Jesień w TV Puls

Premiera rozrywkowego show Telewizji Puls i Media Corporation „Gra Muzyka” z Robertem Janowskim. Nowe odcinki seriali „Lombard. Życie pod zastaw” i „Rodzinny interes”. Moc najlepszych hitów filmowych: saga „Gwiezdne wojny” George’a Lucasa, „Atomic Blonde” z Charlize Theron, „Kobiety mafii” Patryka Vegi, „Bodyguard zawodowiec” z Ryanem Reynoldsem, Garym Oldmanem i Samuelem L. Jacksonem, „Red 2” z Bruce’em Willisem i dużo, dużo więcej!

 

 

Jesień w TV Puls rozpoczną najnowsze odcinki serialu „Lombard. Życie pod zastaw”! Specjalnie na życzenie widzów Telewizja Puls przygotowała wielką niespodziankę – prapremierę pierwszego odcinka nowego sezonu już w piątek 30 sierpnia o 20:00 oraz w sobotę podczas maratonu 31 sierpnia od 10:00.  Premiera pierwszego odcinka w poniedziałek 2 września o 19:00. Premiery kolejnych odcinków poniedziałek-piątek, godz. 19:00 W „Lombardzie…” fanów zaskoczą niecodzienne historie, powrócą ulubieni bohaterowie, pojawią się nowe postaci. Nie zabraknie wielkich emocji, a 200. jubileuszowy odcinek będzie się rozgrywał na… torze żużlowym! W rolach głównych m.in. Zbigniew Buczkowski, Henryk Gołębiewski, Dorota Kamińska, Michał Chorosiński, Małgorzata Szeptycka, Dominika Skoczylas i inni! Produkcja cieszy się ogromną popularnością wśród widzów, którzy dwukrotnie przyznali „Lombardowi…” Telekamerę Tele Tygodnia!

Z nowymi odcinkami powraca również „Rodzinny interes”. Mechaników z warsztatu „Majewski i Wrzosek” czeka dużo pracy, a będą naprawiać takie pojazdy jak czarna wołga, motocykl z II wojny światowej, a nawet ciągnik! Z kolei w salonie piękności „Bella Ella” jak zawsze zwariowane perypetie klientek! Na ekranie ponownie zobaczymy m.in. Dariusza Kordka, Patryka Janasa z zespołu „Deep Dance”, Katarzynę Taracińską-Badurę czy Magdalenę Modrą-Krupską. Do obsady dołączy również Marta Klubowicz.

Premiera: poniedziałek-piątek od 30 września, godz. 17:00

Jesienią w ramówce TV Puls również zupełna nowość: 10-odcinkowy show „Gra Muzyka”, który łączy w sobie rozrywkę, wielkie emocje i rywalizację o nagrody. Tu liczy się wiedza – aby dojść do finału i wygrać główną nagrodę, uczestnicy muszą znać odpowiedzi na pytania z dziedziny muzyki! W każdym odcinku usłyszymy też polskie i zagraniczne hity – zaaranżowane specjalnie dla programu covery i oryginalne piosenki w wykonaniu zaproszonych gwiazd: Dody, Piotra Cugowskiego, Alicji Majewskiej i Włodzimierza Korcza oraz zespołów: Weekend, Kombii, Future Folk, Varius Manx, Pectus i Feel.

A nad wszystkim czuwa gospodarz show – Robert Janowski!

Premiera: soboty od 7 września, godz. 19:00

Jesień w TV Puls to również znakomite hity filmowe!

W środy od 21 sierpnia do 29 września kultowa saga George’a Lucasa „Gwiezdne wojny – w jej ramach TV Puls pokaże sześć filmów z serii: „Mroczne widmo”, „Atak klonów”, „Zemsta Sithów”, „Nowa nadzieja”, „Imperium kontratakuje” i „Powrót Jedi”.

Premiery: środy od 21 sierpnia do 29 września, godz. 20:00

Widzów TV Puls ucieszy również premiera filmu Atomic Blonde”, w którym Charlize Theron wciela się w agentkę brytyjskiego wywiadu, działającą w Berlinie 1989 roku. Wartka akcja, znakomite sceny walki, sekwencje pościgów samochodowych a w tle muzyka Davida Bowie i New Order. To główne, ale niejedne atuty tego znakomitego filmu!

Premiera: sobota 31 sierpnia, godz. 20:00

TV Puls zaprasza również na komedię sensacyjną „Bodyguard zawodowiec” z plejadą hollywoodzkich gwiazd: w głównych rolach Samuel L. Jackson, Gary Oldman i Ryan Reynolds. Światowej klasy ochroniarz musi zadbać o bezpieczeństwo zawodowego zabójcy, który zeznaje w Międzynarodowym Trybunale Karnym. To nie będzie łatwe zadanie!

Premiera: wrzesień

Również we wrześniu w TV Puls kinowy hit – „Kobiety mafii” Patryka Vegi! W obsadzie: Agnieszka Dygant, Olga Bołądź, Katarzyna Warnke, Aleksandra Popławska, Bogusław Linda, Tomasz Oświeciński, Piotr Stramowski i Sebastian Fabijański.

Funkcjonariuszka, która pod przykrywką przenika struktury mafii, zostaje wplątana w intrygę. Rolę odegra tu Anka – żona gangstera, manipulowana przez tajemniczą „Nianię”. Wkrótce losy kobiet przecinają się w punkcie bez odwrotu, a wydarzenia z ich udziałem wstrząsną przestępczą mapą Warszawy.

Premiera: wrzesień

Bruce Willis, John Malkovich, Helen Mirren i Catherine Zeta Jones w jednym filmie? To musi być „Red 2” – kontynuacja wielkiego hitu o grupie doświadczonych agentów, którzy już raz udowodnili światu, że stara gwardia wciąż trzyma się mocno i pokona każdego, kto jej zagraża. Spektakularne eksplozje, strzelaniny, widowiskowe pościgi i spora dawka humoru – „Red 2” proponuje wszystko, co najlepsze w komedii sensacyjnej!

Premiera: jesień 2019.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *