Prasa - Ksiązka

Gwiazdy pomagają ratować pszczoły i wspierają akcję Wysokich Obcasów Extra „Zasiej dobro, uratuj pszczoły”

Olga Bołądź, Kasia Zielińska, Sonia Bohosiewicz, Zofia Zborowska, Magdalena Lamparska, Maria Dębska oraz wiele innych gwiazd i influencerek włączyło się do akcji „Wysokie Obcasy Extra dla klimatu: zasiej dobro, uratuj pszczoły”, której celem jest pomoc w ratowaniu pszczół przed wyginięciem. W ramach tej inicjatywy zespół „Wysokich Obcasów Extra” we współpracy z firmą PNOS do majowo-czerwcowego wydania miesięcznika dołączył nasiona miododajnego chabra bławatka, które czytelniczki i czytelnicy mogą zasiać w swoich ogródkach i na balkonach.

 

 

 

W Polsce żyje 470 gatunków pszczół, aż 222 z nich jest zagrożonych wyginięciem. Aby pomóc w ich ratowaniu powstała inicjatywa „Wysokie Obcasy Extra dla klimatu: – zasiej dobro, uratuj pszczoły”, której celem jest ochrona pszczół i stworzenie dla nich łąk i miejsc do zapylania. Aby zachęcić czytelniczki i czytelników do wspólnego działania, zespół „Wysokich Obcasów Extra” wraz z partnerem akcji firmą PNOS dołączył do majowo-czerwcowego wydania miesięcznika 130 tys. torebek z nasionami kwiatów chabra bławatka, który jest rośliną niezwykle przyjazną pszczołom, dzięki swoim właściwościom miododajnym. Dzięki tej inicjatywie może powstać chabrowa łąka o powierzchni porównywalnej do 500 boisk piłkarskich!

Do akcji dołączyły polskie aktorki, modelki, aktywistki i influencerki m.in. Olga Bołądź, Kasia Zielińska, Sonia Bohosiewicz, Zofia Zborowska, Magdalena Lamparska, Maria Dębska, Lara Gessler, Areta Szpura, Marta Dyks, Basia Starecka, Eliza Morawska-Kmita (@whiteplatecom), Daria Rogowska (@ekocentryczka) i Kasia Wągrowska (@kasia_ograniczamsie), które zasiały nasiona na swoich balkonach oraz w ogrodach, zachęcając do włączenia się do inicjatywy na swoich profilach w mediach społecznościowych.

Akcja promowana jest również na Facebooku „Wysokich Obcasów” (https://www.facebook.com/wysokieobcasy), gdzie redakcja planuje organizację wspólnego sadzenia kwiatów.

Majowo-czerwcowe wydanie „Wysokich Obcasów Extra” wraz z nasionami chabra bławatka -w punktach sprzedaży prasy są dostępne od 5 maja do 18 czerwca br. w cenie 9,99 zł.

Numer można zamówić również z bezpłatną dostawą do domu na stronie www.prenumerata24.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *