Grudzień 2017 na kanale AMC

W nadchodzącym miesiącu AMC szczególnie poleca uwadze powtórkę 2. sezonu serialu o przygodach Hapa i Leonarda – „Hap i Leonard: Mucho Mojo”. Zapraszamy w czwartki o godz. 21:00 (po dwa odcinki). Finał 2. sezonu 21 grudnia o godz. 21:00.

 

AMC zaprasza także na kontynuację powtórnej emisji 1. sezonu serialu „Syn” – w każdy poniedziałek o godz. 21:00. Finał sezonu 18 grudnia o godz. 21:00 (tego dnia zostaną wyemitowane dwa odcinki).

W grudniu AMC  zaprasza także na wieczory z filmami – w każdy wtorek o godz. 21:00, a także „Weekendy pełne akcji” (w każdą sobotę i niedzielę od godz. 12:00 do końca dnia).

HAP I LEONARD: MUCHO MOJO
PRODUKCJA WŁASNA AMC
Powtórka 2. sezonu w czwartki o godz. 21:00 (po dwa odcinki)
Finał 2. sezonu 21 grudnia o godz. 21:00

Scenariusz do kolejnej odsłony przygód Hapa (James Purefoy) i Leonarda (Michael Kenneth Williams): „Hap i Leonard: Mucho Mojo” powstał w oparciu o „Mucho Mojo” – drugą książkę z serii o dwójce przyjaciół autorstwa Joego Lansdale’a. Bohaterowie powracają z jeszcze większą dawką absurdu i zaskakujących zwrotów akcji. Tym razem zostają uwikłani w historię tajemniczego morderstwa. Opowieść bierze swój początek od szkieletu, zaginionych prochów Trudy oraz potyczek z dilerem narkotyków z sąsiedztwa i kawałka ciasta świeżo upieczonego przez MeMaw. Kiedy Leonard zostaje aresztowany za morderstwo, którego nie popełnił, Hap i pani adwokat, Florida Grange, muszą oczyścić jego imię. Na drodze do tego stanie jednak apetyt Hapa na Floridę, seryjny morderca, złe mojo i oni sami.

Występują: James Purefoy, Michael Kenneth Williams

SYN
PRODUKCJA WŁASNA AMC
Powtórka 1. sezonu w każdy poniedziałek o godz. 21:00 – kontynuacja
Finał 1. sezonu 18 grudnia o godz. 21:00 (tego dnia zostaną wyemitowane dwa odcinki)

„Syn” to adaptacja nominowanej do nagrody Pulitzera i znajdującej się na liście bestsellerów New York Timesa powieści Philippa Meyera o tym samym tytule. Akcja zrealizowanej z ogromnym rozmachem sagi rozgrywa się na przestrzeni 150 lat i śledzi losy trzech pokoleń rodziny McCulloughów. Widzowie poznają historię Eli’a McCullougha (Pierce Brosnan), charyzmatycznego nestora rodu, który jako dziecko został porwany, a następnie wychowany przez członków plemienia Komanczów. Bezlitosne zasady, jakimi przesiąkł dorastając wśród Indian, znajdują odzwierciedlenie w sposobie prowadzenia interesów przez dorosłego już bohatera.

Występują: Pierce Brosnan, Henry Garrett, Carlos Bardem, Zahn McClarnon, Paola Núñez

FILMY
W każdy wtorek o godz. 21:00

BE COOL
5 grudnia

Kontynuacja czarnej komedii „Dorwać małego”. Chili Palmer (John Travolta) postanawia spróbować swoich sił w przemyśle muzycznym. Jednocześnie wdaje się w romans z atrakcyjną wdową (Uma Thurman) po właścicielu wytwórni płytowej, podkrada młodą i popularną piosenkarkę (Christina Milian) z konkurencyjnej wytwórni i odkrywa, że przemysł muzyczny jest pełen niespodzianek.

Występują: John Travolta, Uma Thurman, Dwayne Johnson

FANATYK
12 grudnia

12-letni Danny (Ryan Gosling) jest nad wiek rozwinięty intelektualnie, spiera się z rabinami w jesziwie i ucieka przed wyrostkami prześladującymi go na ulicy. Gdy ma 22 lata przyłącza się do skinheadów i zaczyna głosić antysemickie hasła odrzucając wyznawaną dotychczas religię oraz własne pochodzenie.

Występują: Ryan Gosling, Summer Phoenix

PIĘCIU Z BALIBO
19 grudnia

Timor Wschodni, 1975 rok. Podczas gdy Indonezja przygotowuje się do inwazji na ten mały kraj, pięciu przebywających na jego terenie australijskich dziennikarzy zostaje uznanych za zaginionych. Ten polityczny thriller odkrywa całą prawdę o zbrodniach, które były tuszowane przez ponad trzydzieści lat.

Występują: Jane Hampson, Bea Viegas, Christine Martins

SYRENY
26 grudnia

Młody pastor kościoła anglikańskiego wraz z żoną przybywają do Australii, by objąć pieczę nad nową parafią. Duchowny zostaje poproszony, by odwiedzić po drodze sławnego malarza, Celem wizyty jest skłonienie go do wycofania z wystawy bluźnierczego aktu. Para zatrzymuje się w posiadłości artysty na kilka dni, podczas których trzy wyzwolone seksualnie modelki skłaniają żonę pastora do zweryfikowania jej poglądów na temat seksualności.

Występują: Hugh Grant, Tara Fitzgerald, Sam Neill, Portia de Ross

WEEKENDY PEŁNE AKCJI

W każdą sobotę oraz niedzielę od godz. 12:00 do końca dnia zapraszamy na maratony z filmami akcji (poniżej wybrane produkcje)

REMO

Policjant budzi się w szpitalu, gdzie odkrywa, że jego śmierć została upozorowana, a on jest od teraz zaangażowany w tajną misję rządową.

CORONADO

Kobieta, która w poszukiwaniu swojego narzeczonego udaje się do El Coronado, państwa w centralnej Ameryce, trafia w sam środek kraju ogarniętego rewolucją.

F/X

Twórca filmowych efektów specjalnych zostaje wynajęty do upozorowania zabójstwa gangstera, który ma zostać objęty programem ochrony świadków. Szybko okazuje się, że jego życie także jest w niebezpieczeństwie.

STALOWY ŚWIT

W postapokaliptycznym świecie, wojownik wędrujący przez pustynię napotyka na swojej drodze grupę osadników, którzy są prześladowani przez morderczy gang.

GODZINY ROZPACZY

Niebezpieczny przestępca Michael Bosworth ucieka z więzienia. Tim Cornell, jego żona Nora oraz dwójka ich dzieci stają się zakładnikami we własnym domu przetrzymywanymi przez kryminalistę, którego celem jest przedostanie się do Meksyku.

BEZPRAWIE

Wciągający i trzymający w napięciu western. Czterech mężczyzn postanawia odciąć się od przeszłości i rozpocząć uczciwe życie. Trafiają jednak do miasteczka, w którym rządzą tyrania i bezprawie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *