MediaZapowiedzi TV

Premiera nowego serialu „Przepisy na miłość i zbrodnię” w Romance TV

W każdą sobotę grudnia widzowie Romance TV będą mogli oglądać zupełną nowość, serial „Przepisy na miłość i zbrodnię” na podstawie bestsellerowej książki Sally Andrew o tym samym tytule. Premierowe odcinki pierwszego sezonu tej czarnej komedii stacja pokaże od 3 grudnia o godz. 21:50 i 22:50. W jakie tajemnicze intrygi wplątana będzie główna bohaterka, Tannie Maria?

 

Nowy serial na antenie Romance TV

Akcja serialu rozgrywa się w miasteczku Eden w Południowej Afryce. Dla głównej bohaterki Tannie Marii jedzenie jest lekarstwem dla ciała i ducha. Kocha gotować i jeść oraz prowadzi rubrykę kulinarną w lokalnej gazecie. Okazuje się, że kobieta oprócz porad kulinarnych jest także świetną doradczynią w sprawach sercowych. Czytelnicy oczekują tego typu porad i główna bohaterka będzie musiała walczyć o rubrykę ze swoją koleżanką z redakcji. Niespodziewanie jednak śmierć jej czytelniczki wstrząsa życiem Tannie Marii… Czy zdoła ona pomóc w rozwiązaniu kryminalnej zagadki?

Co czeka na widzów w pierwszym odcinku?

Do Tannie zwraca się Maria, maltretowana przez męża kobieta, która niedługo potem zostaje znaleziona martwa… Tannie Maria i młoda reporterka Jessie koniecznie chcą wziąć udział w śledztwie. Morderstwo Martine wstrząsa całym miastem!

Każdy odcinek to kryminalna tajemnica z odrobiną komediowego posmaku. Na widzów czekają także zapierające dech w piersiach widoki RPA oraz Szkocji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *