PolsatZapowiedzi TV

Jarosław Kret i Lenka Klimentova w „Tańcu z Gwiazdami”

Jarosław Kret i Lenka Klimentova – dla tej pary marzec będzie debiutem w „Tańcu z Gwiazdami”.

 

 

 

 

Dla dziennikarza, podróżnika i autora książek – jak sam o sobie mówi Jarosław Kret, taniec może być jedną z najciekawszych podróży jego życia, mimo że w ogóle nie potrafi tańczyć. Jednak nic nie stoi na przeszkodzie, by tak jak przez przypadek został najbardziej rozpoznawalnym w Polsce prezenterem pogody, tak teraz odkrył w sobie nową, taneczną pasję.

W dorobku ma kilka podróżniczych książek, jest autorem licznych reportaży oraz programów telewizyjnych. Z zawodu egiptolog z pasji podróżnik i fotograf, z wyboru dziennikarz telewizyjny. Laureat Telekamery 2012, a dziś jedna z gwiazd Nowa TV. O swoich umiejętnościach tanecznych mówi krótko – „są żadne”, dlatego nie lada wyzwanie czeka jego partnerkę w show Lenkę Klimentovą – urodziwą żonę Jana Klimenta.

Z pochodzenia jest pół Kubanką, pół Czeszką, a taniec towarzyski trenuje od 10 roku życia. Swojego męża Jana Klimenta poznała na zajęciach tanecznych, na których była jego uczennicą! Lenka jest mistrzynią Czech w salsie i bachacie z 2010 roku. Występowała również w czeskiej edycji „Tańca z Gwiazdami”. Jako zawodowa tancerka tańca towarzyskiego z powodzeniem odnajduje się też w modern dance, tańcu jazzowym czy sambie brazylijskiej. Na swoim koncie ma również doświadczenia pracy jako terapeutka z autystycznymi dziećmi.

Co ciekawe po raz pierwszy w historii show w rywalizacji na parkiecie wezmą udział dwie życiowe pary.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *