MediaZapowiedzi TV

Jeźdźcy smoków wracają do Cartoon Network

Już 4 sierpnia widzowie Cartoon Network zobaczą premierę trzeciego sezonu serialu „Jeźdźcy Smoków: Na końcu świata”. Czkawkę i jego drużynę czeka tym razem walka z bezwzględnym wrogiem, a wszystko po to, by uratować swoich skrzydlatych przyjaciół.

 

Cartoon Network zaprasza na premierę trzeciego sezonu serialu „Jeźdźcy Smoków: Na końcu świata”. To następny, trzeci już serial poświęcony bohaterom, znanym z filmów „Jak wytresować smoka”. W tej odsłonie młodzi wikingowie będą często konfrontować się z licznymi wrogami, których głównym celem będzie zdobycie władzy nad smokami albo doprowadzenie do ich całkowitej zagłady. Jeźdźcy poznają również sojuszników, z którymi zjednoczą się w walce z czyhającym na każdym kroku nieprzyjacielem.

W odcinku otwierającym trzeci sezon serialu widzowie zobaczą, jak główni bohaterowie poradzą sobie nękani wybuchami wulkanu, które prawie doszczętnie zniszczą miejsce ich koczowania. Po niedawno wygranej walce z łowcami smoków, Czkawka i jego kompani zaczną teraz planować powrót do rodzinnego Berk. Spotkają jednak śmiertelnie rannego sojusznika, który zdradzi im przebiegłe plany wroga. Zaniepokojeni wojownicy będą musieli stawić czoła przeciwnikom!

Premiera trzeciego sezonu serialu „Jeźdźcy Smoków: Na końcu świata” 4 sierpnia. Emisja w soboty i niedziele o godz. 10:05 na antenie Cartoon Network

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *