MediaTVN Discovery PolskaZapowiedzi TV

Jesień w TVN Style

Kanał TVN Style to pierwszy kanał lifestylowy przeznaczony dla aktywnych, wymagających kobiet. Dzięki oryginalnym produkcjom, odpowiadającym błyskawicznie na zmieniające się potrzeby widzów, stacja od lat cieszy się ogromną popularnością wśród atrakcyjnych komercyjnie grup kobiet.

 

 

Wysokie udziały (SHR=1,4%), indeksy dopasowania (AFF=177) oraz atrakcyjny, różnorodny i produkowany lokalnie kontent stwarzają idealne warunki do współpracy reklamowej dla szerokiego spectrum marek szukających dotarcia do kobiecych grup celowych.

W jesiennej ramówce TVN Style nie zabraknie formatów integralnie kojarzących się z profilem kanału – lifestylowych, modowych, ślubnych, poświęconych zdrowiu, związkom i relacjom, ale także inspirujących – związanych z rozwojem osobistym, realizowaniem marzeń czy budowaniem swojego życia na nowo. To wszystko w gronie niesamowitych kobiet, gwiazd stacji TVN Style, takich jak: Magda Mołek, Agata Młynarska, Izabela Janachowska, Ula Chincz oraz Anna Nowak-Ibisz, które dla widzów są źródłem eksperckiej wiedzy, przewodniczkami po tajnikach mody, urody, związków, a także po świecie znanym z pierwszych stron gazet.

Emocje polskich rodzin na trzy dni przed ślubem oraz proste i użyteczne poradnictwo ślubne znane z programu „I nie opuszczę cię aż do ślubu” powraca w odświeżonej formule! Już we wrześniu na kanale TVN Style pojawi się nowy program „Ach ten ślub!”, który poprowadzą projektantka sukien ślubnych Magda Socha-Włodarska i dekoratorka Agnieszka Winnicka. Ten ciekawy i wzajemnie się uzupełniający duet prowadzących będzie docierał w różne zakątki Polski i ratował polskie śluby oraz wesela. Prowadzące będą miały tylko 72 godziny, aby poznać nowożeńców, ich rodziny, zdiagnozować przedślubne zamieszanie i wprowadzić harmonię w najpiękniejszy dzień życia młodej pary. Tylko ich umiejętności, wiedza i ślubne pomysły mogą doprowadzić do szczęśliwego zakończenia.
Premiera: wrzesień 2019.

Takiego programu jeszcze nie było! Premierowy, realizowany w dokumentalnej konwencji cykl podejmie szereg tematów ważnych społecznie. Unikatową serię programu dokumentalnego poprowadzi błyskotliwa Agata Młynarska, słynna dziennikarka i publicystka. Gospodyni programu z bliska przyjrzy się aktualnym, palącym problemom, takim jak: uzależnienie dzieci od gier komputerowych, otyłość wśród dzieci, zmuszanie dzieci do przedwczesnej pracy nad karierą czy współczesny pęd do osiągnięcia długowieczności. Sprawdzi, w jaki sposób przejawiają się one w polskich rodzinach, porozmawia z wieloma bohaterami, których odwiedzi w ich domach, poprosi ekspertów o analizy i konkretne porady prowadzące do rozwikłania kłopotów. Każda odsłona nowej serii poświęcona będzie jednemu, przybierającemu na sile problemowi i metodom zaradzania mu.
Premiera: wrzesień/październik 2019.

Kolejną nowością na kanale TVN Style będzie cykl dokumentalny „Kanony piękna na świecie”, w którym pokażemy trendy urody na świecie. W świat kanonów urodowych wprowadzi nas nowa prowadząca, Anna Galińska. Na co dzień ekspertka i ceniona makijażystka, pracująca przy dużych pokazach mody i sesjach zdjęciowych. Zabierzemy widzów w podróż po różnych kontynentach i pokażemy jak tamtejsze kobiety dbają o siebie, ale także z jakich operacji plastycznych korzystają, aby dosięgnąć swojego ideału urody.
Premiera: jesień 2019.

To nie koniec jesiennych premier – wkrótce na antenie TVN Style będziemy mogli zobaczyć program, który rozpali nasze zmysły. W realizowanym z wyczuciem i klasą, programie „Pani Gadżet erotycznie” przebojowa Anna Nowak-Ibisz zaprezentuje widzom różnorodne gadżety erotyczne. W romantycznie urządzonym studiu przyjrzy się im zarówno pod kątem funkcji, jak również bezpieczeństwa, estetyki i nietuzinkowego designu. Nie zabraknie spotkań z ekspertami.Prowadząca porozmawia m.in. z lekarzem ginekologiem o antykoncepcji najnowszej generacji, a także z psychologiem i seksuologiem, którzy wytłumaczą skąd bierze się u ludzi potrzeba używania erotycznych stymulatorów i jakie afrodyzjaki są dla nas bezpieczne. Anna Nowak-Ibisz odwiedzi również muzeum, w którym przechowuje się dilda sprzed setek lat oraz pracownie, w których powstają projekty erotycznych gadżetów. Będzie się działo!
Premiera: jesień 2019.

W jesiennej ramówce nie zabraknie flagowych programów TVN Style. We wrześniu wystartują kolejne sezony programu „Pani Gadżet”, „Nowa misja ratunkowa”, „Tu jest pięknie” i „W roli głównej”, a w październiku widzowie stacji będą mogli obejrzeć nowe sezony programu „Ek-stra zmiana” oraz „Gwiazdy prywatnie”.

Dane: NAM, 01.01-31.05.2019; SHR% W16-49 C50+; AFF W16-49 C50+ vs A16-49.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *