Jesienne promocje nc+ (wideo)

Platforma nc+ ruszyła z nowymi jesiennymi promocjami na usługi telewizyjne, internetowe i telefoniczne. Klienci, którzy podpiszą umowę nie zapłacą abonamentu za wybrane usługi do 3 miesięcy. Dodatkowo mogą przetestować wybrane usługi nc+ i zrezygnować z nich bez opłat do końca miesiąca, w którym została zawarta umowa. Klienci zawierający umowy na wybrane pakiety telewizyjne otrzymają dostęp do opcji dodatkowej z trzema kanałami HBO oraz HBO GO albo trzema kanałami ELEVEN SPORTS za 0 zł do sześciu miesięcy.
 
Klienci zawierający nowe umowy nie zapłacą abonamentu za pakiety telewizyjne, usługi NC+ INTERNET i NC+ TELEFON nawet do 3 miesięcy. Po tym okresie opłaty naliczane będą w wysokości zależnej od oferty, z której klient skorzystał. Dodatkowo do pakietów telewizyjnych (oprócz pakietu START+), klienci otrzymają  dostęp do opcji dodatkowej z trzema kanałami HBO oraz HBO GO albo trzema kanałami ELEVEN SPORTS za 0 zł do sześciu miesięcy. Po okresie promocyjnym z opcji dodatkowych będzie można zrezygnować lub kontynuować korzystanie w cenie odpowiednio 25 zł/mies. (HBO z HBO GO) albo 15,90 zł/mies. (ELEVEN SPORTS).
Promocją „Wypróbuj nc+ bez opłat” objęte są pakiety Telewizji: START+, COMFORT+ i EXTRA+ oraz usługi NC+ INTERNET i NC+ TELEFON. W przypadku rezygnacji z usług nc+ do końca miesiąca, w którym kontrakt został zawarty, klienci nie poniosą kosztów związanych z rozwiązaniem umowy  oraz otrzymają zwrot opłat aktywacyjnych i opłat początkowych za sprzęt jeśli takie zostały naliczone.
Platforma nc+ wprowadza również nową ofertę na usługę NC+ TELEFON (połączenia na numery komórkowe i stacjonarne oraz SMSy bez limitu), dla użytkowników korzystających z telewizji nc+
Oferta rodzinna to abonament za usługę NC+ TELEFON w wysokości tylko 17,99 zł/mies. Z promocji mogą skorzystać:
– klienci niekorzystający dotychczas z usługi NC+ TELEFON, zawierając więcej niż jedną umowę na tę usługę
– abonenci korzystający już z usługi NC+ TELEFON – w ich przypadku ofertą promocyjną zostanie objęta każda nowo zawierana umowa obejmująca tę usługę.
Oferta rodzinna jest również objęta promocją „do 3 miesięcy bez abonamentu”.
Do usługi NC+ TELEFON klienci mogą dokupić paczkę danych 5 GB za 6 zł miesięcznie.
Wszystkie powyższe promocje obowiązują przy umowach zawieranych na 24 miesiące i uwzględniają rabat za zgody marketingowe.
Jesienne promocje wspiera kampania reklamowa realizowana w TV, internecie, stacjach radiowych, mediach społecznościowych, mediach własnych i punktach obsługi klienta nc+.
Za część internetową kampanii i odświeżoną stronę główną odpowiada dział Digital Marketing platformy nc+. Kreacje do kampanii stworzyła agencja 2012 Agency, a za produkcję odpowiadał  dom produkcyjny Dobro.
 
https://youtu.be/BL4qUcAcCDI
 
https://youtu.be/eEoGnMbnwO8
 
https://youtu.be/4Aqmp_1mYtE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *