinek 21 grudnia

Występują: Elaine Cassidy, Morten Suurballe, Angeline Ball

Akcja sześcioodcinkowego serialu toczy się w Montrealu, gdzie zostają znalezione zwłoki Lee Manninga, szefa marketingu w firmie farmaceutycznej. Tuż przed śmiercią mężczyzna rozmawiał ze swoją żoną Sarah przez telefon.

Życie kobiety legnie w gruzach, tym bardziej że jej pierwszy mąż zmarł trzy lata wcześniej. Przeglądając listę kontaktów Lee, Sarah zaczyna zdawać sobie sprawę, jak mało wiedziała o życiu swojego męża.

Podejmując dochodzenie, które rodzi więcej pytań niż odpowiedzi, Sarah nagle znajduje się w centrum podejrzeń, a jej życie jest pod obserwacją.

HELL ON WHEELS – SEZON 5B
Od 10 grudnia w niedziele o 22:00

Występują: Anson Mount, Colm Meaney, Robin McLeavy

Serial przenosi widza do Stanów Zjednoczonych z czasów po wojnie secesyjnej i pokazuje trudy, jakie zostały podjęte, by odbudować ten kraj po najkrwawszej wojnie w jego historii.

Produkcja przedstawia różnorakie aspekty życia w USA w tamtych czasach: zinstytucjonalizowaną chciwość i korupcję, doświadczenie imigracyjne, sytuację wyemancypowanych Afroamerykanów w czasach
rekonstrukcji oraz proces niszczenia ziem rdzennych Amerykanów i ich społeczności w imię postępu.

GŁĘBOKIE WODY: SEZON 1.
W niedziele o 22:00
Finałowy odcinek 3 grudnia

Występują: Noah Taylor, Yael Stone

W mieszkaniu znajdującym się przy Plaży Bondi zostają znalezione okaleczone zwłoki młodego mężczyzny. Do zbadania sprawy zostają przypisani detektywi Tori Lustigman (Yael Stone) i Nick Manning (Noah Taylor). Czy to brutalne morderstwo zostało dokonane w trakcie rabunku, czy popełnił je ktoś z bliskich ofiary, czy też może jest to zbrodnia motywowana nienawiścią wobec gejów?

Wkrótce dokonany zostaje kolejny rytualny mord – detektywi odkrywają wtedy, że do zwabienia ofiar zabójca wykorzystuje mobilny portal społecznościowy o nazwie THUSTR. Nikt, kto używa tej aplikacji nie jest bezpieczny. Tak oto rozpoczyna się wyścig z czasem – czy detektywom uda się złapać mordercę, nim ten znów zaatakuje?

LEGION BRACI
Sobota, 2 grudnia o 22:00

Reżyseria: Greg Barker

Tuż po wydarzeniach z 11 września 2001 roku mniej niż 100 amerykańskich żołnierzy zostało wysłanych do Afganistanu w ramach tajnej misji, której celem było obalenie rządów talibów. To, co zdarzyło się później, można określić zarówno mianem historii o początkach wojny, jak i opowieści z przestrogą, odsłaniającej konsekwencje 15 lat ciągłej walki.

LEGION BRACI
FREE AND EASY
WOLNY I SWOBODNY
Sobota, 9 grudnia o 22:00

Występują: Xu Gang, Zhiyong Zhang

Kiedy obwoźny sprzedawca mydła dociera do wyludnionego miasteczka w Chinach, na miejscu dochodzi do zbrodni. Wydarzenie to nastawia przeciwko sobie tamtejszych zdziwaczałych mieszkańców, co prowadzi do tragikomicznych konsekwencji.

FILMY Z SUNDANCE FILM FESTIVAL 2017

CARPINTEROS
Sobota, 23 grudnia o 22:00

Występują: Orestes Amador, Ramón Emiliio

Candelario, Carlota Carretero Julián znajduje miłość oraz sens życia w najmniej oczekiwanym miejscu – w więzieniu na Dominikanie. Jego romans z Yanelly, która również jest więźniarką, nawiązuje się poprzez język migowy. Dzięki niemu kochankowie mogą uniknąć wykrycia przez tuziny strażników.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *