Jesień w telewizji E-SPORT

Jesień w telewizji E-SPORT zaczynamy z wielką pompą! W ostatni weekend września na antenie pojawi się trzydniowa relacja z emocjonującego wydarzenia jakim jest międzynarodowy turniej w CS:GO GAMES CLASH MASTERS organizowany w niesamowitym obiekcie na pomorzu czyli Gdynia Arena.
 

 
Od piątku 28 września do niedzieli zmierzą się ze sobą drużyny z czołówki światowej sceny, oczywiście z udziałem polskich drużyn, które we wspomnianej czołówce zagościły na dobre. Zmierzą się ze sobą: HellRaisersHeroicRed ReserveImperialAGO EsportsTeam KinguinSproutxkom team.
Pikanterii dodaje fakt, że pula nagród przewidzianych w turnieju sięga 100.000 USD! E-SPORT TVpokaże to wydarzenie w całości jako jedyna telewizja w Polsce.
Jesienią telewizja E-SPORT pokarze także nowe sezony ulubionych przez swoich widzów formatów. Na szczególną uwagę zasługuje „The Borys Show” czyli program utrzymany w konwencji talk-show gdzie zaproszeni do studia goście ze wszystkich dziedzin związanych z e-sportem w rozmowie z prowadzącym przybliżają naszym widzą świat sportów elektronicznych. Nowy sezon „Historii organizacji
e-sportowych”
 to kolejna dawka profesjonalnie zebranych informacji o organizacjach stojących za fenomenem e-sportu. Widzowie otrzymają również nową porcję „Mistrzowskich bitew” oraz programu „Okiem czołgisty” które bazując na fenomenie gry World of Tanks prowadzą widza przez profesjonalne rozgrywki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *