DVB-TMediaTVPZapowiedzi TV

Jesień 2021 w TVP Kobieta

Na jesień TVP Kobieta przygotowała atrakcyjną ofertę programową. Nowe programy „Piękno – zgłoś się!” oraz „Wszystkie strony piękna”, prezentowane w paśmie lifestylowym stworzonym na specjalne życzenie widzów, udowodnią, że piękno niejedno ma imię. Wśród nowości znajdą się również „Nieudane operacje plastyczne gwiazd” oraz program „Taka jak Ty”.

 

Dla miłośników seriali TVP Kobieta przygotowała ciekawe tytuły, m.in.: włoski serial „Wszystko dla Pań”, kontynuację tureckiego melodramatu „Więzień miłości” oraz grecki serial „Dzikie Pszczoły”. Jesienna oferta programowa TVP Kobieta to także cenione i ambitne fabuły, m.in.: „Cześć Tereska”, „Plac Zbawiciela”, „Ostatnia rodzina”, „Mój Nikifor”, a także hity światowego kina: „Diana”, „Zakochani w Rzymie” i „Maria Skłodowska-Curie”. Niespodzianka czeka na widzów w trzeci weekend września. TVP Kobieta dołączy do międzynarodowej akcji sprzątania świata, w ramach której zostanie wyemitowany m.in. znakomity francuski dokument „Home: Ziemia. S.O.S.”

LIFESTYLE

TAKA JAK TY
Sobota, godz. 18:30

Bohaterkami programu będą znane z pierwszych stron gazet aktorki, piosenkarki, dziennikarki. W „Takiej jak Ty” zobaczymy, m.in.: Edytę Herbuś, Halinę Mlynkovą, Katarzynę Cichopek, Martę Manowską, Beatę Pawlikowską oraz Teresę Lipowską. Mateusz Szymkowiak, prowadzący program „Taka jak Ty”, pokaże widzom polskie gwiazdy od zwyczajnej, ludzkiej strony, bez zbędnego blichtru, czerwonego dywanu i nadmiernego światła reflektorów.

KOBIETY W DRODZE
Niedziela, godz. 18:30

Każda z bohaterek „Kobiet w drodze” motywuje i inspiruje innych do działań. Tej jesieni wśród gości Marty Manowskiej zobaczymy: Ewę Minge – projektantkę i  założycielkę Fundacji Black Butterflies, Alicję Majewską – piosenkarkę, Alicję Tomaszewską – prezes Fundacji Itaka, czy siostrą Michaelę Rak – założycielkę pierwszego hospicjum na Litwie.

NIEUDANE OPERACJE PLASTYCZNE GWIAZD
Czwartek, godz. 00:10

Nikt nie ma wątpliwości, że Pamela Anderson zapoczątkowała modę na duży biust. Za biustem poszły nosy, usta i pośladki, bo żadna z gwiazd nie chciała być niewidzialna. Celebryci, dążąc do niezdefiniowanego kanonu piękna, dają przykład milionom dziewcząt na całym świecie, które w pogoni za urodą wydają 3,5 mld funtów rocznie na operacje plastyczne. Jaką cenę płacą gwiazdy za to, by dopasować się do Hollywood i czy na pewno są dobrym przykładem?

PIĘKNE I SAMOTNE
Niedziela godz. 21:30

Odkrywamy historie atrakcyjnych kobiet, które mają obsesję na punkcie swojego wyglądu –ostry makijaż, sztuczne rzęsy, ekstrawaganckie ubranie. Co się stanie, gdy na spotkanie
z mężczyzną pójdą sauté i do tego w skromnej sukience? Widzowie będą mieli szansę się przekonać, czy bohaterki zaakceptują swój nowy wizerunek i pójdą na randkę bez makijażu.

NAJLEPSZE POD SŁOŃCEM
Sobota i niedziela, godz. 6:30, poniedziałek godz. 00:05

W każdym odcinku widzowie poznają parę, która chce zamieszkać w pięknym i słonecznym miejscu. Prowadzący proponuje kilka domów, z nadzieją że wśród nich będzie ta idealna nieruchomość. Widzowie zobaczą posiadłości, m.in.: w Hiszpanii, na Wyspach Karaibskich, czy na Florydzie. The Place in the Sun to brytyjski program cieszący się uznaniem widzów na całym świecie.

TREND XXI
Poniedziałek i wtorek godz. 17:25

W programie zobaczymy najpiękniejsze kreacje słynnych projektantów, najnowsze trendy
w makijażu, a także najbardziej pożądaną biżuterię świata, czyli wszystko to co jest modne i co będzie modne w nadchodzącym sezonie. Widzowie poznają również historie wielkich domów mody takich jak: Dior, Chanel, czy Jean Paul Gaultier.

HAPPY AND ZEN
Piątek, godz. 17:25, sobota godz. 21:30, niedziela godz. 7:45

Prowadząca program Laura Thilleman (francuska dziennikarka, modelka, prezenterka telewizyjna, aktorka i była miss Francji) zaprezentuje sposoby na zachowanie witalności, podpowie jak żyć z pasją, aktywnie, zdrowo i blisko natury. Happy and zen to także piękne krajobrazy, aromatyczne potrawy oraz interesujące sposoby na relaks i dobre samopoczucie.

PIĘKNO – ZGŁOŚ SIĘ!
Niedziela, godz. 16:25 (EMISJA OD 3 X)

Kobiety, walcząc z brakiem czasu i natłokiem obowiązków, często zapominają o sobie. Własne samopoczucie, wygląd i potrzeby są ostatnią pozycją na liście kobiecych priorytetów.
Co zrobić, by dobrze poczuć się we własnej skórze? Prowadząca Ewa Minge pokaże, jak
z uśmiechem spojrzeć w lustro, mimo monotonii dnia codziennego.

FRANCJA BEZ TAJEMNIC
Poniedziałek – czwartek, godz. 16:25

Prowadzący Jamy Gourmaud, w trakcie podróży motocyklem przez Francję, odwiedzi unikatowe ogrody, spotka się z pasjonatami przyrody oraz przybliży widzom urokliwe zakątki swojej ojczyzny.

WKRĘCENI W RANDKĘ
Piątek godz. 23:10

W każdym odcinku poznajemy osobę szukającą miłości. Grupa przyjaciół, wspólnie
z prowadzącymi program, typuje dla niej trzech idealnych kandydatów/kandydatki,
a następnie aranżuje trzy „przypadkowe” spotkania. Dopiero po trzeciej randce „wkręcany” dowiaduje się o tym, że nowo poznane osoby w jego życiu nie pojawiły się przypadkiem. Program oparty na zagranicznym formacie „Matchmakers”.

PODSTAWY STYLU
Środa godz. 17:25

To pozycja obowiązkowa dla każdej kobiety – zarówno tej, która potrzebuje kosmetycznej zmiany, jak i tej pragnącej modowej rewolucji. W programie odświeżymy garderobę
i wyrzucimy rutynę z codziennych stylizacji.

PARYSKI STYL
Czwartek, godz. 17:25

Wnętrza paryskich domów, a w każdym z nich niepowtarzalna historia francuskich rodzin, wywodzących się z różnych środowisk i kultur. Ekipa telewizyjna spędza dzień z każdą rodziną, poznając jej zwyczaje i tradycje.

PORADNIKI

PIĘKNIE PRZYPRAWIONA
Sobota, 11:00

Prowadząca program, dietetyczka Agnieszka Mielczarek, przekonuje, że zdrowe gotowanie nie jest trudne, co więcej może być smaczne i tanie.

KWIATY NA WARSZTAT
Sobota, 14:00

Jak opiekować się kwiatami, by wydobyć ich naturalne piękno? Dlaczego warto żyć w zgodzie z naturą? Prowadząca program Joanna Lewandowska, mistrzyni florystyki, udziela wielu praktycznych porad dotyczących hodowli kwiatów.

WSZYSTKIE STRONY PIĘKNA
Niedziela, godz. 17:40

Kalina Ben Sira, wsparta gronem ekspertów, pokaże jak niewielkim kosztem i za pomocą prostych patentów i dostępnych środków poprawić jakość swojego życia, budując przy okazji poczucie własnej wartości i pokonując kompleksy.

ZIOŁOWA APTEKA
Niedziela, 10:00

W dobie suplementów oraz mody na zdrowy styl życia ziołolecznictwo wraca do łask. Przewodnikiem po świecie tych niezwykłych roślin jest Zbigniew Tomasz Nowak – botanik, dziennikarz, pasjonat ziołolecznictwa. Program prowadzi Aleksandra Kostka.

PODRÓŻE MAŁEJ I DUŻEJ
Sobota, 18:00

Kolejny sezon programu podróżniczego, który udowadnia, że można podróżować z: małym dzieckiem, niewielką walizką i za nieduże pieniądze. Monika Witkowska, pilotka wycieczek
i podróżniczka, z małą Laurą odwiedziły już Kaszuby, Włochy, Portugalię, Maroko i Argentynę. Teraz zabiorą widzów m.in. na Maderę i do Chorwacji.

POLSKA OD KUCHNI
Niedziela, 14:00

Magazyn popularyzujący regionalne produkty, zapomniane receptury i lokalne rękodzieła. To program przygotowany z myślą o szerzeniu  dziedzictwa kulinarnego, promowaniu zdrowego stylu życia, edukacji ekologicznej oraz pielęgnacji polskiej kultury i tradycji.

MR. WHITE RADZI
Niedziela, 14:00 (emisja od 26 września)

Marcin Porębiński – ekspert od czystości – dzieli się swoimi sposobami na utrzymanie porządku i pozbycie się uporczywych problemów, z którymi boryka się każda pani domu.
Mr. White pokaże jak wyczyścić przypalone garnki, brudny dywan, a także jak tchnąć nowe życie w stare rajstopy.

OD NIEMOWLAKA DO PRZEDSZKOLAKA
Niedziela, 7:45, piątek, 14:55 (EMISJA OD 17 PAŹDZIERNIKA)

Ida Nowakowska – prezenterka telewizyjna i tancerka, kilka miesięcy temu została mamą. Jak radzi sobie w nowej roli, jak łączy pracę i macierzyństwo, na co jako młoda mama zwraca szczególną uwagę? Kamera telewizyjna towarzyszy jej i dziecku w najważniejszych momentach. Program porusza tematykę dotyczącą pielęgnacji i rozwoju dziecka w pierwszych miesiącach jego życia.

SERIALE

WSZYSTKO DLA PAŃ
Poniedziałek – niedziela, godz. 20:30

Włoski serial obyczajowy. Castelbuono, rok 1956. Teresa Iorio, na głównym placu miasteczka, upokarza swojego narzeczonego, syna burmistrza. Ojciec Teresy, chcąc zaczekać aż skandal przycichnie, wysyła córkę do Mediolanu, gdzie ma pracować w sklepie odzieżowym swego wuja. Po przybyciu na miejsce, zachwycona widokiem wielkiego miasta Teresa, omal nie pada ofiarą kradzieży. Z opresji ratuje ją nieznajomy, elegancki mężczyzna.

DZIKIE PSZCZOŁY
Poniedziałek – piątek godz. 17:50

Grecki serial kostiumowy o losach rodziny Stamiris. Po śmierci nestora rodu jego trzy córki muszą przeciwstawić się Doukasowi, miejscowemu bogaczowi. Jego syn chce poślubić najstarszą siostrę, by jego rodzina zdobyła ziemię sióstr. Eleni, mimo początkowego oporu, zgadza się na ślub z mężczyzną. To wydarzenie będzie miało ogromny wpływ na życie sióstr.

WIĘZIEŃ MIŁOŚCI
Poniedziałek – niedziela godz. 19:30

Ayse i Omer są kochającym się rodzeństwem. Mężczyzna jest tak zaabsorbowany uczuciem do siostry, że postanawia nigdy się nie żenić. Jedyną kobietą, której pragnie się poświęcać, jest jego ukochana siostra. Ayse jest urodzoną romantyczką i marzy o tym, aby jej brat znalazł kobietę, którą szczerze pokocha. Kiedy Omer dowiaduje się, że jego siostra jest śmiertelnie chora, postanawia zawrzeć fikcyjne małżeństwo, aby choć pozornie uszczęśliwić odchodzącą siostrę.

DR BEATRICE
Poniedziałek – czwartek godz. 23:15

Doktor Beatrice Clement jest wysoko wykwalifikowanym lekarzem pracującym na oddziale ratunkowym dużego miejskiego szpitala. W życiu prywatnym nie radzi sobie już tak dobrze. Ma jednak grupę przyjaciół i terapeutę. Co stanie na przeszkodzie, by osiągnęła pełną harmonię zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym?

ZDROWIE

RYTMY ZDROWIA
Środa, 14:55

Odpowiednia i szybka diagnoza to podstawa sukcesu każdego leczenia. Na co trzeba zwrócić uwagę i co powinno zaniepokoić kobietę? W każdym odcinku eksperci z zakresu medycyny i farmakologii przybliżą jedną z przypadłości, która może dotknąć płeć piękną oraz przedstawią dostępne metody diagnostyki i leczenia.

TRENUJ Z TVP KOBIETA/PORANNY ROZRUCH
Sobota, 8:50

„Trenuj z TVP Kobieta” – gwiazdy telewizji i Internetu zapraszają do aktywnego relaksu przy gimnastyce, fitnessie, tańcu i jodze. Cykl treningów został przygotowany przez profesjonalnych trenerów.

„Poranny rozruch” – Adriana Palka zaproponuje Tabatę, ekspresowy i efektywny trening interwałowy, skierowany dla  osób, które nie mają dużo czasu na ćwiczenia i chcą je wykonywać w domu.

FILM W TVP KOBIETA

FILMY FABULARNE

Poniedziałek – piątek 21:30, sobota – niedziela 22:05

Przez siedem dni w tygodniu TVP Kobieta zaprasza na największe hity światowego kina: „Zakochani w Rzymie” (27 września), „Diana” (8 września), „Moje wielkie Greckie Wesele” (3 września), „Maria Skłodowska – Curie” (15 września), a także ambitne polskie produkcje: „Cześć Tereska” (7 września), „Plac Zbawiciela” (14 września), „Mój Nikifor” (21 września), „Ostatnia rodzina” (22 września), „Życie jako śmiertelna choroba przenoszona drogą płciową” (28 września).

MUZYKA W TVP KOBIETA

HITY WSZECH CZASÓW
Sobota, 15:20

Marek Sierocki zaprezentuje największe przeboje światowej i polskiej muzyki lat osiemdziesiątych, siedemdziesiątych, a czasem nawet sześćdziesiątych. W programie usłyszymy także największe przeboje polskiej muzyki, ze szczególnym uwzględnieniem hitów sprzed lat, które polscy artyści nagrywali w studiach i na koncertach lub festiwalach Telewizji Polskiej.

PASMO KONCERTOWE
Sobota, 16:10

Muzyczne propozycje dla widzów TVP Kobieta, wśród których znajdą się, m.in.: „The best of Maanam. Live koncert”, „Od Blue do Cafe – koncert zespołu Blue Cafe”, „Niech gadają – koncert zespołu Ich Troje”, „Piwnica pod Baranami – koncert jubileuszowy”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *