ielkie kancelarie prawne jednoczą siły i pomogą czytelnikom „Gazety Wyborczej”

Redakcja „Gazety Wyborczej” podjęła współpracę z renomowanymi kancelariami, aby pomóc swoim czytelnikom odnaleźć się w nowej prawnej rzeczywistości. Odpowiedzi na pytania zadawane przez przedsiębiorców oraz pracowników, którzy mają wątpliwości, jak interpretować przepisy związane z rządową pomocą antykryzysową, będą publikowane na łamach dziennika oraz na Wyborcza.pl.

 

 

 

 

 

Na pytania czytelników „Gazety Wyborczej” czekają specjaliści z uznanych kancelarii prawnych: Dentons, Gide Loyrette Nouel, Greenberg Traurig, PwC, Rymarz Zdort, Sołtysiński Kawecki & Szlęzak.

Pytania można przesyłać na adres listy@wyborcza.pl.

W czasie trwającego kryzysu pytania i wiadomości od czytelników „Gazety Wyborczej” zainspirowały wiele artykułów oraz poradników. Dzięki jednemu z takich zgłoszeń redakcja dziennika podjęła m.in. temat  pomocy z „tarczy antykryzysowej” dla mikroprzedsiębiorców.

– Wyborcza słucha swoich czytelników. A nasi czytelnicy zasypali nasze redakcje lawiną pytań o prawo do przemieszczania się, kwarantanny, sprawy konsumenckie czy zdrowotne. We współpracy z ekspertami przygotowaliśmy mnóstwo poradników o tym, jak sobie radzić w nowej sytuacjimówi Jerzy Wójcik, wydawca „Gazety Wyborczej”.

Zespół BiQdata.Wyborcza.pl zebrał w jednym miejscu  odpowiedzi na aż 300 pytań związanych z koronawirusem, a w ramach Codziennego Poradnika Antywirusowego na tysiące pytań czytelników odpowiadało 18 redakcji lokalnych „Gazety Wyborczej”.

Akcja prowadzona wraz z kancelariami prawnymi będzie promowana na łamach „Gazety Wyborczej”, na stronach  Wyborcza.pl oraz w mediach społecznościowych.

Więcej informacji o akcji można znaleźć na stronie Wyborcza.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *