Technologia - Promocje

Huawei P40 lite i P40 lite E dostępne w Polsce

Huawei wprowadził do sprzedaży w Polsce dwa smartfony z najnowszej serii P – modele P40 lite i P40 lite E, oba w atrakcyjnych cenach, odpowiednio za 999 zł i 699 zł (rekomendowane ceny detaliczne). Każdy, kto zamówi smartfon w przedsprzedaży między 4 marca a 25 marca, otrzyma dodatkowo inteligentną opaskę do monitorowania aktywności fizycznej – do P40 lite dodawana jest opaska Huawei Band 4 Pro, a do P40 lite E – Huawei Band 4. Klienci otrzymają też bogatą ofertę serwisową, zarówno w czasie przedsprzedaży, jak i później.

 

 

 

 

P40 lite to smartfon fotograficzny z potężną optyką, opierającą się na czterech obiektywach, w tym obiektywie głównym o rozdzielczości aż 48MP. Wyróżnia się atrakcyjną ceną – 999 zł i oferuje wysokiej klasy aparat fotograficzny oraz szereg flagowych rozwiązań, m.in. baterię o pojemności 4200 mAh oraz dużą pamięć – 6 GB RAM + 128 GB ROM. Użytkownik może więc cieszyć się niezawodnym działaniem smartfona nawet przez cały dzień, na jednym ładowaniu baterii.

Huawei wprowadził też do sprzedaży smartfon P40 lite E, który oferuje wysokie parametry, między innymi potrójny aparat fotograficzny 48 MP oraz pojemną baterię 4000 mAh, a jego rekomendowana cena detaliczna wynosi 699 zł.

Od 4 do 25 marca klienci mogą zamówić oba smartfony w przedsprzedaży, w ramach której będą mogli otrzymać dodatkowo, w cenie 1 zł, inteligentną opaskę do monitorowania aktywności fizycznej – Huawei Band 4 Pro przy zakupie smartfona P40 lite oraz Huawei Band 4 przy zakupie smartfona P40 lite E. Wszyscy nabywcy nowych smartfonów Huawei, zarówno w przedsprzedaży, jak i po 25 marca, będą mogli skorzystać z bogatej oferty serwisowej, m.in. 24-miesięcznej gwarancji honorowanej przez autoryzowane salony Huawei, również wtedy, gdy użytkownik wprowadził zmiany w oprogramowaniu telefonu, bezpłatnego serwisu door-to-door oraz z dedykowanej pomocy telefonicznej lub poprzez czat z konsultantem.

Huawei P40 lite – potężny smartfon fotograficzny

Seria P pod marką Huawei znana jest z fotograficznej siły, a smartfon P40 lite jest dowodem na to, że nie tylko modele Pro, ale także lite, oferują użytkownikom innowacyjne funkcje fotografii mobilnej.

Nowy smartfon został wyposażony w zaawansowany aparat fotograficzny złożony z czterech obiektywów: główny o matrycy 48 MP, szerokokątny z matrycą 8 MP i przesłoną f/2.4, obiektyw 2 MP służący do analizy głębi obrazu oraz obiektyw makro z matrycą 2 MP. Aparat oferuje szereg innowacyjnych rozwiązań wspieranych przez sztuczną inteligencję, między innymi funkcję AI HDR+, które gwarantują wysoką jakość zdjęć nawet w słabym świetle, a także w przypadku zdjęć wykonywanych pod światło.

Przedni aparat fotograficzny telefonu został wyposażony w obiektyw o rozdzielczości 16 MP, a w połączeniu z funkcją Super Night Selfie 2.0 pozwala wykonać zdjęcie selfie o bogatej kolorystyce i wysokiej wyrazistości nawet w słabych warunkach oświetleniowych.

Niezawodność przez cały dzień

Huawei P40 lite jest zasilany przez potężną baterię o pojemności 4200 mAh, którą można szybko naładować dzięki funkcji Huawei 40W SuperCharge. W ciągu 30 minut, bateria ładuje się nawet do 70%. Płynne działanie urządzenia zapewnia potężna pamięć operacyjna o pojemności 6 GB oraz 128 GB pamięci wewnętrznej, którą można rozszerzyć do 256 GB poprzez dodanie karty microSD.

Huawei P40 lite został wyposażony w wyświetlacz Full HD+ (2310 x 1080 px) o rozmiarze 6,4 cala i formacie 19:9. Ekran wyróżnia się wąskimi ramkami i jest pozbawiony zbędnych wcięć, dzięki zastosowaniu aparatu do selfie typu Punch Hole.

Czytnik linii papilarnych został umieszczony na boku obudowy telefonu. Smartfon jest dostępny w trzech kolorach: zielonym, pastelowym i czarnym.

Huawei P40 lite wykorzystuje oprogramowanie EMUI 10, bazujące na systemie operacyjnym Android i działa w oparciu o Huawei Mobile Services (HMS). HMS to autorskie rozwiązanie Huawei, które jest bazą dla ekosystemu Huawei, składającego się z takich usług jak Mobilna Chmura, Motywy, Przeglądarka i sklep z aplikacjami AppGallery.

Huawei P40 lite E – wydajny, nowoczesny smartfon za 699 zł

W ofercie Huawei, obok P40 lite, pojawił się też P40 lite E, „najmłodszy” członek rodziny P40. Smartfon ten został wyposażony w potrójny aparat fotograficzny. Główny aparat o rozdzielczości 48 MP rejestruje ostre i wyraźne obrazy w idealnie nasyconych kolorach, a inteligentne algorytmy dbają o to, by wydobyć ze zdjęć pełnię detali nawet w słabych warunkach oświetleniowych. Aparat P40 lite E został wyposażony również w obiektyw 2 MP wykonujący zdjęcia z efektem rozmycia tła oraz 8 MP obiektyw szerokokątny.

Huawei P40 lite został wyposażony w wyświetlacz o rozmiarze 6,39 cala i formacie 19,5:9. Dzięki umieszczeniu przedniego aparatu bezpośrednio w rogu wyświetlacza, ekran Huawei P40 lite E zajmuje aż 90,15% powierzchni przedniego panelu, co pozwala użytkownikowi cieszyć się maksymalnie dużą powierzchnią do wyświetlania treści.

Huawei P40 lite E został wyposażony w baterię o pojemności 4000 mAh. Płynne działanie urządzenia zapewnia potężna pamięć operacyjna o pojemności 4 GB oraz 64 GB pamięci wewnętrznej, którą można rozszerzyć do 512 GB poprzez dodanie karty microSD.

Czytnik linii papilarnych został umieszczony na tylnej obudowie telefonu. Smartfon jest dostępny w dwóch kolorach: niebieskim i czarnym.

Huawei P40 lite E wykorzystuje oprogramowanie EMUI 9.1.1, bazujące na systemie operacyjnym Android i działa w oparciu o Huawei Mobile Services (HMS).

Bogata oferta serwisowa przy zakupie P40 lite i P40 lite E

Klienci, którzy kupią Huawei P40 lite lub P40 lite E, zarówno w przedsprzedaży, jak i w trakcie regularnej sprzedaży, otrzymają bogaty pakiet serwisowy. 20 autoryzowanych salonów serwisowych Huawei w całej Polsce będzie honorować 24-miesięczną gwarancję na smartfony, również wtedy, gdy użytkownik wprowadził zmiany w oprogramowaniu telefonu. Klienci będą mogli tam również skorzystać z bezpłatnej usługi przenoszenia danych ze starego telefonu na P40 lite lub P40 lite E za pomocą Phone Clone, a także skorzystać ze wsparcia w instalacji aplikacji. Dodatkowo, w ofercie serwisowej znajduje się bezpłatna usługa door-to-door świadczona przez cały okres gwarancji oraz dedykowana pomoc konsultanta na czacie lub telefonicznie pod numerem 800 811 110.

W sieci złożonej z ponad 1000 partnerskich punktów serwisowych Huawei w całej Polsce klienci będą mogli również skorzystać z usługi przenoszenia danych ze starego telefonu na nowy za pomocą Phone Clone oraz ze wsparcia w instalacji aplikacji. Rekomendowana cena pakietu usług to 9,90 zł.

Łatwe przenoszenie danych ze starego telefonu na P40 lite lub P40 lite E

Nabywcy smartfonów Huawei mogą w prosty i szybki sposób przenieść dane, w tym pliki, aplikacje, wiadomości i kontakty ze swojego starego telefonu na nowy. Wystarczy włączyć aplikację Phone Clone na starym telefonie (aplikacja działa na telefonach z systemem Android lub iOS i można ją pobrać z oficjalnych sklepów z aplikacjami). Następnie trzeba zaznaczyć w aplikacji nowe urządzenie, na które zostaną skopiowane dane. Dane będą łatwo i bezpiecznie przeniesione dzięki zabezpieczonemu szyfrowaniu sieci bezprzewodowej. Pełna instrukcja korzystania z Phone Clone znajduje się pod linkiem: https://consumer.huawei.com/pl/emui/clone/.

Huawei AppGallery

Huawei AppGallery to oficjalny sklep Huawei z aplikacjami, w którym użytkownicy znajdą całą gamę przydatnych aplikacji i gier, a oferta aplikacji w sklepie dynamicznie się powiększa. W sekcji „Prezenty” w AppGallery klienci znajdą informacje o specjalnych ofertach dla użytkowników tego sklepu, dostępnych po pobraniu wybranych aplikacji. Oferty te są regularnie aktualizowane i dodawane przez partnerów obecnych w Huawei AppGallery.

Dostępność Huawei P40 lite i P40 lite E

Nowe smartfony Huawei P40 lite i P40 lite E będzie można kupić w oficjalnym sklepie internetowym Huawei – huawei.pl, w sklepie Huawei Warszawa w centrum handlowym Westfield Arkadia, u operatorów Play, Orange i Plus (w Plus dostępny tylko Huawei P40 lite) oraz w RTV Euro AGD, Media Expert, Media Markt, x-kom, Komputronik, Neonet, Morele.net, MyCenter, AB FOTO, Carrefour i  Empik.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *