MediaZapowiedzi TV

Grudzień na kanale Crime+Investigation Polsat

Grudzień w Crime+Investigation Polsat zbadamy przebieg autentycznych historii zabójstw w programie ZBRODNIA PO ANGIELSKU. Seria MORDERCA NA POKŁADZIE dowiedzie, że nigdy nie jesteśmy bezpieczni, nawet na wymarzonym tropikalnym rejsie. Poznamy również losy ludzi, którzy zostali SKAZANI ZA NIEWINNOŚĆ. Na naszą antenę wraca popularna seria MIASTO MORDERCÓW, która odkrywa historię małych społeczności i zbrodni, które mogą przytrafić się każdemu.

 

ZBRODNIA PO ANGIELSKU
Killer Britain With Dermot Murnaghan S2
W czwartki o 21:00 od 1 grudnia na Crime+Investigation Polsat
5×60’

“Zbrodnia po angielsku” to wciągający serial poświęcony prawdziwym zbrodniom. Gospodarzem cyklu jest jeden z najbardziej znanych brytyjskich dziennikarzy Dermot Murnaghan, który osobiście relacjonował przypadki omawianych zbrodni i obserwował przebieg dotyczących ich śledztw.

Każdy z pięciu odcinków opowie odrębną historię zabójstwa, którą zilustrują archiwalne nagrania, a dopełnią wywiady z osobami związanymi z daną sprawą. Poznamy kluczowe zeznania członków rodziny ofiary oraz wypowiedzi detektywów, którzy jako pierwsi dotarli na miejsce zbrodni i byli świadkami następujących po niej wydarzeń.

MORDERCA NA POKŁADZIE
Cruise Ship Killers S1B
W piątki o 21:00 od 2 grudnia na Crime+Investigation Polsat
13×60

Serial kryminalny oparty na faktach, opowiadający historie ludzi, którzy nigdy nie wrócili do domu po wakacjach na statku wycieczkowym. Zawiera wywiady z rodziną i przyjaciółmi ofiar oraz ze śledczymi i ekspertami.

SKAZANI ZA NIEWINNOŚĆ
British Injustice With Raphael Rowe
We wtorki o 21:00 od 6 grudnia na Crime+Investigation Polsat
2×60’

W latach 2019-2020 w Wielkiej Brytanii unieważniono ponad 1000 niesłusznych wyroków skazujących. Program koncentruje się na poważnych sprawach kryminalnych, w których kary zasądzono osobom niebędącym rzeczywistymi sprawcami przestępstw. To niezwykle trudne przypadki, bo ich konsekwencje odczuwają nie tylko rodziny ofiar, ale również ci krzywdząco oskarżeni, którzy często mają problem z poukładaniem swojego życia na nowo.

Wiele pytań pozostaje bez odpowiedzi i nie potrafią zamknąć tego smutnego rozdziału za sobą. Ciężko im się pogodzić z fałszywym oskarżeniem o poważną zbrodnię, którego padli ofiarą i wpływem jaki ten fakt wywarł na ich bliskich.

MIASTO MORDERCÓW
Murdertown With Anita Rani S3B
W środy o 21:00 od 7 grudnia na Crime+Investigation Polsat
5×60’

W nowym sezonie “Miasta morderców” prowadząca, Anita Rani, opowiada z fascynującymi szczegółami, jak udało się rozwiązać jedno niezwykłe morderstwo i jak wpisuje się ono w niepokojący szerszy obraz danego miasta.

Formuła programu sprawia, że morderstwa te stają się wyjątkowo realne; czujemy, że wydarzyły się na ulicy czy dworcu, na którym mógł być każdy z nas.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *