Internet domowy za złotówkę miesięcznie przez 2 miesiące w najnowszej kampanii T‑Mobile (wideo)

Ile ludzi, tyle sposobów na spędzanie czasu w domu. Bez względu na to, jak bardzo zmieniło się nasze życie w okresie pandemii, wciąż możemy robić to, co lubimy, i to bez wychodzenia z domu. Trudno jednak wyobrazić sobie taką możliwość bez internetu, bo „bez internetu, jak bez prądu”. O tym właśnie T‑Mobile opowiada w najnowszej kampanii, promującej usługę szybkiego internetu domowego i światłowodu za złotówkę miesięcznie przez dwa miesiące.

 

 

 

 

W swoim najnowszym spocie reklamowym T‑Mobile podkreśla, że dobrej jakości internet jest dziś równie potrzebny jak prąd i oferuje klientom internet domowy w wersji mobilnej lub światłowodowej przez pierwsze dwa miesiące za 1 zł/mies. 15-sekundowy spot prezentujący ofertę szybkiego internetu domowego będzie emitowany w telewizji, internecie oraz social mediach. Kampanię przygotował Departament Zarządzania Marką T‑Mobile i zespół agencji DDB Warszawa. Działania reklamowe w internecie prowadzi agencja VMLY&R. Materiały BTL opracowała agencja Digitas (Grupa Publicis). Planowaniem i zakupem mediów zajął się dom mediowy Mindshare.

 

 

W ramach promowanej oferty „Internet dla domu” klienci mogą skorzystać z trzech opcji: 100 GB za 59 zł, 200 GB za 69 zł, 300 GB za 79 zł. Użytkownicy mogą również wybrać internet domowy 100 GB już za 49 zł miesięcznie.

Cennik_Internet domowy T‑Mobile.JPG

Podana w ofertach liczba gigabajtów to dane do wykorzystania z pełną prędkością, zaś po ich wyczerpaniu prędkość zwolni do 1Mb/s, jednak użytkownicy nadal będą mogli korzystać z internetu. Promocyjna oferta T‑Mobile dotyczy również internetu światłowodowego. Dzięki niej klient może zakupić światłowód o prędkości do 300 Mb/s i również płacić przez pierwsze dwa miesiące 1 zł/mies. przez pierwsze dwa miesiące.

Szczegółowe informacje o ofercie można znaleźć na tej stronie.

One thought on “Internet domowy za złotówkę miesięcznie przez 2 miesiące w najnowszej kampanii T‑Mobile (wideo)

  • 13 kwietnia 2020 o 15:49
    Permalink

    Zapraszam na stronę http://www.multimediadoradca.pl
    Zapraszam na stronę Przedstawiciela Handlowego pracującego w Multimedia Polska, oferującego korzystniejsze oferty od dostępnych w innych miejscach w Internecie. Dodatkowym plusem jest wsparcie i opieka managerska ze strony tego przedstawiciela. Można też odstąpić od umowy w ciągu 2 tygodni od daty jej zawarcia. Ewentualnie mam też numer telefonu do PH 787-444-444

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *