Chris i Marietta wygrali I polską edycję Hotelu Paradise

Za nami finał I polskiej edycji Hotelu Paradise! O zwycięstwo walczyły dwie zupełnie różne pary! Chris i Marietta deklarują miłość między sobą, Latino i Martyna zbudowali piękną przyjaźń.

 

 

 

 

 

Gra toczyła się o wysoką stawkę. Główną nagrodą w programie jest 100 tysięcy złotych, ale do wygrania było znacznie więcej. Gdy w grze pojawia się miłość, emocje sięgają zenitu.

O tym kto stanie naprzeciw siebie ze złotymi kulami, zdecydowali uczestnicy programu. Okazało się, że do zwycięstwa nie wystarczy tylko miłość czy pakt. Każdy dzień i każda relacja miała znaczenie. Dawne zatargi, niewyjaśnione konflikty, pakty i przyjaźnie – to wszystko okazało się kluczowe w finałowej walce.

Uczestnicy głosował na parę, która ich zdaniem powinna wygrać program. Marietta i Chris zwyciężyli! To właśnie na nich swój głos oddali Adam, Viola, Ania, Matt, Martyna, Sandra i Maciek. To jednak był dopiero początek ogromnych emocji! Miłość czy pieniądze? To było pytanie, na które wszyscy chcieli poznać odpowiedź.

Każde z nich mogło zgarnąć pieniądze tylko dla siebie. Wystarczyło zbić złotą kulę. Każdy kolejny krok na ścieżce oznaczał większą sumę do wygrania. Chris i Marietta spotkali się na polu oznaczonym kwotą 100 tysięcy złotych. To musiała być najdłuższa minuta w ich życiu. Nie chodziło przecież tylko o zwycięstwo, ale o uczucie! Przegrany nie tylko zostałby z niczym, ale miałby również złamane serce. W głowach finalistów pojawiały się wątpliwości, wracały we wspomnieniach kłótnie i nieporozumienia. Do końca żadne z nich nie mogło być pewne, że nie stało się ofiarą wyrachowanej gry.

Szczęśliwie uczucie okazało się prawdziwe! Tych dwoje naprawdę połączyła miłość i żadne pieniądze nie mogły z tym wygrać!

 

Hotel Paradise: Zwycięzcy!

Oto zwycięzcy 1. polskie edycji Hotel Paradise TVN7! 🔥❤️ Gratulujemy! 🦋#hotelparadise #siodemka #player

Opublikowany przez TVN 7 Piątek, 17 kwietnia 2020

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *