Grupa M7 przedłuża współpracę z SES Video

Grupa M7 postanowiła przedłużyć umowę z SES dotyczącą transmisji kanałów telewizyjnych za pośrednictwem satelitów ASTRA na pozycji orbitalnej 19.2°E. Dzięki temu luksemburski operator płatnej telewizji będzie mógł kontynuować dostarczanie sygnału telewizyjnego najwyższej jakości swoim abonentom.
 

 
W ramach porozumienia, przez następne trzy lata, Grupa M7 będzie wykorzystywać transponder na satelicie ASTRA 1L w celu dostarczania pakietu telewizyjnego abonentom w państwach Beneluksu i w krajach niemieckojęzycznych.
– Jesteśmy zadowoleni z przedłużenia umowy na korzystanie z transpondera na pozycji 19.2°E. Pozwoli nam to na dalszą obsługę naszych abonentów na rynku Beneluksu i w krajach niemieckojęzycznych a jednocześnie zapewni widzom bogatą ofertę programową – powiedział Bill Wijdeveld, Vice President Business Development w Grupie M7. – Jesteśmy wieloletnim klientem SES, bardzo cenimy sobie wysoką jakość świadczonych nam usług i liczymy na dalszą owocną współpracę w nadchodzących latach.
– Cieszymy się, że będziemy mogli dalej udostępniać Grupie M7 pojemności satelitarne na najważniejszej europejskiej pozycji orbitalnej 19.2°E. Umożliwi to Grupie M7 wykorzystanie dużego zasięgu w krajach Beneluksu oraz państwach niemieckojęzycznych na potrzeby dystrybucji kanałów telewizyjnychpodkreślił Marcin Ornass-Kubacki, Vice President, Sales Central Eastern Europe, w SES Video. – Grupa M7 od wielu lat korzysta z usług SES, dystrybuując wysokiej jakości treści do różnych regionów Europy, nie tylko poprzez satelity zlokalizowane na pozycji 19.2°E, lecz także na pozycji 23.5°E, dzięki czemu mogą być one dostępne dla odbiorców w krajach Beneluksu i Europy Środkowo-Wschodniej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *