Igrzyska Europejskie 2019: Plan transmisji na sportowych antenach Polsatu

Już w piątek 21 czerwca rozpoczną się Igrzyska Europejskie w Mińsku. Do stolicy Białorusi przyjadą najlepsi sportowcy z Europy, w tym reprezentanci Polski.

 

 

Plan transmisji Igrzysk Europejskich w Mińsku na sportowych antenach Polsatu:

 

Piątek 21.06

8:00 Koszykówka 3×3 – Preeliminacje, Polsat Sport

9:50 Koszykówka 3×3 – Preeliminacje, Polsat Sport

13:00 Boks – Eliminacje, Polsat Sport Fight

21:00 Ceremonia Otwarcia, Polsat Sport Extra

Sobota 22.06

8:00 Łucznictwo – Ćwierćfinały, Polsat Sport

9:00 Sambo – Półfinały, Polsat Sport Fight

9:30 Judo – Eliminacje, Polsat Sport Extra

10:40 Strzelectwo – Finały, Polsat Sport

12:15 Judo – Eliminacje i półfinały, Polsat Sport Fight

12:25 Strzelectwo – Finały, Polsat Sport Extra

15:00 Koszykówka 3×3: Polska – Serbia, Polsat Sport

16:00 Sambo – Finały, Polsat Sort Fight

18:15 Boks – Eliminacje, Polsat Sport News

Niedziela 23.06

8:00 Łucznictwo – Ćwierćfinały i półfinały, Polsat Sport

9:00 Sambo – Ćwierćfinały, Polsat Sport Fight

9:07 Tenis Stołowy – 1. runda, Polsat Sport News

10:25 Judo – Eliminacje, Polsat Sport Fight

10:30 Strzelectwo – Finały, Polsat Sport

10:50 Koszykówka 3×3, Polsat Sport News

11:15 Sambo, Półfinały, Polsat Sport Fight

12:00 Judo – Półfinały, Polsat Sport Extra

12:30 Strzelectwo – Finały, Polsat Sport

13:30 Łucznictwo – Finały, Polsat Sport

16:00 Judo – Eliminacje, Polsat Sport Fight

16:40 Lekkoatletyka – Kwalifikacje, Polsat Sport News

17:55 Sambo – Finały, Polsat Sport Fight

18:00 Boks – Eliminacje, Polsat Sport Extra

19:00 Lekkoatletyka – Kwalifikacje, Polsat Sport News

Poniedziałek 24.06

8:00 Łucznictwo – Eliminacje, Polsat Sport

8:00 Badminton, Polsat Sport News

9:00 Tenis Stołowy – Ćwierćfinały, Polsat Sport Extra

9:30 Judo – Eliminacje, Polsat Sport News i Polsat Sport Fight

10:15 Strzelectwo – Finały, Polsat Sport

10:30 Łucznictwo – Eliminacje, Polsat Sport

12:00 Tenis stołowy – Ćwierćfinały, Polsat Sort Extra

12:00 Strzelectwo – Finały, Polsat Sport

12:30 Judo – Półfinały, Polsat Sport News

14:00 Koszykówka 3×3 – Ćwierćfinały, Polsat Sport Extra

14:00 Gimnastyka – Kwalifikacje, Polsat Sport News

14:45 Strzelectwo – Finały, Polsat Sport

16:00 Judo – Finały, Polsat Sport Extra

17:00 Koszykówka 3×3 – Półfinały, Polsat Sport

17:30 Boks – Eliminacje, Polsat Sport Fight

18:00 Gimnastyka – Finały, Polsat Sport News

18:15 Boks – Eliminacje, Polsat Sport Extra

19:50 Koszykówka – Finały, Polsat Sport

Wtorek 25.06

8:00 Łucznictwo – Eliminacje, Polsat Sport

8:00 Badminton, Polsat Sport News

9:00 Kolarstwo szosowe – Finały, Polsat Sport

9:00 Tenis stołowy – Ćwierćfinały, Polsat Sport Extra

9:30 Judo – Eliminacje, półfinały, Polsat Sport Fight

10:30 Łucznictwo – Eliminacje, Polsat Sport Extra

11:00 Zapasy – Eliminacje, Polsat Sport Fight

11:00 Strzelectwo – Finały, Polsat Sport

11:00 Łucznictwo – Eliminacje, Polsat Sport News

12:00 Kolarstwo szosowe – Finały, Polsat Sport

12:00 Tenis stołowy, Polsat Sport Extra

13:20 Lekkoatletyka – Ćwierćfinały, Polsat Sport News

14:00 Koszykówka 3×3 – Ćwierćfinały, Polsat Sport Extra

15:00 Kajakarstwo – Półfinały, Polsat Sport News

16:00 Judo – Finały, Polsat Sport Extra

16:40 Lekkoatletyka – Ćwierćfinały, Polsat Sport

17:15 Zapasy – Półfinały, Polsat Sport Fight

18:00 Gimnastyka – Finały, Polsat Sport News

18:15 Boks – Eliminacje, Polsat Sport Extra

19:00 Lekkoatletyka – Ćwierćfinały, Polsat Sport

Środa 26.06

8:00 Badminton, Polsat Sport News

9:00 Tenis stołowy – Finały, Polsat Sport

9:00 Kajakarstwo – Finały, Polsat Sport

10:45 Strzelectwo – Finały, Polsat Sport

10:00 Zapasy – Eliminacje/repasaże – Polsat Sport Fight

11:00 Łucznictwo – Finały, Polsat Sport News

12:30 Strzelectwo – Finały, Polsat Sport

13:00 Badminton – Finały, Polsat Sport Extra

13:00 Beach soccer, Polsat Sport News

13:30 Łucznictwo – Finały, Polsat Sport Extra

14:30 Strzelectwo – Finały, Polsat Sport

15:00 Tenis stołowy – Finały, Polsat Sport Extra

16:30 Lekkoatletyka – Półfinały, Polsat Sport

17:00 Zapasy – Półfinały, finały, Polsat Sport Fight

17:30 Boks – Ćwierćfinały, Polsat Sport News

19:00 Lekkoatletyka – Półfinały, Polsat Sport

Czwartek 27.06

8:00 Łucznictwo – Eliminacje, Polsat Sport

9:00 Kajakarstwo – Finały, Polsat Sport Extra

9:00 Tenis stołowy, Polsat Sport News

10:00 Badminton, Polsat Sport News

10:00 Zapasy – Eliminacje, repasaże, Polsat Sport Fight

12:00 Strzelectwo – Finały, Polsat Sport

12:00 Gimnastyka, Polsat Sport News

13:00 Kajakarstwo, Polsat Sport News

13:45 Łucznictwo – Półfinały, Polsat Sport

15:30 Kolarstwo – Kwalifikacje, Polsat Sport

16:30 Strzelectwo – Finały, Polsat Sport News

17:00 Zapasy – Półfinały, finały, Polsat Sport Fight

18:15 Kolarstwo – Finały, Polsat Sport

19:00 Beach soccer, Polsat Sport Extra

19:30 Tenis stołowy, Polsat Sport Extra

Piątek 28.06

9:00 Tenis stołowy – Finały, Polsat Sport Extra

9:00 Badminton, Polsat Sport Extra

10:00 Zapasy – Eliminacje,repasaże, Polsat Sport News

11:30 Strzelectwo – Finały, Polsat Sport Extra

12:00 Kolarstwo, Polsat Sport Extra

13:00 Boks – Półfinały, Polsat Sport Fight

13:30 Strzelectwo – Finały, Polsat Sport Extra

15:30 Tenis stołowy – Finały, Polsat Sport Extra

17:00 Kolarstwo – Finały, Polsat Sport Extra

17:00 Zapasy – Półfinały, finały, Polsat Sport Fight

Sobota 29.06

8:00 Karate – Eliminacje, Polsat Sport Fight

9:00 Kolarstwo – Kwalifikacje, Polsat Sport Extra

9:00 Tenis stołowy – Finały, Polsat Sport News

11:20 Tenis stołowy – Finały, Polsat Sport News

13:00 Gimnastyka – Finały, Polsat Sport News

14:30 Karate – Półfinały, finały, Polsat Sport Fight

18:00 Beach soccer – Finały, Polsat Sport Extra

18:00 Gimnastyka – Finały, Polsat Sport News (premiera)

19:00 Tenis stołowy – Finały, Polsat Sport Extra

Niedziela 30.06

8:00 Karate – Eliminacje, Polsat Sport Fight

11:00 Badminton, Polsat Sport News

11:00 Boks – Półfinały, finały, Polsat Sport Fight

12:00 Kolarstwo Polsat Sport

13:00 Kolarstwo Polsat Sport News

14:30 Karate – Finały, Polsat Sport Fight

16:10 Gimnastyka, Polsat Sport News (premiera)

18:10 Boks, Polsat Sport Extra (premiera)

20:00 Kolarstwo, Polsat Sport (premiera)

21:00 Ceremonia zamknięcia, Polsat Sport

Plan transmisji Igrzysk Europejskich w Mińsku na Polsatsport.pl:

Piątek 21.06

8:00 Koszykówka 3×3 – Preeliminacje

9:50 Koszykówka 3×3 – Preeliminacje

13:00 Koszykówka 3×3 – Preeliminacje

13:00 Boks – Eliminacje

14:50 Koszykówka 3×3 – Preeliminacje

21:00 Ceremonia Otwarcia

Sobota 22.06

8:00 Łucznictwo – Ćwierćfinały i półfinały

9:00 Tenis stołowy – Runda 1

9:00 Sambo – Ćwierćfinały, półfinały, repasaże

9:30 Judo – Eliminacje

10:45 Strzelectwo – Finały

12:00 Kolarstwo szosowe – Wyścig (kobiety)

12:25 Strzelectwo – Finał

13:00 Łucznictwo – Finały

13:00 Gimnastyka– Finały

15:00 Koszykówka 3×3 – Pierwsza runda

16:00 Judo – Finały

16:00 Sambo – Finały

18:15 Boks – Eliminacje

Niedziela 23.06

8:00 Łucznictwo – Ćwierćfinały, półfinały

9:00 Tenis stołowy – Pierwsza runda

9:00 Sambo – Ćwierćfinały

9:30 Judo – Eliminacje, półfinały, repasaże

10:30 Strzelectwo – Finały

10:50 Koszykówka 3×3 – Pierwsza runda

11:00 Lekkoatletyka – Kwalifikacje

11:15 Sambo – Półfinały, repasaże

12:30 Strzelectwo – Finały

13:00 Gimnastyka – Finały

13:10 Łucznictwo – Finały

13:30 Kolarstwo szosowe – Wyścig (mężczyźni)

14:45 Strzelectwo – Finały

15:25 Koszykówka 3×3 – Pierwsza runda

16:00 Judo – Finały

17:00 Lekkoatletyka – Kwalifikacje

17:30 Sambo – Finały

18:00 Boks – Eliminacje

18:15 Tenis stołowy – Trzecia runda

19:00 Lekkoatletyka – Kwalifikacje

Poniedziałek 24.06

8:00 Łucznictwo – Eliminacje

8:00 Badminton – Faza grupowa

9:00 Tenis stołowy – Ćwierćfinały

9:30 Judo – Eliminacje, półfinały, repasaże

10:15 Strzelectwo – Finał

12:00 Koszykówka 3×3 – Ćwierćfinały

12:00 Tenis stołowy – Czwarta runda

12:00 Strzelectwo – Finał

14:00 Gimnastyka – Kwalifikacje

14:45 Strzelectwo – Finały

16:00 Judo – Finały

17:00 Koszykówka 3×3 – Półfinały

17:30 Boks – Eliminacje

18:00 Gimnastyka – Finały

18:50 Koszykówka 3×3 – Finały

Wtorek 25.06

8:00 Łucznictwo – Eliminacje

8:00 Badminton – Faza grupowa

8:00 Kajakarstwo – Eliminacje

9:00 Tenis stołowy – Półfinały

9:00 Kolarstwo szosowe – Jazda indywidualna na czas (kobiety)

9:30 Judo – Eliminacje, półfinały

10:00 Zapasy – Eliminacje

11:00 Łucznictwo – Eliminacje

 

11:00 Strzelectwo – Finały

12:00 Kolarstwo szosowe – Jazda indywidualna na czas (mężczyźni)

13:00 Kajakarstwo – Eliminacje, półfinały

13:20 Lekkoatletyka – Ćwierćfinał

13:45 Badminton – Faza grupowa

15:00 Judo – Finały

16:40 Lekkoatletyka – Ćwierćfinał

17:00 Tenis stołowy – Finały

17:15 Zapasy – Półfinały

18:00 Gimnastyka – Finały

18:45 Badminton – Faza grupowa

19:00 Lekkoatletyka – Ćwierćfinał

Środa 26.06

8:00 Badminton – Faza grupowa

9:00 Kajakarstwo – Finały

9:00 Tenis stołowy – Półfinały

10:00 Zapasy – Eliminacje, repasaże

10:45 Strzelectwo – Finały

11:00 Łucznictwo – Ćwierćfinały, półfinały

12:30 Strzelectwo – Finały

13:00 Badminton – Faza grupowa

13:00 Beach soccer – Pierwsza runda

13:40 Łucznictwo – Finały

14:00 Badminton – Faza grupowa

14:30 Strzelectwo – Finały

15:00 Tenis stołowy – Finały

16:40 Lekkoatletyka – Półfinały

17:00 Zapasy – Półfinały

17:30 Boks – Ćwierćfinały

17:40 Zapasy – Finały

19:00 Lekkoatletyka – Półfinały

Czwartek 27.06

8:00 Łucznictwo – Eliminacje, ćwierćfinały, półfinały

9:00 Kajakarstwo – Finały

9:00 Tenis stołowy

9:00 Badminton – Faza grupowa, 1/8 finału

10:00 Zapasy – Repasaże, eliminacje

12:00 Gimnastyka – Kwalifikacje

12:00 Strzelectwo – Finał

13:00 Kajakarstwo – Finały

13:40 Łucznictwo – Finały

13:45 Badminton – Faza grupowa, 1/8 finału

15:05 Kolarstwo torowe – Kwalifikacje

15:45 Strzelectwo – Finały

17:00 Beach soccer – Pierwsza runda

17:00 Zapasy – Półfinały

17:40 Zapasy – Finały

18:10 Kolarstwo torowe – Finały

19:45 Tenis stołowy

Piątek 28.06

9:00 Badminton – Ćwierćfinały

9:00 Tenis stołowy – Półfinały

10:00 Zapasy – Repasaże

11:50 Strzelectwo – Finał

12:00 Kolarstwo torowe – Kwalifikacje

13:00 Boks – Półfinały

13:00 Beach soccer – Play-off

13:45 Strzelectwo – Finał

15:45 Tenis stołowy – Półfinały

17:00 Nowa Dynamiczna Lekkoatletyka – Finał

17:00 Kolarstwo torowe – Finały

17:00 Badminton – Półfinały

17:00 Zapasy – Półfinały

17:30 Zapasy – Finały

19:30 Tenis stołowy – Półfinały

Sobota 29.06

8:00 Karate – Eliminacje

9:00 Badminton – Półfinały

9:00 Tenis stołowy – Finały

9:00 Kolarstwo torowe – Kwalifikacje

13:00 Gimnastyka

14:30 Karate – Półfinały

15:00 Boks – Finały

16:00 Beach soccer – Finały

16:00 Tenis stołowy – Finały

16:25 Karate – Finały

17:55 Kolarstwo torowe – Finały

Niedziela 30.06

8:00 Karate – Eliminacje

8:00 Kolarstwo torowe – Kwalifikacje

11:00 Badminton – Finały

11:00 Boks – Finały

12:00 Gimnastyka – Finały

12:00 Kolarstwo torowe – Finały

14:30 Karate – Półfinały

15:35 Karate – Finały

21:00 Ceremonia zamknięcia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *