Kampania reklamowa „Opowiem ci o zbrodni” nowej produkcji CI Polsat (wideo)

A+E Networks rozpoczęło kampanię reklamową 6-odcinkowego cyklu dokumentalnego „Opowiem ci o zbrodni”. Program debiutuje w telewizji kryminalnej Crime+Investigation Polsat (CI Polsat) w środę, 17 października o godz. 22:00. Programowi towarzyszy również książka (Kompania Mediowa) oraz nagrana na jej podstawie seria audiobooków wydanych przez Storytel.

 

 

Kampania potrwa 6 tygodni i obejmuje autopromocję na antenie kanałów A+E Networks (HISTORY, Crime+Investigation Polsat, Lifetime, H2), działania w mediach społecznościowych (Facebook, Instagram, YouTube), reklamę prasową w wybranych magazynach (m.in. Tele Tydzień, Tele Magazyn, VIVA, Życie na gorąco, Gala, Fakt TV), a także działania w Internecie (m.in. Google, Onet Vod.pl, Wp.pl). Za planowanie mediów odpowiadały agencje Media People oraz Uszka w barszczu. Kreację prasową przygotował Dark Crayon, a za kreację video odpowiadał Wit Dziki.

 

 

Katarzyna Bonda, Igor Brejdygant, Wojciech Chmielarz, Marta Guzowska, Małgorzata i Michał Kuźmińscy, Katarzyna Puzyńska. Autorzy literatury kryminalnej – w tym jedno pisarskie małżeństwo – i sześć wybranych przez nich prawdziwych zbrodni, którymi żyła cała Polska. Historie opisane przez wybitnych polskich autorów powieści kryminalnych stały się przyczynkiem do stworzenia dwóch seriali, opowiadających o prawdziwych zbrodniach: dokumentu telewizyjnego w telewizji Crime+Investigation Polsat i serialu audio w Storytel. W rolę lektorów czytających opowiadania wcieli się najpopularniejsi polscy aktorzy: Borys Szyc, Piotr Stramowski, Olga Bołądź, Przemek Bluszcz, Szymon Bobrowski i Mariusz Bonaszewski. Premiera pierwszych odcinków już od 17 października.

  1. 1 – 17.10 – „Łaska” Katarzyna Bonda, czyta Piotr Stramowski
  2. 2 – 24.10 – „Portret kobiety nad brzegiem morza” Wojciech Chmielarz, czyta Szymon Bobrowski
  3. 3 – 31.10 – „Morderstwo na dziesiątym piętrze” Katarzyna Puzyńska, czyta Olga Bołądź
  4. 4 – 7.11 – „Ludzie w autobusie” Małgorzata i Michał Kuźmińscy, czyta Mariusz Bonaszewski
  5. 5 – 14.11 – „Dwa kasztany w kieszeni” Marta Guzowska, czyta Przemek Bluszcz
  6. 6 – 21.11 – „Sasquatch” Igor Brejdygant, czyta Borys Szyc

Z okazji premiery cyklu „Opowiem ci o zbrodni” Storytel Polska przygotował promocję dla użytkowników – darmowy dostęp do platformy aż przez 30 dni. Aby skorzystać z promocji, wystarczy wejść na: www.zbrodnia.storytel.pl

Kolejne odcinki antenowe serialu „Opowiem ci o zbrodni” premierowane będą w środy o godz. 22:00 w telewizji Crime+Investigation Polsat. Kanał ten jest obecnie dostępny na ponad 100 rynkach na świecie i dociera do ponad 60 milionów gospodarstw domowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *