Julia Wieniawa z nowym singlem i teledyskiem „SMRC” (wideo)

Uczestniczka 11. edycji „Tańca z Gwiazdami” odkryła swoje inne oblicze. Julia Wieniawa kontynuuje swoją muzyczną przygodę. Gwiazda serialu „Zawsze warto” 2 lipca opublikowała w internecie nowy singiel wraz z teledyskiem. Aktorka zaprezentowała się w nim w odsłonie, która zarówno zaskoczyła, jak i zachwyciła fanów. O czym opowiada utwór zatytułowany „SMRC”?

 

Po sukcesach singli „Na zawsze”, „Oddycham”, czy hitowego, świeżo ogłoszonego podwójną platyną „Nie muszę”, przyszła pora na mroczną balladę zatytułowaną „SMRC”. Podobnie jak w przypadku ostatniej z wymienionych piosenek, produkcją zajął się Wojtek Urbański.

– Tekst piosenki pozostawia szerokie pole do interpretacji, w każdym odbiorcy zapewne będzie rezonował w inny sposób. Dla nas, jako twórców, była to podróż w głąb siebie, zrozumienie naszych ograniczeń i lęków. To piosenka o odrzuceniu, osamotnieniu oraz sposobie radzenia sobie z sytuacją wykluczeniaskomentowała Julia.

 

 

Utwór spotkał się z bardzo dobrym przyjęciem. „Wiedziałem, że coś muzycznego nam szykujesz, ale nie sądziłem, że taki majstersztyk”, „Szacun. Widać, że się rozwijasz”, „Mega dojrzałe. Kocham”, „Jakie to dobre. Bardzo gęste od emocji” – czytamy w komentarzach pod wideo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *