II liga: Widzew Łódź – Resovia Rzeszów w TVP3

Widzew Łódź podejmie Resovię Rzeszów w spotkaniu 16. kolejki II ligi. Zwycięzca meczu zostanie liderem tabeli. Transmisja w niedzielę 3 listopada od godz. 13:00 w TVP 3, na TVPSPORT.PL i w aplikacji mobilnej.

Obie drużyny spisują się w tym sezonie bardzo dobrze. Widzew ma za sobą serię dziewięciu meczów bez porażki, a Resovia jest niepokonana od siedmiu spotkań. Łodzianie i rzeszowianie przegrali po dwa ligowe starcia.

Zespoły zgromadziły dotychczas po 31 punktów. Prowadzi Resovia dzięki lepszemu bilansowi bramkowemu, który też jest jednak bardzo podobny. Jeśli starcie w Łodzi wygrają gospodarze, to oni obejmą pozycję lidera. Na remisie mogą stracić obie drużyny, które zostaną wówczas wyprzedzone przez GKS Katowice, jeżeli ten pokona Stal Stalowa Wola.

W poprzedniej kolejce Widzew i Resovia zapewniły sobie zwycięstwa w końcówkach spotkań. Łodzianie pokonali na wyjeździe Stal 1:0 po bramce Rafała Wolsztyńskiego w 88. minucie. Rzeszowianie wygrali u siebie z Elaną Toruń 2:1, a decydującego gola w 87. minucie strzelił Szymon Feret.

Widzew Łódź – Resovia Rzeszów: szczegóły transmisji w TVP3

Początek meczu: 13:05 w TVP3, TVPSPORT.PL i aplikacji