To już koniec "Gwiazd prywatnie"?

Niedawno jeden z tabloidów napisał, że TVN Style zdecydowało o niekontynuowaniu programu „Gwiazdy prywatnie” z Ulą Chincz w roli prowadzącej. Według gazety powodem było to, że gwiazdy nie współpracowały, nie wpuszczały kamer we wszystkie miejsca w swoich domach albo w ogóle odwoływały zdjęcia dzień przed nagraniem.
 
Przypomnijmy: jesienią wyemitowaliśmy osiem odcinków „Gwiazd prywatnie”, w których Ula Chincz zajrzała do domów m.in. Karoliny Korwin Piotrowskiej, Beaty Kozidrak, Doroty Gardias i Michała Piróga. Gwiazdy pokazały się w domowych pieleszach, opowiedziały o tym, czym kierują się, dekorując wnętrza, oprowadziły Ulę po swoich mieszkaniach, a nawet zdradziły kilka swoich tajemnic. Nie wszystkie chciały – co zrozumiałe – zaprosić kamery do swoich sypialni, ale zupełnie nie przeszkadza to stacji w podjęciu decyzji o…
Tak, plotki zupełnie się nie potwierdziły i ekipa „Gwiazd prywatnie” już pracuje nad nowymi odcinkami! Jak udało nam się dowiedzieć, Ula Chincz odwiedziła już z kamerą Staszka Karpiela-Bułeckę oraz Grażynę Wolszczak i Cezarego Harasimowicza.
Nowe odcinki programu zobaczycie na naszej antenie już na początku marca!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *