„Jaka to melodia?” w nowej, przebojowej odsłonie!

Na premierowe odcinki uwielbianego przez telewidzów show, które od września poprowadzi Norbi, zapraszamy przez 7 dni w tygodniu! Najpopularniejszy teleturniej muzyczny z udziałem nowych, przebojowych zawodników będzie można oglądać od poniedziałku do piątku. W soboty odbywać się będą drużynowe bitwy na hity, natomiast w niedziele w muzycznych starciach widzowie zobaczą gości specjalnych.

Popularne show muzyczne Jaka to melodia? powraca w nowej przebojowej odsłonie! Ten kultowy teleturniej oparty na amerykańskim formacie „Name that tune” od września będzie gościł na antenie Jedynki od poniedziałku do niedzieli.

Na widzów czekają niespodzianki i atrakcje: zmieniona scenografia, oprawa graficzna, nowe elementy zasad teleturnieju oraz prowadzący – NORBI. Show zostało przeformatowanie na iście królewską rewię gwiazd wypełnioną najpopularniejszymi hitami z list przebojów, a nowy prowadzący będzie bawił i zaskakiwał.

Program będzie ukazywał się w trzech odsłonach: od poniedziałku do piątku jako teleturniej muzyczny z udziałem nowych przebojowych zawodników, w soboty zobaczymy bitwy na hity, których bohaterami będą dwie dwuosobowe drużyny, natomiast w niedziele widzowie będą mogli kibicować celebrytom w ich muzycznych starciach.

W pierwszym odcinku tego sezonu o zwycięstwo powalczą aktorki z obsady serialu „Dziewczyny ze Lwowa”, a w niedzielę w muzycznym show TVP1 wezmą udział Beata Chmielowska-Olech („Teleexpress”), Ida Nowakowska(„Bake Off – Ale Ciacho!”) oraz Mateusz Szymkowiak („Lajk!”, „Pytanie na Śniadanie”). Weekendowe wygrane zostaną przeznaczone na cele charytatywne Caritas Polska.

„Jaka to melodia?”. Poniedziałek-sobota godz. 17:30, niedziela godz. 18:30. TVP1

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *