„Kacze opowieści” w Disney Channel (wideo)

Już w kwietniu stacja Disney Channel pokaże niezwykłe przygody najsłynniejszego trylionera Kaczogrodu Sknerusa McKwacza, Kaczora Donalda i jego siostrzeńców Hyzia, Zyzia i Dyzia, na które czekają nie tylko dzieci, ale również ich rodzice.
 

 
Nowe „Kacze opowieści„ podkreślają doniosłość rodziny i przyjaźni przyciągając widzów obecnymi na każdym kroku humorem, tajemnicą i przygodą. W każdym odcinku bohaterowie udają się na niesamowite misje ucząc się odwagi, kreatywności oraz tego, że opłaca się wyjść poza swoją strefę komfortu. Nowy serial został stworzony dla dzieci, rodzin oraz tych, którzy dziećmi czują się w sercu, przy czym ci ostatni z pewnością odnajdą kilka sentymentalnych odniesień do oryginału sprzed lat.
 

 
Premierowe odcinki serialu „Kacze opowieści„ od poniedziałku do piątku, od 9 kwietnia o 18:30 tylko w Disney Channel


Jedna myśl na temat “„Kacze opowieści” w Disney Channel (wideo)

  • 8 kwietnia 2018 o 15:33
    Permalink

    Nareszcie ktoś w tym Disney Channel ruszył głową. Przez wieki całe główną siłą Disneya były ich świetne kreskówki, które są ich znakiem rozpoznawczym a nagle jakiś mądrala przyszedł i zrobił z Disney channel serialowo-telenowelowy kanał dla gimbazy eliminując z niego to co najlepsze. Na rynlu dobrą praktyką jest uczenie się na błędach i naśladowanie najlepszych. Taki Cartoon Network w najlepszym czasie antenowym puszcza najlepsze swoje produkcje typu Niesamowity Świat Gumballa. Dodatkowo takie kanały jak CN czy Nickelodeon wiedzą, że nie tylko dzieci oglądają kreskówki dlatego chętnie wracają do kultowych produkcji jak np. Królik Bugs, Atomówki czy Wojownicze Żółwie Ninja. A tymczasem Disney ma w dorobku wiele takich znanych serii a do żadnej nie wraca. Myślę, że Kacze Opowieści to będzie przełom dla tej stacji i odbicie się od miernego jak na ten moment poziomu.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *