Internauci wybierają Polsatnews.pl

Ponad 5 milionów użytkowników wygenerowało ponad 36 milionów odsłon. Portale stacji konkurencyjnych w tym samym czasie odwiedziło mniej użytkowników w porównaniu do statystyk w marcu.

 

 

Po rekordowym marcu i awansie na drugie miejsce wśród portali stacji informacyjnych Polsatnews.pl umacnia swoją pozycję i w kwietniu cieszył się równie dużym zainteresowaniem internautów.

Według danych Gemius/PBI w ubiegłym miesiącu serwis odwiedziło 5 018 990 użytkowników, to prawie trzykrotnie więcej niż w kwietniu 2019. Internauci wygenerowali 36,3 miliona odsłon (wzrost o 465% w porównaniu do statystyk z ubiegłego roku).

Polsatnews.pl jako jedyny portal stacji informacyjnych w Polsce może pochwalić się wzrostem statystyk w porównaniu do liczby użytkowników z marca 2020 roku, a jego przewaga nad trzecim w zestawieniu portalem tvp.info wyniosła ponad 1,1 mln użytkowników.

Najnowsze doniesienia z kraju i ze świata użytkownicy smartfonów mogą śledzić za pośrednictwem aplikacji Polsat News, która dla abonentów sieci Plus jest dostępna od kwietnia z bezpłatnym transferem danych. Szczegóły pod adresem: https://www.polsatnews.pl/aplikacja/.

Tygodnik Polsatnews.pl

Dzięki magazynowi „Tygodnik” od lutego internauci w każdy kolejny weekend uzyskują dostęp do nowych wyjątkowych treści o szerokiej tematyce – polityka, sprawy społeczne, gospodarcze (również te związane z aktualną sytuacją epidemiologiczną w kraju i na świecie), aż po historię, kulturę i technologie. Użytkownicy przeczytają tutaj m.in. wywiad Piotra Witwickiego z Arturem Rojkiem, czy Piotra Zaremby z Janem Komasą, reportaż Ewy Korolczuk o nietypowym podejściu szwedzkiego rządu do epidemii koronawirusa oraz artykuł Tomasza Czapli o tym, jak wyglądały święta polskich oficerów przetrzymywanych w obozach w Kozielsku, Starobielsku i Ostaszkowie, którzy później zostali zamordowani przez NKWD w Katyniu.

Autorami tekstów są także m.in. Jan Rokita, Grzegorz Dobiecki, Jakub Krupa, Wojciech Brzeziński, Jan Śpiewak, Paulina Socha-Jakubowska, Michał Syska czy Marianna Fijewska. W „Tygodniku” publikowany jest również cykl wideo „Szczerze o pieniądzach” Ernesta Bodziucha. Wszystkie artykuły, a jest ich obecnie prawie 90, są dostępne pod adresem tygodnik.polsatnews.pl.

Do współpracy przy „Tygodniku” polsatnews.pl zaprasza dziennikarzy wszystkich mediów w Polsce. Opiera się ona na zasadach rynkowych. Zainteresowani autorzy mogą przesyłać swoje materiały na adres wrzutnia@polsat.com.pl. Redakcja zastrzega sobie możliwość wyboru tekstów do publikacji.

Koordynatorem portalu Polsatnews.pl od maja 2019 roku jest Piotr Witwicki.

Polsatnews.pl w serwisach społecznościowych:
Facebook
Twitter
Instagram
YouTube

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *