Wiosna nowości w TVN Style!

TVN Style to od siedmiu lat najchętniej oglądana kobieca stacja lifestylowa w Polsce. W swojej bogatej i różnorodnej ofercie programowej pokazuje wszystkie oblicza życia kobiet. Do grona prowadzących TVN Style należą między innymi: ambasadorka kanału Agata Młynarska, Anna Nowak-Ibisz, Urszula Chincz, Katarzyna Bosacka, Magda Mołek oraz Izabela Janachowska.

 

Już wiosną zaprezentują widzom nowe odcinki swoich programów. Na antenę powróci „Eks-tra zmiana”, w której Agata Młynarska wraz z ekspertami pomogą kolejnym osobom po rozwodzie. Urszula Chincz w „Nowej misji ratunkowej” zaprezentuje widzom mnóstwo sprytnych rozwiązań dotyczących sprzątania, majsterkowania i wystroju wnętrz. Maja Sablewska w swoim programie „Sablewska od stylu. Na okazje” pokaże, jak można ubrać się na różnego rodzaju wydarzenia.

Wiosna w TVN Style to także nowe sezony programów: „Pani Gadżet”„Co nas truje”„W roli głównej„, „Gwiazdy prywatnie” oraz „Śluby marzeń”. To nie wszystko! TVN Style przygotowała
dla widzów aż sześć wiosennych nowości!

POGROMCY MEDYCZNYCH MITÓW

Wszyscy zgadzamy się, że zdrowie jest najważniejsze! W społeczeństwie krąży wiele teorii na temat tego, co służy naszemu organizmowi. Jak się w tym wszystkim odnaleźć, nie zwariować, a przede wszystkim nie zachorować?! W nowym programie ekipa lekarzy obali mity krążące wokół tematyki zdrowotnej. Eksperci w prosty i przejrzysty sposób podzielą się z widzami swoją fachową wiedzą. Niejednemu z nas pomogą otworzyć oczy i poprawić jakość życia.

KTO TU MIESZKA?

Pięciu bohaterów. Pięć mieszkań. I jedno pytanie: kto tu mieszka? W każdym odcinku uczestnicy odwiedzą pięć domów należących do kogoś z ich grupy. Wiedząc jedynie jaki zawód wykonuje każdy z nich, będą musieli odgadnąć, które wnętrze należy do poszczególnych bohaterów. Używając intuicji i uważnie śledząc reakcje pozostałych, muszą przeprowadzić dochodzenie. Rozwiązanie zagadki czeka na widzów dopiero w finale programu. Pokaż swoje mieszkanie a powiem ci, kim jesteś…

POWRÓT DOKTORA SZCZYTA

W swoim nowym programie doktor Marek Szczyt, jeden z najlepszych chirurgów plastycznych w Polsce, spotka się z kolejnymi pacjentami. Czy uda mu się pomóc Patrycji z asymetrią twarzy, Sandrze z odstającymi uszami oraz Paulinie z lewostronnym porażeniem ciała i zanikiem mięśni w jednej z łydek? Nie mamy wątpliwości, że doktor Szczyt i jego lekarze specjaliści zrobią wszystko, by odmienić życie bohaterów programu.

Z BOSACKĄ NA DIECIE

Katarzyna Bosacka dobrze wie, że kilogramy lubią wracać. Mimo wszystko nie poddaje się i po raz kolejny idzie na dietę. Tym razem będzie towarzyszyła jej dwójka bohaterów. Wspólnie staną do walki z wagą i własnymi słabościami. Nad procesem odchudzania będą czuwali specjaliści z różnych dziedzin. Nie zabraknie przepisów na dietetyczne dania, wskazówek dotyczących aktywności fizycznej oraz porad lekarzy i psychologów. Idzie wiosna! Pora na zmiany!

KOSMETYCZNE REWOLUCJE

Otworzenie własnego salonu kosmetycznego to dla wielu osób spełnienie marzeń. Utrzymanie się w tym biznesie to zupełnie inna bajka! Prowadzące Paulina Pastuszak i Sylwia Gołębiewska ruszą w Polskę na ratunek zmagającym się z kłopotami gabinetom urody manicure. Ekspertki przyjrzą się, jak funkcjonują salony, zdiagnozują ich kluczowe problemy i wprowadzą plan naprawczy. Będzie się działo!

TAK POWSTAJE…

Anna Nowak-Ibisz rusza w Polskę, by odkryć świat fabryk i przyjrzeć się, jak powstają przedmioty codziennego użytku. Prowadząca z charakterystycznym dla siebie zacięciem będzie zadawać pytania, sprawdzać i testować. Czy producenci zdradzą jej swoje laboratoryjne tajemnice?


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *