IEM 2022: Acer pokaże nowego Predatora Oriona 7000

W Katowicach ruszył właśnie Intel Extreme Masters. Okrągła, 10. edycja to okazja do świętowania. Jak zawsze pojawi się też sporo nowego sprzętu, który producenci przygotowali specjalnie z myślą o graczach. Acer postanowił uchylić rąbka tajemnicy i zdradził jakich nowinek można się spodziewać przy okazji tego wydarzenia.

 

Polska premiera Oriona 7000

Zapowiedziany kilka miesięcy temu najnowszy komputer stacjonarny ze stajni Acera miał jeden cel: być najlepszym. Aby tego dokonać do środka trafiło wszystko co aktualnie najmocniejsze i najszybsze. Mowa przede wszystkim o najnowszej, 12. już generacji procesorów. W premierowym Orionie 7000 będą odpowiednio wyposażone zestawy w odblokowane procesory Intel® Core™ i7 oraz i9. Aby sprostać najwyższym wymaganiom graczy Acer postawił też na kartę NVIDIA® GeForce RTX z serii 30. W przygotowanych przy okazji IEM modelach będzie można także znaleźć 32 lub 64 GB RAMu. Dodatkowo dzięki dyskom SSD M.2 PCIe o pojemności do 2 TB oraz HDD o maksymalnej pojemności 2x3TB użytkownicy otrzymują mnóstwo miejsca i niesamowitą szybkość.

Niesamowity, nowy wygląd, który został zaprojektowany z myślą o tym, co gracze lubią najbardziej – porywający design. Zbudowana z przezroczystego szkła, tworzywa sztucznego, metalu i siatki obudowa komputera w kolorze czerni mieni się pięknem olśniewających świateł ARGB.

Więcej na temat tego modelu można poczytać pod tym linkiem.

Topowe laptopy w wysokich specyfikacjach

Nie zabraknie też atrakcji dla miłośników laptopów. Przypomnijmy, na początku roku Acer Predator zaprezentował odświeżone wersje swoich sprawdzonych modeli: Helios 300 oraz Triton 500. Właśnie ten sprzęt, oraz Heliosa 500, będzie można zobaczyć przy okazji IEM.
W najlepszych ustawieniach laptopy będą korzystać z procesora Intel Core i9 11 generacji, 32 GB RAMu, 1 TB na dysku twardym i karty graficznej GeForce RTX 3080, choć gracze poszukujący mniej drapieżnych modeli także znajdą coś dla siebie.

Prezentowane modele są już częściowo dostępne w sklepach. Pozostałe trafią na półki w ciągu najbliższego miesiąca. Najszybciej będzie je można znaleźć w sieci Media Expert.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *