Jesienna oferta Red Carpet

Niechaj pierwszy rzuci kamień ten, kogo nie ciekawią showbiznesowe plotki. Lubimy je wszyscy. Ale nie wszyscy mamy czas i wiedzę, gdzie ich szukać. Dlatego Red Carpet przygotuje przegląd najlepszych wydarzeń tygodnia z kolorowej prasy i internetu.

 

 

RED STARS

Niechaj pierwszy rzuci kamień ten, kogo nie ciekawią showbiznesowe plotki. Lubimy je wszyscy. Ale nie wszyscy mamy czas i wiedzę, gdzie ich szukać. Dlatego Red Carpet przygotuje przegląd najlepszych wydarzeń tygodnia z kolorowej prasy i internetu.

“Red Stars” to zbiór najciekawszych tematów związanych z gwiazdami w Polsce w na świecie. Najnowsze wydarzenia, najlepsze stylizacje, największe wpadki, robiące największe wrażenie metamorfozy. W ciągu 15 minut widz dowie się nie tylko o bieżących wydarzeniach z udziałem gwiazd. Dzięki wielu graficznym zestawieniom prześledzi zmieniające się życie znanych I lubianych osób z pierwszych stron kolorowych gazet.

WEEK

Program Week, który 2 czerwca pojawił się premierowo na antenie,  podwoi swoje emisje. Już pod koniec sierpnia będzie można śledzić premierowe odcinki dwa razy w tygodniu. Niedzielne premiery o godz. 10:45 pozostaną bez zmian, dodatkowo nowy program pojawi się także w środy o godz. 18:00. Pierwszy odcinek zobaczyć będzie można 28 sierpnia.

Środowe premiery będą różnić się od tych niedzielnych. Większość treści wypełnią materiały lifestylowe pełne ciekawostek z życia gwiazd z pierwszych stron gazet. Poza bieżącymi wydarzeniami kulturalnymi pojawią się tematy związane z modą i urodą.
Premiera: środa, od 28 sierpnia, godz. 18:00.
Premiera: niedziela, godz. 10:45.
Program emitowany jest przez cały rok. Czas: 30 minut.

LIVE

Już od sierpnia Red Carpet wprowadzi relacje LIVE z  najważniejszych wydarzeń showbiznesowych w kraju. Nasza kamera będzie wszędzie tam, gdzie dzieje się coś wartego uwagi. Transmisje oparte będą  na łączeniu prowadzącej w studiu z reporterką obecną na evencie. W 2020 roku Red Carpet rozwinie pasmo LIVE o transmisje w kilku odsłonach, począwszy od prostych transmisji z jedną kamerą i dziennikarzem, po zaawansowane transmisje live z większą ekipą i wykorzystaniem wozu transmisyjnego.

Stałym programem Live na antenie będzie program „RED Studio” – studyjny program, w którym prowadzący w luźny i naturalny sposób omówią najważniejsze wydarzenia pop-kulturalne i przeprowadzą wywiady z gwiazdami.

TALENT

Kolejna jesienna nowość to program pod roboczym tytułem „Talent”. To cykl reportaży o utalentowanych osobach, które zdobyły ogólnopolską i światową sławę. Kamera odwiedzi twórców, by sprawdzić na czym polega ich praca, talent i fenomen oraz jak wyglądała droga na sam szczyt.  W jednym z pierwszych odcinków widzowie spotkają się z Andrzejem Pągowskim, którego nazwisko jest marką znaną nie tylko w Polsce ale i na całym świecie. Autor ponad 1000 plakatów, kilkuset ilustracji książkowych i prasowych, kilkudziesięciu okładek płyt. Andrzej Pągowski robi jednak dużo więcej, a  niektórymi projektami zaskakuje nawet samego siebie. Z pewnością zaskoczy również widzów.
PREMIERA: czwartek, 5 września godz. 22:00.
Seria: 8 odcinków. Czas: 30 minut.

60 SEKUND

60 sekund to program bez udziału prowadzącego, w teledyskowej formie i oprawą z uwypuklającą kluczowe informacje. Dynamiczny charakter formatu podkreśli energiczna, newsowa muzyka, która stanie się znakiem rozpoznawczym tego formatu. W programie pojawią się min. zestawienia najlepszych stylizacji polskich gwiazd, tygodnia, miesiąca oraz roku. Trendy z prosto z czerwonego dywanu np.  mała czarna w wydaniu polskich gwiazd, czy ulubiony kosmetyk. Nie zabraknie również klipów z wydarzeń kulturalnych, pokazów mody największych projektantów, sond ulicznych dotyczących ulubionych filmów, zestawień ulubionych piosenek i teledysków wybranych gwiazd/influencerów, zestawień piosenek nominowanych do Oskarów czy Fryderyków.

Emisja w różnych pasmach programowych – przez cały dzień.

Na antenie Red Carpet TV od września kontynuowane będą pozostałe programy wprowadzone premierowo w czerwcu, czyli programy „Zobacz!” i „Zobacz- flash!”, których widzowie nie muszą sięgać do programu telewizyjnego ani surfować po sieci. Tutaj znajdą wszystkie propozycje warte zobaczenia, daty premier seriali, filmów telewizyjnych i kinowych, a także tych na platformach internetowych. Pojawią się również „Ikony” oraz „Skąd ja cię znam” oraz stałe dwa pasma filmowe, które na antenie goszczą codziennie o godzinie 12:00 i 20:00.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *