MediaZapowiedzi TV

„Hit Kabaret Show” – nowy program w Puls 2

Jesień na antenie kanału Puls 2 będzie wyjątkowo wesoła! Wszystko za sprawą nowego kabaretowego show „Hit Kabaret Show”, w którym zobaczymy kultowe skecze w zupełnie nowym wykonaniu!

 

W nowym kabaretowym show Telewizji Puls wybrane kabarety podjęły się wyjątkowego zadania – nowej interpretacji kultowych skeczy! Na scenie zobaczymy m.in.: Paranienormalnych z udziałem Michała Czerneckiego, Grzegorza Halamę, Formację Zwierzęta, Kabaret Trzecia Strona Medalu, Kabaret K2, Łowcy.B czy formację Na koniec świata.

Na widzów czekają – w zupełnie nowym wykonaniu – takie skecze jak m.in.: „Drzwi” i „Lachony” Kabaretu Moralnego Niepokoju, „Wesele” Kabaretu Skeczów Męczących, czy „Dama na wieży” Kabaretu Potem. Z nie lada wyzwaniem musiał zmierzyć się Grzegorz Halama, w udziale przypadła mu bowiem kultowa Mariolka, w postać której wcielał się kiedyś Igor Kwiatkowski, wówczas gwiazda Paranienormalnych. Na widzów Puls 2 czeka więc ogromna dawka emocji i znakomitej zabawy!

Reżyserką „Hit Kabaret Show” jest Beata Harasimowicz, która tak mówi o programie: – „Hit Kabaret Show” to program, jakiego jeszcze nie było. Znane i lubiane kabarety grają wielkie hity swoich starszych kolegów, swoich mistrzów. I okazało się, że to, co dobre nigdy się nie starzeje, gwiazdy ciągle świecą wielkim blaskiem, a humor naprawdę łączy pokolenia.

Program prowadzą w duecie aktorka Katarzyna Kwiatkowska oraz Michał Paszczyk z kabaretu Paranienormalni – który jest również pomysłodawcą tego projektu.

Premiery odcinków w piątki o 22.00, od 3 listopada. Tylko na Puls 2

foto. Telewizja Puls

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *