Sport w TV

Hit Bundesligi RB Lipsk – Bayern Monachium w Eleven Sports 2

W najbliższą niedzielę ELEVEN SPORTS pokaże największy hit 27. kolejki Bundesligi, w którym wicemistrz Niemiec, RB Lipsk, zmierzy się z broniącym tytułu Bayernem Monachium.
 

 
Kibice liczą na wielkie emocje i mnóstwo goli, bo w trzech ostatnich ligowych meczach tych drużyn padło ich łącznie aż 14, a cztery z nich strzelił Robert Lewandowski! Na Red Bull Arena pasjonująco zapowiada się snajperski pojedynek „Lewego” ze wschodzącą gwiazdą niemieckiego futbolu, Timo Wernerem.
Starcie walczącej o miejsce na podium ekipy z Lipska z obecnym liderem rozgrywek będzie miało w ELEVEN SPORTS okazałą oprawę antenową. Studio meczowe wystartuje w Eleven Sports 2 o 17:25. Na stadionie obecni będą dziennikarze Mateusz Święcicki, Mateusz Majak i Dominik Guziak oraz eksperci stacji, Tomasz Urban i Maciej Kruk. Z kolei w Warszawie gościem Macieja Jermakowa będzie były zawodnik Bundesligi, Dariusz Żuraw. Transmisja spotkania rozpocznie się w Eleven Sports 2 o 17:55.
RB Lipsk – Bayern Monachium w Eleven Sports 2:
niedziela, 18 marca,
17:25 i 20:00 studio meczowe w Lipsku: Mateusz Święcicki, Mateusz Majak, Dominik Guziak, Tomasz Urban i Maciej Kruk, w Warszawie: Maciej Jermakow, Dariusz Żuraw
17:55 spotkanie RB Lipsk – Bayern Monachium komentarz ze stadionu: Mateusz Święcicki, Dominik Guziak

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *