Technologia - Promocje

Huawei wprowadza nową wersję laptopa MateBook 13 informacja prasowa

Huawei wprowadza na rynek nową odsłonę laptopa MateBook 13, który różni się od poprzednika wydajniejszymi podzespołami. Nowy MateBook 13 ma dysk SSD o pojemności 512 GB i wyposażony jest w mocniejszą niż poprzednio kartę graficzną – NVIDIA® GeForce® MX250 z 8 GB pamięci. Laptop będzie dostępny w sprzedaży od 16 grudnia w rekomendowanej cenie 4 299 zł.

 

 

 

 

Huawei MateBook 13 – piękny, elegancki, lekki i wytrzymały

Stworzony do mobilnej pracy MateBook 13 wyposażony został w wyświetlacz FullView o rozmiarze 13 cali, z bocznymi ramkami mierzącymi zaledwie 4,4 mm, elegancką, smukłą konstrukcję i rozwiązania poprawiające komfort korzystania. Obraz dostosowuje swoją jasność oraz kontrast do warunków otoczenia. Dzięki temu komfort korzystania z Huawei MateBook 13 pozostaje na wysokim poziomie niezależnie od miejsca i czasu pracy.

Co więcej ekran laptopa, przy wykorzystaniu autorskiego oprogramowania, filtruje do 30 procent męczącego oczy niebieskiego światła. Dodatkowo może automatycznie regulować nasycenie bielą oraz odcienie kolorów. Dzięki temu oczy mniej się męczą, a korzystanie z laptopa staje się jeszcze bardziej komfortowe.

Huawei MateBook 13 urzeka także nowoczesnym designem, oferując niezwykłą lekkość oraz solidność. Obudowa wykonana jest z aluminium, a krawędzie są diamentowo oszlifowane, dzięki czemu są gładko zaokrąglone. Niewielkie wymiary sprawiają, że laptop staje się wygodnym partnerem w podróży lub zdalnej pracy.

Szybkość i wydajność

Laptop Huawei MateBook 13 wyposażony jest w dedykowaną kartę graficzną NVIDIA® GeForce® MX250, bezgłośny, szybki i odporny na wstrząsy dysk SSD o pojemności 512 GB, a także pamięć operacyjną 8 GB RAM, która umożliwia szybką i płynną pracę, korzystanie z wielu aplikacji i rozwiązań chmurowych równocześnie, a także tworzenie projektów, które wymagają dużej mocy obliczeniowej. Laptop posiada procesor Intel® Core™ i5-8565U, który działa szybko i stabilnie, zapewniając niezwykłą moc i ponadprzeciętną prędkość. Dzięki wydajnemu procesorowi i pojemnej pamięci RAM, Huawei MateBook 13 jest gotowy do natychmiastowej pracy, z wykorzystaniem czytnika linii papilarnych w ciągu 8 sekund od momentu włączenia i niecałe 7 sekund od wyjścia z trybu uśpienia.

Laptop idealny do pracy

Niewielka waga oraz zapewniająca długi czas pracy bateria (42Wh) z funkcją szybkiego ładowania sprawiają, że Huawei MateBook 13 sprosta potrzebom osób, które przez większość dnia pracują zdalnie. Na jednym ładowaniu pliki wideo mogą być odtwarzane przez 10 godzin. Co więcej, dzięki nowej konstrukcji podwójnych wentylatorów Shark Fin 2.0, ciepło, które jest wytwarzane podczas pracy laptopa rozprasza się o 25 procent szybciej niż dotychczas. Proces chłodzenia jest jednocześnie cichy i spokojny, co tylko dodatkowo podnosi komfort i bezpieczeństwo pracy.

W zestawie z Huawei MateBook 13 użytkownik znajdzie ładowarkę o niewielkich wymiarach, ale o wielkiej sile działania. Umożliwia ona bardzo szybkie ładowanie laptopa. W 15 minut może naładować baterię do poziomu, który zapewni nawet 2,5 godziny pracy.

500 zdjęć w minutę

Laptopy oraz urządzenia mobilne Huawei współtworzą spójny ekosystem. Łączącym ogniwem jest funkcja OneHop, która przy wsparciu zbliżeniowej technologii NFC umożliwia szybkie i bezprzewodowe przesyłanie treści: z laptopa na tablet lub smartfon i w odwrotnym kierunku. Nie trzeba do tego żadnego zewnętrznego oprogramowania. Wystarczy zbliżyć do siebie urządzenia. W przypadku Huawei MateBook 13, funkcja OneHop umożliwia przesłanie nawet 500 zdjęć w minutę, a filmu zajmującego jeden gigabajt – w 35 sekund.

Dostępność

Rekomendowana cena detaliczna Huawei MateBook 13 wynosi 4 299 zł. Będzie on dostępny w sieciach sklepów Media Expert, Media Markt, x-kom, Komputronik i Neonet, a także w sklepie Huawei Warszawa w centrum handlowym Westfield Arkadia oraz w oficjalnym sklepie internetowym Huawei – huawei.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *