MediaZapowiedzi TV

Hity kanałów Zoom TV, Kino Polska, Kino TV i FilmBox Premium HD

Hity kanałów Zoom TV, Kino Polska, Kino TV i FilmBox Premium HD na tydzień 7-13 kwietnia 2018 roku.

W tygodniu 7-13 kwietnia 2018 kanały Grupy Kino Polska wyemitują mnóstwo interesujących premier. Zoom TV pokaże aż trzy premierowe filmy, w tym film akcji „Grubsza sprawa” z Vinnie’em Jonesem – ulubieńcem reżysera Guya Ritchie’ego – na ekranie oraz thriller „Współlokatorka”, który w 2011 roku był nominowany do nagrody Teen Choice Awards w kilku kategoriach.

Ponadto Zoom TV zaprasza na kolejne premierowe odcinki interesujących dokumentów emitowanych w ramach nowego pasma KRYMINALNE ŚRODY, pełnego intrygujących, wciągających, a czasem przerażających historii. „Największe zbrodnie wszech czasów” i „Urodzeni by zabijać” to opowieści o mrocznych wydarzeniach, które wydarzyły się naprawdę i wstrząsnęły światem.

Premierą tygodnia kanału Kino Polska będzie znana i uwielbiana przez widzów polska komedia  „Galimatias, czyli kogel-mogel II”, w której znakomite kreacje stworzyli Grażyna Błęcka-Kolska i Dariusz Siatkowski. Kino TV poleca drugi sezon rewelacyjnego serialu gangsterskiego „Peaky Blinders”, a FilmBox Premium HD kolejne odcinki mrocznego serialu sci-fi „Misje”, który otrzymał nagrodę Odkrycie Roku na międzynarodowym festiwalu Séries Mania 2017 i okazał się najlepszym serialem wg krytyków filmowych na targach telewizyjnych MIPTV w Cannes w 2017 roku.

FILMY

PREMIERA ZOOM TV!

Cykl KOMEDIOWE SOBOTY

„Ale czad!” („Fired up!”)

komedia, USA 2009, reż. Will Gluck, wyst.: Eric Christian Olsen, Nicholas D’Agosto, Sarah Roemer

Shawn i Nick to gwiazdy drużyny futbolowej szkoły średniej Geralda R. Forda. Chłopcy, zniechęceni perspektywą spędzenia kolejnych wakacji na obozie futbolowym, postanawiają wprosić się na obóz cheerleaderek. Wkrótce Shawn zakochuje się w pięknej Carly.

Premiera: sobota, 7 kwietnia / 20:00 i niedziela, 8 kwietnia / 15:00

PREMIERA ZOOM TV!

„Grubsza sprawa” („The Heavy”)

akcja, thriller, USA, UK 2010, reż. Marcus Warren, wyst.: Gary Stretch, Vinnie Jones, Stephen Rea, Christopher Lee

Żeby uregulować rachunki wobec szefa, Mitchell postanawia zabić brata, który jest cenionym policjantem.

Premiera: niedziela, 8 kwietnia / 20:00

PREMIERA ZOOM TV!

Cykl SENSACYJNE PIĄTKI

„Współlokatorka” („The Roommate”)

thriller, USA 2011, reż. Christian E. Christiansen, wyst.: Kelly Minka, Leighton Meester, Cam Gigandet

Kiedy Sara przenosi się do nowej szkoły, jej współlokatorką zostaje Rebecca, która skrywa pewien sekret. W 2011 roku film był nominowany do nagrody Teen Choice Awards w kilku kategoriach.

Premiera: piątek, 13 kwietnia / 20:00

DOKUMENTY I REALITY TV

PREMIERA ZOOM TV!

Cykl PONIEDZIAŁKI NIE Z TEGO ŚWIATA

„Moje opętane dziecko” („The Ghost Inside My Child”)

dokument, USA 2014

Co by było gdyby twoje dziecko twierdziło, że pamięta swoje życie i śmierć z poprzedniego wcielenia? „Moje opętane dziecko” opowiada właśnie o takich przypadkach. W każdym odcinku poznajemy inną historię – chłopca, który twierdzi, że brał udział w wojnie secesyjnej, dziewczynkę, która pamięta, że żyła w starożytnym Egipcie czy dziecko, które twierdzi, że jest rosyjskim snajperem.

Premiera: poniedziałek, 9 kwietnia / 21:10 (sezon 2, odc. 4)

Emisja: każdy poniedziałek / 21:10

PREMIERA W POLSKIEJ TELEWIZJI!

PREMIERA ZOOM TV!

Cykl PONIEDZIAŁKI NIE Z TEGO ŚWIATA

„Śledztwa paranormalne” („Psychic Investigators”)

dokument, Kanada 2006

Seria dokumentalna o prawdziwych kryminalnych zagadkach, które zostały rozwiązane dzięki nietypowemu połączeniu pracy wysoko wyspecjalizowanych detektywów i osób posiadających zdolności paranormalne. Każdy odcinek to historia jednej zbrodni, opowiedziana z dwóch perspektyw: detektywa i medium. Z jednej strony logika i chłodna kalkulacja oparta na zebranych dowodach, z drugiej emocje, empatia i tajemnica. Wszystko potrzebne, by zakończyć skomplikowane śledztwa.

Premiera: poniedziałek, 9 kwietnia / 22:05 i 22:35 (sezon 1, odc. 9 i 10)

Emisja: każdy poniedziałek / 22:00

PREMIERA W POLSKIEJ TELEWIZJI!

PREMIERA ZOOM TV!

Cykl KRYMINALNE ŚRODY

„Największe zbrodnie wszechczasów” („The Greatest Crimes of All Time”)

dokument, kryminał, Niemcy 2017

Okrutni mordercy, zdeterminowani szantażyści, brutalni porywacze. Nic ich nie powtrzyma. Ich czyny należą do największych zbrodni wszechczasów. Ta seria opowiada o nieprawdopodobnych przestępstwach, które naprawdę zostały popełnione.

Premiera: środa, 11 kwietnia / 21:05 (odc. 6)

Emisja: każda środa / 21:00

PREMIERA W POLSKIEJ TELEWIZJI!

PREMIERA ZOOM TV!

Cykl KRYMINALNE ŚRODY

„Urodzeni, by zabijać” („Born to kill”)

dokument, Wielka Brytania 2011

Historie słynnych seryjnych morderców. Poznamy ich dzięki bezpośrednim relacjom i zeznaniom tych, którzy znali ich najlepiej. Policyjni detektywi, dziennikarze, znajomi z dzieciństwa, współlokatorzy i adwokaci opowiedzą o swoich nietypowych relacjach z najgroźniejszymi zbrodniarzami.

Premiera: środa, 11 kwietnia / 22:05 (sezon 3, odc. 6 – „David Berkowitz”)

FILMY

 PREMIERA KINO POLSKA!

„Galimatias, czyli kogel-mogel II”

komedia, obyczajowy, Polska 1989, reż. Roman Załuski, wyst.: Grażyna Błęcka-Kolska, Dariusz Siatkowski, Katarzyna Łaniewska, Jerzy Turek, Zdzisław Wardejn, Stanisława Celińska, Paweł Nowisz, Jolanta Nowak, Jerzy Rogalski, Krystyna Tkacz

Dalszy ciąg losów bohaterów filmu Kogel-mogel. Kasia i Paweł urządzają dom, ale plany na przyszłość mają nieco odmienne. Kasia chce kontynuować przerwane studia, natomiast Paweł chce dziecka i marzy o nowoczesnym gospodarstwie. Potrzebuje do tego więcej ziemi, ale teść nie zgadza się na żadne nowatorskie pomysły i deklaruje, że ziemię przepisze… na wnuki. „Galimatias” to świetna polska komedia sytuacyjna z dużą dawką humoru słownego.

Premiera: sobota, 7 kwietnia / 20:00 i niedziela, 8 kwietnia / 15:50

„Podejrzani zakochani”

komedia, kryminał, Polska 2013, reż. Sławomir Kryński, wyst.: Bartłomiej Kasprzykowski, Sonia Bohosiewicz, Weronika Książkiewicz, Rafał Królikowski

Albert jest przystojny, inteligentny i bardzo nieśmiały, co – jak można się domyślić – utrudnia mu kontakty z kobietami. Tej jedynej szuka więc w internecie. Spotkania w realu zawsze kończą się jednak źle. Barbara, zakompleksiona prawniczka, jest w podobnej sytuacji. Przypadek sprawia, że Albert i Barbara nawiązują internetową znajomość. Dotychczasowe niepowodzenia skłaniają ich do wysłania na randkę swoich zastępców. Co z tego wyniknie?

Emisja: niedziela, 8 kwietnia / 17:50

„Operacja Samum”

dramat, akcja, Polska 1999, reż. Władysław Pasikowski, wyst.: Marek Kondrat, Olaf Lubaszenko, Bogusław Linda, Anna Korcz

Nominowany do Złotych Lwów film akcji o operacji odbijania amerykańskich agentów z rąk żołnierzy reżimu Saddama Husajna w Iraku. Gdy grany przez Marka Kondrata agent Józef Mayer próbuje ratować uwięzionego w Iraku syna, polskie służby wykorzystują jego działania do własnych celów.

Emisja: niedziela, 8 kwietnia / 20:00

„Dzień świra”

komedia, dramat, Polska 2002, reż. Marek Koterski, wyst.: Marek Kondrat, Andrzej Grabowski, Janina Traczykówna, Michał Koterski, Piotr Machalica, Zbigniew Buczkowski.

Najgłośniejszy film Marka Koterskiego. 44-letni Adaś Miarczyński to wiecznie sfrustrowany inteligent, który nie ma w życiu szczęścia. Denerwują go sąsiedzi, psy załatwiające swoje potrzeby gdzie popadnie, odgłosy robót ulicznych. Spotkania z matką, synem, a tym bardziej z byłą żona frustrują go jeszcze bardziej. Adaś Miauczyński jest sam. W codziennym życiu towarzyszą mu tylko dziwne nawyki i przyzwyczajenia. Dręczony obsesjami stoi na skraju załamania nerwowego. Pewnego dnia postanawia przełamać schemat dnia codziennego i wyrusza nad morze. Pojawia się nadzieja na zregenerowanie strapionego umysłu…

Emisja: środa, 11 kwietnia, godz. 20:00

SERIALE

PREMIERA KINO TV!

„Peaky Blinders”  II sezon

gangsterski, Wielka Brytania 2013, reż. Tom Harper, wyst.: Cillian Murphy, Paul Anderson, Joe Cole

Najlepszy serial gangsterski w historii telewizji. Gang Peaky Blinders jest w poważnych tarapatach. Wpływy Tommy’ego w Londynie maleją z dnia na dzień, a Arthur i Michael zostają aresztowani i trafiają do więzienia. Inspektor Campbell ma w garści całą rodzinę Shelbych. Polly jest zrozpaczona perspektywą ponownej utraty syna, który może zostać za kratkami na dłużej. Kobieta kompromituje się, by zapewnić mu wolność, ale jej działania mogą zrujnować ich niedawno odbudowane relacje. Natomiast Tommy musi stawić czoła sprawom z przeszłości i podjąć trudną decyzję.

Premiera: wtorek, 10 kwietnia / 23:40 i 00:55 (odc. 5 i 6)

FILMY

„Miasteczko Cut Bank” („Cut Bank”)

thriller, USA 2014, reż. Matt Shakman, wyst.: John Malkovich, Liam Hemsworth, Bruce Dern, Michael Stuhlbarg, Billy Bob Thornton

Dwayne McLaren od lat marzy o opuszczeniu małego miasteczka, w którym się wychował. Razem ze swoją dziewczyną  Cassandrą planuje przeprowadzkę do większego miasta. Niestety, ich plany na przyszłość komplikują się, gdy Dwayne zostaje świadkiem zabójstwa, które przez przypadek filmuje.

Emisja: niedziela, 8 kwietnia / 21:00

Cykl KOBIECE PONIEDZIAŁKI

„Cała prawda o mężczyznach” („Truth about men”)

komedia, romans, Dania 2010, reż. Nicolai Arcel, wyst.: Thure Lindhardt, Tuva Novotny, Rosalinde Mynster, Signe Egholm Olsen, Henning Valin

Mads przeprowadza się do pięknego domu ze swoją uroczą dziewczyną Marie. Wszystko wydaje się być idealne, kiedy nagle chłopak zaczyna mieć wątpliwości. Czy osiągnął to, czego tak naprawdę szuka w życiu? Aby znaleźć prawdziwe szczęście, Mads oddala się od Marie i rzuca się w desperacką pogoń za marzeniami. Chłopak poznaje nowych ludzi, umawia się z pięknymi kobietami, spędza noce na imprezach w mieście. Czarna komedia przedstawiająca naturę mężczyzn wciąż podążających za marzeniami.

Emisja: poniedziałek, 9 kwietnia / 21:00

„Dziennik zakrapiany rumem” („The Rum Diary”)

komedia, USA 2012, reż. Bruce Robinson, wyst.: Johnny Depp, Aaron Eckhart, Michael Rispoli, Amber Heard, Richard Jenkins, Giovanni Ribisi, Amaury Nolasco, Marschall Bell, Bill Smitrovich, Julian Holloway

Adaptacja autobiograficznej, debiutanckiej powieści Huntera S. Thompsona. Akcja filmu dzieje się na przełomie lat 50. i 60. XX wieku. Paul Kemp (Johnny Depp) leci do Portoryko, by w San Juan rozpocząć pracę jako dziennikarz. Redaktor, w towarzystwie kolegów z pracy, cały swój wolny czas spędza na pijackich imprezach. Wkrótce Kemp poznaje zamożnego biznesmena, który zamierza kupić wyspę i wybudować na niej przynoszący ogromne zyski kompleks hotelowy. W dodatku swój interes planuje reklamować na łamach gazety Paula. Dziennikarz, zakochany w narzeczonej przedsiębiorcy, musi podjąć decyzję: ratować gazetę czy poświęcić się miłości.

Emisja: wtorek, 10 kwietnia / 21:00

SERIALE

PREMIERA FILMBOX PREMIUM HD!

PREMIERA W POLSKIEJ TELEWIZJI!

„Misje” („Missions”)

thriller science-fiction, Francja 2017, reż. Julien Lacombe, Ami Cohen, Henri Debeurme, wyst.: Helene Vivies, Clement Aubert, Mathias Mlekuz

Niedaleka przyszłość. Po dziesięciu miesiącach wyczerpującej kosmicznej tułaczki do Marsa zbliża się załoga z Europy. Marzenie ośmioosobowej ekipy o byciu pierwszymi ludźmi na Czerwonej Planecie właśnie się spełnia. Niestety. Niespodziewanie, na 24 godziny przed lądowaniem, do wszystkich dociera łamiąca wiadomość: na Marsie właśnie wylądowali Amerykanie. Okazuje się jednak, że ślad po nich zaginął, a jedyne co zostało, to tajemnicza wiadomość ostrzegawcza. Po wylądowaniu na Marsie przerażona załoga z Europy znajduje wrak statku kosmicznego Amerykanów oraz rosyjskiego astronautę, który zaginął w kosmosie w 1967 roku… Jaką tajemnicę skrywa w sobie Czerwona Planeta?

Premiera: sobota, 7 kwietnia / 20:10 i 20:35 (odc. 9 i 10)

Emisja premierowych odcinków: każda sobota, godz. 20:00

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *