MediaZapowiedzi TV

Hiszpański przekręt, czyli luty w AXN i AXN Black

Rupert Grint, walczący o życie i fortunę swojego gangu na wakacjach w hiszpańskim miasteczku, agenci FBI przejmujący kontrolę nad ciałami przypadkowych osób z przeszłości i dalszy ciąg przygód najsłynniejszego filmowego majsterkowicza, który potrafi uratować świat za pomocą spinacza do papieru. W lutym widzowie AXN i AXN Black zobaczą nowe sezony seriali Przekręt, MacGyverPodróżnicy.

Serialowy Przekręt to inspirowana filmem z 2000 roku historia grupy dwudziestokilkuletnich naciągaczy. Po napadzie na ciężarówkę pełną skradzionego złota zostali wplątani w szereg nieoczekiwanych zdarzeń. Musieli poradzić sobie w świecie zorganizowanej przestępczości, ustawianych walk bokserskich i międzynarodowych gangsterów.

W 2. sezonie udają się na zasłużony odpoczynek do fikcyjnego miasteczka San Toledo w Hiszpanii. Wakacje szybko przeradzają się w walkę o wpływy i życie w starciu z lokalnym bossem mafii. W roli Charliego Cavendisha ponownie zobaczymy Ruperta Grinta, znanego z roli Rona Weasleya w serii filmów o Harrym Potterze. Na ekranie partneruje mu Luke Pasqualino, którego widzowie znają z serialu Rodzina Borgiów.

Premiera 2. sezonu serialu Przekręt w czwartek 7 lutego o 22:05. Kolejne odcinki w czwartki o 22:05 w AXN Black.

MacGyver to remake kultowego serialu z lat 80. ubiegłego wieku z niezapomnianym Richardem Deanem Andersonem. Nowy MacGyver (Lucas Till znany z filmu „X-Men”) jest młodszy od pierwowzoru, chętniej się bije i nie jest obojętny na wdzięki płci przeciwnej. Jedno pozostało niezmienne – dzięki swoim umiejętnościom potrafi uratować świat za pomocą spinaczy do papieru, zrobić bombę z urodzinowych świeczek i pokonać przeciwnika, używając jedynie gumy do żucia. Sprawy, których rozwiązania się podejmuje są tak wymagające, że korzysta z pomocy zaufanych współpracowników z Wydziału Spraw Zewnętrznych USA (przemianowanego na Fundację Feniksa).

W skład drużyny wchodzą: Jack Dalton (George Eads), Nikki Carpenter (Tracy Spiridakos) i Riley Davis (Tristin Mays). W 3. sezonie serialu Mac będzie musiał pomóc uratować Jacka z niewoli białoruskiego rządu i podjąć decyzję o powrocie do Fundacji Feniksa.

Premiera 3. sezonu serialu MacGyver odbędzie się we wtorek 12 lutego o 21:00. Kolejne odcinki we wtorki o 21:00 w AXN

W serialu Podróżnicy agent FBI, Grant MacLaren (w tej roli Eric McCormack, znany z takich seriali jak Will i Grace oraz Percepcja), śledzi cztery osoby, które zmieniły się nie do poznania. W końcu Grant odkrywa szokującą prawdę: w dalekiej przyszłości bohaterowie serialu stanowią ostatnich reprezentantów rodzaju ludzkiego. Znajdują sposób na przeniesienie swoich świadomości do XXI wieku, aby zapobiec katastrofie w przyszłości.

W 2. sezonie serialu podróżnicy będą musieli się zmierzyć nie tylko z katastrofą, do której zmierza ludzkość, ale również z problemami osobistymi w życiu osób, których świadomość przejęli.

Premiera 2. sezonu serialu Podróżnicy już we wtorek 19 lutego o 23:00 w AXN. Kolejne odcinki we wtorki o 23:00 w AXN.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *