Grudzień 2017 na kanale SundanceTV

Akcja sześcioodcinkowego serialu toczy się w Montrealu, gdzie zostają znalezione zwłoki Lee Manninga, szefa marketingu w firmie farmaceutycznej.

 

SERIALE

ACCEPTABLE RISK
W czwartki o 22:00
Finałowy odcinek 21 grudnia

Występują: Elaine Cassidy, Morten Suurballe, Angeline Ball

Akcja sześcioodcinkowego serialu toczy się w Montrealu, gdzie zostają znalezione zwłoki Lee Manninga, szefa marketingu w firmie farmaceutycznej. Tuż przed śmiercią mężczyzna rozmawiał ze swoją żoną Sarah przez telefon.

Życie kobiety legnie w gruzach, tym bardziej że jej pierwszy mąż zmarł trzy lata wcześniej. Przeglądając listę kontaktów Lee, Sarah zaczyna zdawać sobie sprawę, jak mało wiedziała o życiu swojego męża.

Podejmując dochodzenie, które rodzi więcej pytań niż odpowiedzi, Sarah nagle znajduje się w centrum podejrzeń, a jej życie jest pod obserwacją.

HELL ON WHEELS – SEZON 5B
Od 10 grudnia w niedziele o 22:00

Występują: Anson Mount, Colm Meaney, Robin McLeavy

Serial przenosi widza do Stanów Zjednoczonych z czasów po wojnie secesyjnej i pokazuje trudy, jakie zostały podjęte, by odbudować ten kraj po najkrwawszej wojnie w jego historii.

Produkcja przedstawia różnorakie aspekty życia w USA w tamtych czasach: zinstytucjonalizowaną chciwość i korupcję, doświadczenie imigracyjne, sytuację wyemancypowanych Afroamerykanów w czasach
rekonstrukcji oraz proces niszczenia ziem rdzennych Amerykanów i ich społeczności w imię postępu.

GŁĘBOKIE WODY: SEZON 1.
W niedziele o 22:00
Finałowy odcinek 3 grudnia

Występują: Noah Taylor, Yael Stone

W mieszkaniu znajdującym się przy Plaży Bondi zostają znalezione okaleczone zwłoki młodego mężczyzny. Do zbadania sprawy zostają przypisani detektywi Tori Lustigman (Yael Stone) i Nick Manning (Noah Taylor). Czy to brutalne morderstwo zostało dokonane w trakcie rabunku, czy popełnił je ktoś z bliskich ofiary, czy też może jest to zbrodnia motywowana nienawiścią wobec gejów?

Wkrótce dokonany zostaje kolejny rytualny mord – detektywi odkrywają wtedy, że do zwabienia ofiar zabójca wykorzystuje mobilny portal społecznościowy o nazwie THUSTR. Nikt, kto używa tej aplikacji nie jest bezpieczny. Tak oto rozpoczyna się wyścig z czasem – czy detektywom uda się złapać mordercę, nim ten znów zaatakuje?

LEGION BRACI
Sobota, 2 grudnia o 22:00

Reżyseria: Greg Barker

Tuż po wydarzeniach z 11 września 2001 roku mniej niż 100 amerykańskich żołnierzy zostało wysłanych do Afganistanu w ramach tajnej misji, której celem było obalenie rządów talibów. To, co zdarzyło się później, można określić zarówno mianem historii o początkach wojny, jak i opowieści z przestrogą, odsłaniającej konsekwencje 15 lat ciągłej walki.

LEGION BRACI
FREE AND EASY
WOLNY I SWOBODNY
Sobota, 9 grudnia o 22:00

Występują: Xu Gang, Zhiyong Zhang

Kiedy obwoźny sprzedawca mydła dociera do wyludnionego miasteczka w Chinach, na miejscu dochodzi do zbrodni. Wydarzenie to nastawia przeciwko sobie tamtejszych zdziwaczałych mieszkańców, co prowadzi do tragikomicznych konsekwencji.

FILMY Z SUNDANCE FILM FESTIVAL 2017

CARPINTEROS
Sobota, 23 grudnia o 22:00

Występują: Orestes Amador, Ramón Emiliio

Candelario, Carlota Carretero Julián znajduje miłość oraz sens życia w najmniej oczekiwanym miejscu – w więzieniu na Dominikanie. Jego romans z Yanelly, która również jest więźniarką, nawiązuje się poprzez język migowy. Dzięki niemu kochankowie mogą uniknąć wykrycia przez tuziny strażników.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *