MediaZapowiedzi TV

Hity kanałów Zoom TV, Kino Polska, Kino TV i FilmBox Premium HD

Hity kanałów Zoom TV, Kino Polska, Kino TV i FilmBox Premium HD na tydzień 11-17 listopada 2017 roku.

 

 

W tygodniu 11-17 listopada 2017 kanały Grupy Kino Polska zapraszają na kolejne nowości. W Zoom TV polska premiera reality show „Królowie gotówki” o ekscentrycznych handlarzach starociami oraz premiera w telewizji ogólnopolskiej (naziemnej) dokumentu „Zabójcze żony” o kobietach, które zamordowały swoich mężów. W Kino Polska premiera nominowanego do Złotych Lwów na MFF w Wenecji głośnego filmu „Polak potrzebny od zaraz” Kena Loacha. Film porusza problem imigrantów zarobkowych na przykładzie… Polaków. Ponadto Kino Polska zaprasza na kolejne premierowe odcinki serialu „Bezsenność” z Maciejem Stuhrem w roli głównej. W Kino TV świetny, nagrodzony Złotym Globem, miniserial historyczny „Wolf Hall, którego akcja dzieje się w czasach króla Anglii Henryka VIII. W tej roli znany m.in. z serialu „Homeland” Damian Lewis.

FILMY

„Miś”

komedia, Polska 1980, reż. Stanisław Bareja, wyst.: Stanisław Tym, Krzysztof Kowalewski, Bronisław Pawlik, Wojciech Pokora, Barbara Burska, Christine Paul-Podlasky

Absolutnie kultowa polska komedia. Bo czy ktoś nie zna choć jednego cytatu z „Misia”? Ryszard Ochódzki, krętacz i kombinator, prezes klubu sportowego Tęcza, musi dostać się do Londynu i podjąć z konta pieniądze, zanim uczyni to jego była żona. Eks-małżonka utrudnia mu zadanie, niszcząc paszport. Zdobycie nowego dokumentu to w realiach Polski Ludowej wielkie wyzwanie. „Miś” to genialna satyra na absurdy polskiej codzienności przełomu lat 70. i 80.

Emisja: sobota, 11 listopada, godz. 20:00

PREMIERA ZOOM TV!

„Do zobaczenia we wrześniu” („See You in September”)

komedia, romans, USA 2010, reż. Tamara Tunie, wyst.: Estella Warren, Whoopi Goldberg

Lindsay to piękna kobieta, która pozornie ma wszystko, ale panicznie boi się emocjonalnego zaangażowania. Gdy dowiaduje się, że jej terapeutka (Whoopi Goldberg) bierze urlop na cały miesiąc w sierpniu, czuje się wstrząśnięta i opuszczona. Jednak nie załamuje się i prosi swoją najlepszą przyjaciółkę, sarkastyczną Monikę, aby pomogła rozwiązać jej problem. Za pomocą “Listy Craiga”, zbiera grupę mieszkańców Manhattanu, którzy potrzebują pomocy terapeutycznej.

Premiera: niedziela, 12 listopada, godz. 21:35

SERIALE

PREMIERA ZOOM TV!

„Stawka większa niż życie”

sensacyjny, wojenny, szpiegowski, Polska 1967, reż. Janusz Morgenstern, wyst.: Stanisław Mikulski, Seweryn Butrym, Mieczysław Stoor

Odc. 3

Rok 1942. Hans Kloss musi rozwiązać sprawę zagadkowego morderstwa w siatce agentów. Jedzie do Gdańska, by ustalić, kto jest zdrajcą. Zaczyna podejrzewać, że jest nim Ingrid Haizer – właścicielka kawiarni. Wynajmuje pokój w Hotelu Excelsior, gdzie ma spotkać się z nowym szefem siatki – tajemniczym „Numerem 2”.

Odc. 4

Hans Kloss otrzymuje rozkaz usunięcia angielskiego szpiega działającego w konsulacie III Rzeszy w Istanbule. Na miejscu kontaktuje się z madame Rose, właścicielką Cafe Rose, a w rzeczywistości działaczką siatki wywiadowczej. Okazuje się, że oprócz brytyjskiego agenta w konsulacie jest też skorumpowany urzędnik. Wkrótce madame Rose zostaje zamordowana podczas przyjęcia w ambasadzie. Kloss próbuje skierować podejrzenia o współpracę z brytyjskim wywiadem na skorumpowanego urzędnika.

Premiera: sobota, 4 listopada, godz. 11:50 (odc. 3., „Hotel Excelsior”)

Premiera: sobota, 4 listopada, godz. 13:05 (odc. 4., „Cafe Rose”)

REALITY SHOW

PREMIERA ZOOM TV!

PREMIERA W POLSKIEJ TELEWIZJI!

„Królowie gotówki” („Cash Cowboys”)

reality show, Kanada 2010

Stary stół czy zardzewiały traktor z lat 50.? Każdy stary przedmiot to prawdziwy skarb, na którym można zarobić! „Królowie gotówki” to przypominający Buffalo Billa Scott Cozens, którego znakami rozpoznawczymi są długie włosy i kowbojski kapelusz oraz pochodzący z rodziny handlarzy antykami Sheldon Smithens. Panowie wyruszają w fascynującą podróż po stodołach, piwnicach i składzikach w poszukiwaniu starych przedmiotów. Szperają, targują się i kupują wszystko to, na czym mogą później zarobić. Jednak królom gotówki nie chodzi tylko o pieniądze, ale przede wszystkim o pasję. Stare przedmioty skrywają w sobie niezwykłe historie, a polowanie na wartościowe łupy oznacza spotkania z niezwykłymi ludźmi i przyprawia o prawdziwy dreszcz emocji!

Premiera: poniedziałek, 13 listopada, godz. 19:00 (sezon 1, odc. 1)

Emisja premierowych odcinków: poniedziałek-piątek, godz. 19:00

PREMIERA ZOOM TV!

PREMIERA W TELEWIZJI OGÓLNOPOLSKIEJ!

„Remontowi Cudotwórcy: Brat kontra Brat” („Brother vs. Brother”)

reality show, USA 2013, wyst.: Jonathan Scott, Drew Scott

Spece od nieruchomości – bliźniacy Jonathan i Drew Scott – wystąpią przeciwko sobie i poprowadzą do zwycięstwa rywalizujące ekipy remontowe. Który team dokona najlepszej metamorfozy wnętrza? Który z braci okaże się lepszym liderem? Czasu jest mało, budżet ograniczony, a zwycięzca może być tylko jeden!

Premiera: niedziela, 12 listopada, godz. 14:00 (sezon 3; odc. 1 i 2)

Emisja premierowych odcinków: każda niedziela, godz. 14:00

PRODUKCJE WŁASNE

PREMIERA ZOOM TV!

PREMIERA W TELEWIZJI!

„Gwiazdy na talerzu” (sezon 2) – zespół Red  Lips

program rozrywkowy, Polska 2017, prowadząca: Agata Solarska

Program rozrywkowy, w którym najpopularniejsi artyści pojawią się w ciekawych restauracjach w różnych miastach, bynajmniej jednak nie jako goście, ale jako kucharze. Pod okiem szefa kuchni ugotują wybraną z karty potrawę. Przy okazji opowiedzą o swoich projektach muzycznych, zdradzą zakulisowe anegdoty.

Premiera: niedziela, 12 listopada, godz. 18:05 (sezon 2, odc. 4)

Emisja premierowych odcinków: każda niedziela, godz. 18:00

PREMIERA ZOOM TV!

PREMIERA W TELEWIZJI!

„Sportmania”

program rozrywkowy, Polska 2017, prowadzący: Rafał Kędzior

Program rozrywkowy o sporcie, który w lekkiej i zabawnej formie zrelacjonuje najciekawsze imprezy sportowe z całej Polski i przedstawi sylwetki popularnych sportowców. „Sportmania” wchodzi z kamerą i mikrofonem na ważne imprezy biegowe, zawody sportów walki i mecze piłki nożnej. Audycja będzie się składać z krótkich, kilkuminutowych materiałów filmowych. Program prowadzi znany dziennikarz sportowy Rafał Kędzior.

Premiera: piątek, 17 listopada, godz. 18:30 (odc. 7)

Emisja premierowych odcinków: każdy piątek, godz. 18:30

PREMIERA ZOOM TV!

PREMIERA W TELEWIZJI!

„Zoom przy kawie”

program rozrywkowy, Polska 2017, prowadzący: Aleksandra Hajduk i Mirosław Riedel

Zoom przy kawie to program śniadaniowy, który w rodzinnej i przyjaznej atmosferze przybliża lokalne tradycje, ciekawostki, inicjatywy i znane osobowości z różnych miejsc Polski. Gospodarzami programu są Aleksandra Hajduk oraz Mirosław Riedel.

Premiera: niedziela, 12 listopada, godz. 9:00 (sezon 2, odc. 6) 

Emisja premierowych odcinków: każda niedziela, godz. 9:00

PREMIERA ZOOM TV!

PREMIERA W TELEWIZJI!

„Na ziemi obiecanej”

edukacyjny, Polska 2017, prowadzący: Marcel Szytenchelm

„Na ziemi obiecanej” na nowo odkryje Łódź prezentując różne odsłony jednego z najważniejszych polskich miast. Autorzy program pokażą od kuchni nie tylko Łódź fabrykancką, przybliżając postaci najbogatszych łódzki przemysłowców i sprawdzając jak powstawały imperia przemysłowe i pałace (np. Pałac Poznańskich), ale też przedstawią Łódź filmową. Wśród bohaterów programu znajdą się m.in. związani z Łodzią znani polscy reżyserzy Andrzej Wajda i Roman Polański oraz aktorzy: Bronisław Wrocławski, Leon Niemczyk i Maria Probosz.

Premiera: poniedziałek, 13 listopada, godz. 18:30 (odc. 5)

DOKUMENTY

PREMIERA ZOOM TV!

PREMIERA W TELEWIZJI OGÓLNOPOLSKIEJ!

„Zabójcze żony” („Deadly Wives”)

dokument, dramat, kryminał, USA 2013

Poznaj mroczne, ale prawdziwe historie żon, które zamordowały swoich mężów. Co popchnęło je do tego czynu? Dlaczego na pozór spokojne kobiety stały się morderczyniami? Ta seria odkryje mechanizmy krwawych zbrodni dokonywanych na najbliższych osobach. W pierwszym odcinku poznamy historie dwóch morderczych żon. 30-letnia Ann Miller wydawała się żoną idealną. Miała świetną pracę, przystojnego męża i przeurocze dziecko. Ale Ann prowadziła podwójne życie. Gdy pewnego dnia jej mąż zmarł w tajemniczych okolicznościach, policja rozpoczęła śledztwo. Zagadka została rozwiązana dopiero po latach. W 2008 roku Chris Mason zabrała swojego starszego męża na basen. Gdy Jim został znaleziony martwy, detektywi odkryli szokującą prawdę o przeszłości Chris i o jej planie zakończenia małżeństwa.

Premiera: środa, 15 listopada, godz. 21:50 (sezon 1, odc. 1)

PREMIERA ZOOM TV!

PREMIERA W POLSKIEJ TELEWIZJI!

„Gigantyczne przeprowadzki” („Mega Movers”)

dokument, USA 2006

Myślisz, że nie da się przenieść budynku? Jesteś w błędzie! Seria “Gigantyczne przeprowadzki” pokaże ludzi, którzy potrafią przetransportować wszystko: gigantyczny tankowiec, wrak bombowca z dna głębokiego jeziora, a nawet kościół. Dla nich nie ma rzeczy niemożliwych.

Premiera: sobota, 11 listopada, godz. 18:05 (sezon 1, odc. 2)

SERIALE

PREMIERA W POLSKIEJ TELEWIZJI!

PREMIERA KINO POLSKA!

„Bezsenność” („Insomnia”; ros. „Bessonnitsa”)

thriller, Rosja 2014, reż. Andriej Marmontov, wyst.: Maciej Stuhr, Anna Antonowa, Vladislaw Pavlov, Julia Jurczenko

Raz w roku najbogatsi, najbardziej wpływowi i znudzeni życiem zbierają się w nielegalnym, ekskluzywnym kasynie, by zagrać w pewną okrutną grę. Wszyscy robią zakłady o to, kto z jej uczestników zaśnie jako ostatni. Hazardziści mogą stracić wielkie pieniądze, ale jeszcze więcej ryzykują gracze. Zwycięży bowiem ten kto nie zaśnie i… przeżyje. Zasady gry są brutalne, a udział w niej nie dla wszystkich dobrowolny…

Premiera: sobota, 11 listopada, godz. 22:05 i 23:00 (dwa premierowe odcinki; odc. 3 i 4)

FILMY

„Zamiana”

komedia, obyczajowy, Polska 2009, reż. Konrad Aksinowicz, wyst.: Grażyna Wolszczak, Piotr Gąsowski, Joanna Liszowska, Krzysztof Tyniec, Hanna Śleszyńska, Beata Tyszkiewicz, Grażyna Szapołowska, Marek Frąckowiak

Pan Prezydent jest silnym i uwielbianym przez kobiety mężczyzną, a jego żona to typ szarej myszki. Nieoczekiwanie ich osobowości zaczynają się zmieniać.

Emisja: sobota, 11 listopada, godz. 20:00

PREMIERA KINO POLSKA!

„Polak potrzebny od zaraz”

dramat, Polska Hiszpania, Wielka Brytania, Włochy 2008, reż. Ken Loach, wyst.: Kierston Wareing, Juliet Ellis,  Lesław Żurek, Joe Siffleet, Colin Caughlin, Maggie Russell, Raymond Mearns

Polska. Robotnik budowlany, pielęgniarka, nauczycielka – wszyscy marzą o lepszym życiu. Jest ktoś, kto spełni ich marzenia. To Angie, właścicielka agencji pośrednictwa pracy. Wystarczy wpłacić 1 500 zł. i można się pakować. Bramy angielskiego raju stoją otworem. Anglia. Zwerbowani do pracy ludzie przeżywają gorzkie rozczarowanie. Czeka ich wykorzystywanie, ciężka praca, wysokość zarobków znacznie różni się od obiecanych. Nie opuszcza tęsknota za domem. Oszukani robotnicy będą chcieli pomścić swoją krzywdę. Jednak Angie walczy. Nie po to założyła agencję, by łatwo się poddać.

Premiera: niedziela, 12 listopada, godz. 17:55

„Ciało”

komedia, Polska 2003, reż. Tomasz Konecki, Andrzej Saramonowicz, wyst.: Rafał Królikowski, Tomasz Karolak, Zbigniew Zamachowski, Robert Więckiewicz, Cezary Kosiński, Bronisław Wrocławski, Edyta Olszówka, Maja Hirsch, Izabela Kuna, Emilia Krakowska

Goldi, drobny złodziejaszek, przewozi pociągiem walizkę ze skradzionymi kościelnymi precjozami. Pech, że spada ona na głowę przypadkowego podróżnego. Gdy Goldi usiłuje go ocucić, z przerażeniem orientuje się, że mężczyzna nie żyje. Goldi nie może zgłosić się na policję, musi zatem udawać przed innymi podróżnymi, że zmarły tylko zasnął. Szef każe mu się pozbyć zwłok, więc Goldi usiłuje je gdzieś podrzucić. Nie podejrzewa, że odyseja pechowego ciała rozpoczęła się już dzień wcześniej…

Premiera: niedziela, 12 listopada, godz. 20:00

„Autor widmo” („The Ghost Writer”)

thriller; Kraj: Niemcy, Wielka Brytania, Francja; Rok: 2010, reż. Roman Polański, wyst.: Ewan McGregor, Pierce Brosnan, Olivia Williams

Mroczny thriller Romana Polańskiego. Pewien pisarz dostaje zlecenie ukończenia autobiografii Adama Langa, byłego brytyjskiego premiera. Oczywiście nazwisko autora-widmo nie pojawi się na okładce, ale to bardzo intratna propozycja, pisarz przyjeżdża więc do rezydencji Langa. Tu dowiaduje się, że jego poprzednik utonął w tajemniczych okolicznościach. Kluczem do tajemnicy przeszłości Langa wydaje się jego amerykańska żona… i wiadomość zakodowana prawdopodobnie w książce.

Emisja: czwartek, 16 listopada, godz. 20:00

FILMY

PREMIERA KINO TV!

Cykl HIT NA SOBOTĘ

„Przekręt doskonały” („Confidence”)

kryminał, thriller, USA, Kanada, Niemcy 2003, reż. James Foley, wyst.: Dustin Hoffman, Rachel Weisz, Edward Burns

Jake Vig robi interes swojego życia, kiedy poprzez nieczyste interesy wraz ze swoją ekipą zdobywa tysiące dolarów dzięki niejakiemu Lionel’owi. Mężczyzna jeszcze nie wie, że jego życie jest zagrożone. Wszystko wychodzi na jaw, gdy jeden z jego współpracowników oraz Lionel zostają znalezieni martwi. Jake dowiaduje się, że Lionel był byłym księgowym bossa mafii. Jake nie boi się wyzwania i oferuje spłacić mu dług.

Premiera: sobota, 11 listopada, godz. 21:00

Cykl KOBIECE PONIEDZIAŁKI

„Wieczór panieński” („Bachelorette”)

komedia, romans, USA 2012, reż. Leslye Headland, wyst.: Kirsten Dunst, Rebel Wilson, Lizzy Caplan

Becky oznajmia Regan – koleżance ze szkolnych lat – że wychodzi za mąż. Oznacza to tylko jedno: przed ślubem koniecznie musi odbyć się wieczór panieński. Informacja szybko dociera do pozostałych koleżanek: Geny i Katie. Impreza szybko zamienia się w niekontrolowaną balangę. Choć to wieczór zorganizowany dla przyszłej panny młodej, nie bawi się ona najlepiej. Podczas imprezy dziewczyny dowiadują się wiele – zbyt wiele – na swój temat. Wszystko wskazuje na to, że to ich ostatnia wspólna zabawa.

Emisja: poniedziałek, 13 listopada, godz. 21:00

MINISERIAL

„Wolf Hall – Gra w trzy karty” („Wolf Hall”)

dramat, historyczny, Wielka Brytania 2015, reż. Peter Kosminsky, wyst.: Damian Lewis, Mark Rylance, Claire Foy, Jonathan Pryce

Adaptacja powieści Hilary Mantel, osadzona w świecie XVI-wiecznej Anglii. Na tronie zasiada Henryk VIII. Urodzony w rodzinie pochodzącej z klasy robotniczej Thomas Cromwell, dorasta i staje się prawą ręką kardynała Thomasa Wolseya – doradcy i powiernika króla. Jest rok 1529. Henryk VIII odwołuje ze stanowiska swego doradcę, ponieważ odmawia mu on unieważnienia małżeństwa z Katarzyną Aragońską. Jego miejsce zajmuje sekretarz kardynała, Thomas Cromwell. Ma on za zadanie zjednać sobie kościelną opozycję i doprowadzić do ślubu króla z Anną Boleyn.

Emisja: niedziela, 12 listopada, godz. 21:00

Emisja: niedziela, 12 listopada, godz. 22:30 („Wolf Hall – Najdroższy”)

 

PREMIERA FILMBOX PREMIUM HD!

„Gra w zielone” („Turning Green”)

dramat, komedia , USA, Irlandia 2005, reż. Michael Aimette, John G. Hofmann, wyst.: Timothy Hutton, Aless,ro NivolA, Colm Meaney

Irlandia, 1970 rok. James Powers, 16-letni Amerykanin, czuje się zagubiony po śmierci matki. Chłopiec znajduje się w obcym dla niego otoczeniu, a opiekę nad nim sprawują trzy irlandzkie ciotki. James marzy o powrocie do Ameryki. Zdesperowany, chwyta się każdego, nawet niemoralnego sposobu, by zrealizować swój plan. Jednak gdy jest już to możliwe, chłopak musi podjąć decyzję, czego naprawdę pragnie, i zrozumieć, gdzie jest jego prawdziwy dom.

Premiera: sobota, 11 listopada, godz. 21:00

PREMIERA FILMBOX PREMIUM HD!

„S.W.A.T – Mordercza gra” („24 Hours”)

thriller, USA 2015, reż. Timothy Woodward Jr., wyst.: Tom Sizemore,  Mischa Barton, Timothy Woodward Jr., Michael Paré, Marlon Young,  Jeremy London, Said Faraj

Elitarny oddział amerykańskich sił specjalnych musi stawić czoła bezwzględnym terrorystom, którzy wzięli zakładników i planują zniszczyć całe Los Angeles.

Premiera: niedziela, 12 listopada, godz. 21:00

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *