Jacek Zieliński i Roman Kosecki gośćmi Cafe Futbol

Gośćmi niedzielnego Cafe Futbol będą byli reprezentanci Polski a także legendy Legii Warszawa – Jacek Zieliński oraz Roman Kosecki. W programie poruszone zostaną tematy przygotowań reprezentacji Polski do mistrzostw świata w Rosji oraz sytuacja w zespole mistrzów Polski.

 

Do mistrzostwa świata w Rosji zostało coraz mniej czasu. Reprezentanci Polski mają za sobą już zgrupowanie w Juracie, na które zabrali swoich najbliższych. Na Półwyspie Helskim Biało-Czerwoni wypoczywali po trudach ligowego sezonu. W poniedziałek rozpoczęli już obóz w Arłamowie, podczas którego piłkarze wchodzą na pełne obroty.

W programie zaprezentowane będą także efekty pracy Marcina Feddka, który w Arłamowie przeprowadził wywiad Wojciechem Szczęsnym. Cezary z Pazurem w swoim felietonie pochyli się nad grupowym rywalem Biało-Czerwonych, Senagalem. Afrykańska drużyna towarzysko bezbramkowo zremisowała z Luksemburgiem. Ponadto Cezary Kowalski porozmawiał z Dariuszem Mioduskim. Właściciele i prezesem Legii Warszawa opowiedział naszemu reporterowi m.in. o planach na przyszły sezon. Rozszerzona wersja tej rozmowy pojawi się na Polsatsport.pl.

Prowadzący: Bożydar Iwanow

Ekspert: Tomasz Hajto

Goście: Jacek Zieliński, Roman Kosecki

Transmisja Cafe Futbol w niedzielę od godziny 11:00 w Polsacie Sport oraz na Polsatsport.pl

Dogrywka od 12:25 na Polsatsport.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *