Platforma Canal+/ Canal+ PolskaPolecaneSieci kablowe

1 grudnia kanał TVR zmieni się w HOME TV

1 grudnia 2020 nastąpi rebranding anteny TVR, która zmieni nazwę na HOME TV. W ofercie stacji będą m.in. serie porad i dokumentów – związanych z projektowaniem wnętrz, remontami i metamorfozami domów, a także ogrodnictwem i tematyką kulinarną.

 

HOME TV będzie dostępny w ofercie: Platformy Canal+, Orange TV, wybranych sieci kablowych i IPTV oraz na wybranych lokalnych multipleksach naziemnej telewizji cyfrowej.

 

Kanał HOME TV to świat nieruchomości, remontów, projektowania wnętrz, a także pięknych ogrodów.

HOME TV prezentować będzie programy związane z wnętrzami, remontami, metamorfozami domów i ogrodnictwem. W ofercie kanału znajdą się zarówno poradniki, które pozwolą odkryć swój ogród na nowo, jak i ciekawe serie dokumentalne, które wprowadzą widzów w świat dynamicznie rozwijających się rynków nieruchomości, a eksperci z dziedziny designu przekażą cenne informacje i praktyczne instrukcje. W ramówce znajdą się również programy kulinarne, w których widzowie będą mogli zobaczyć m.in. domowy wyrób wędlin czy serów.

Dzięki HOME TV widzowie odkryją w sobie pasję do ogrodnictwa, a także zainspirują się do zmian swojego najbliższego otoczenia, jakim jest dom. Jak mawia stare przysłowie, wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej.

Ramówka HOME TV

FRONT OD NOWA

Wyobraź sobie, że próbujesz sprzedać swój dom, ale brakuje mu atrakcyjnego wyglądu. Ekipa programu pomoże przekształcić front z najgorszego domu na ulicy w numer jeden w okolicy.Po tym, jak Mike przedstawia wycenę nieruchomości w jej obecnym stanie – Justin projektuje innowacyjny plan przebudowy, który radykalnie poprawi jej atrakcyjność i pomoże właścicielom uzyskać najlepszą możliwą cenę sprzedaży. Zmiany obejmą malowanie, sadzenie roślin, projektowanie krajobrazu, a nawet zmianę oświetlenia czy ogrodzenia.

DZIAŁKOWE ŻYCIE

Seria pokazuje jak ważne jest połączenie z naturą oraz jak ogromną rolę ogrody mogą odgrywać z zdrowym starzeniu się. Fizyczne, psychiczne i społeczne aspekty ogrodnictwa mogą być ważnymi czynnikami terapeutycznymi dla zdrowia i dobrego samopoczucia. Ogrodnictwo może przynieść nam jedzenie, ćwiczenia i wyostrzyć umysł w miarę starzenia się, na długo po przejściu na emeryturę.

WIELKA PRZEBUDOWA

Serial dokumentalny opowiada o ambitnym projekcie renowacji ruin zabytkowego hotelu Christchurch w gastro-pub XXI wieku. Małżeństwo, Nick i Sara muszą przejść przez nakaz ochrony dziedzictwa Nowej Zelandii , a także trzymać się określonego budżet. Przy 4 trzęsieniach ziemi, narodzinach drugiego dziecka, opóźnieniach i kłopotach z ubezpieczeniem, presja jest naprawdę odczuwalna, jednak Nick i Sara walczą o swoje marzenia. i udaje im się spełnić swoje zmienione marzenie. Jak rodzina poradzi sobie, gdy w dniu wielkiego otwarcia nastąpi ponownie wielkie trzęsienie ziemi?

ŁOWCY NIERUCHOMOŚCI

Wyjątkowa i zabawna seria opowiadająca o dynamicznie rozwijających się rynkach nieruchomości w Azji. Każdy odcinek śledzi poszukiwacza nieruchomości z zagranicy, szukającego idealnego miejsca w najgorętszych dzielnicach Azji – od eleganckiego apartamentu na nabrzeżu w tętniącej ży centralnej dzielnicy biznesowej Bangkoku, przez najwyższe kondomini Singapuru, obok legendarnego kurortu Marina Bay Sands, po wspa łe wille Danang z widokiem na morze jak z pocztówki. Eksperci zwrócą ró nież uw na zagrożenia i trudności czyhające na obcokrajowców.

BUDOWLAŃCY NA MEDAL

Seria przedstawia czterech pełnych pasji budowniczych podróżujących po całym świecie. Ich misją jest ulepszanie życia. Niezależnie od tego, czy chodzi o wiercenie studni w Nikaragui, budowanie szkoły zawodowej w Meksyku czy tworzenie centrum recyklingu w Peru, budowlańcy robią wszystko, co trzeba, aby naprawić świat. Łagodzenie niesprawiedliwości to ogromny i niekończący się projekt, ale każdy krok w dążeniu do pomocy potrzebującym przybliża nas do poprawy jakości życia wszystkich.

MALOWNICZE OGRODY EUROPY

Piękna seria poszukująca najbardziej malowniczych ogrodów w całej Europie. W każdym odcinku pokazywane jest inne miejsce — od rozległych posiadłości, po idealny malutki ogród z organiczną sekcją warzywną. Oszałamiający pokaz łączy bujne krajobraz z praktycznymi wskazówkami dotyczącymi domu, kuchni i ogrodu. Osobiste opowieści bohaterów dają wgląd w życie wiejskiej idylli i spokoju. Seria ma wiele do zaoferowania, zarówno amatorom miejskich ogrodów jak i oddanym profesjonalistom.

OGRÓD BEZ TAJEMNIC

Ogród Bez Tajemnic to kopalnia praktycznych porad, z których z pewnością skorzysta każdy miłośnik ogrodu. Zaproszeni do programu eksperci, pod wpływem uroku sympatycznej prowadzącej, zdradzą najskrytsze tajniki uprawy i pielęgnacji roślin. Ogrodowa kamera zawita także na branżowych targach i wystawach. W Ogrodzie Bez Tajemnic zostaną rozwiązane wszystkie wątpliwości i problemy związane z roślinami w Twoim ogrodzie. Ogród Bez Tajemnic to kopalnia praktycznych porad, z których z pewnością skorzysta każdy miłośnik ogrodu.

ABC DESIGNU

Dom czy mieszkanie to miejsce spokoju i relaksu. Miejsce, w którym musimy czuć się dobrze. Architekci i styliści wnętrz doradzają jak zmienić wnętrze swojego mieszkania, od zmiany kuchni, przez wymianę wykładziny, po dobór mebli do jadalni czy sypialni.

PRZEPIS NA OGRÓD

Przepis na ogród to propozycja dla wszystkich, których pasją jest zieleń. Widzowie znajdą w nim porady i wskazówki dotyczące uprawy roślin ozdobnych, warzyw oraz drzew owocowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *