MediaTVN Discovery PolskaZapowiedzi TV

Kanadyjski serialowy hit „Victor Lessard” tylko w VOD.pl! (wideo)

Biblioteka treści pierwszego w pełni bez opłat serwisu streamingowego – VOD.pl – sukcesywnie powiększa się. Również o całkiem nowe tytuły, po raz pierwszy na polskim ekranie. Jedną z takich pozycji jest z pewnością serialowy thriller kryminalny prosto z Kanady – „Victor Lessard”. Premiera tej trzymającej w napięciu produkcji już 12 maja tylko w VOD.pl.

 

Już od 12 maja na fanów serialowych emocji w serwisie VOD.pl będzie czekać kolejna zagraniczna nowość. „Victor Lessard” to thriller kryminalny produkcji kanadyjskiej. Produkcja jest telewizyjną adaptacją bestsellerowej serii powieści Martina Michauda.

Tytułowy Victor Lessard to kłopotliwy, a przy tym bardzo skuteczny śledczy oddziału policji w Montrealu. Jego niesubordynacja i metody śledztwa, często na granicy prawa, nie raz pozwoliły mu rozwiązać zagadkę kryminalną, ale też ściągnęły na niego kłopoty. Były także powodem jego tymczasowego zawieszenia. Teraz – po przymusowych wakacjach – wraca do pracy, gdzie już pierwszego dnia na jego biurku ląduje duża sprawa. Ceniony psychiatra i sławny prawnik zostają znalezieni na miejscach zbrodni, które niepowiązane ze sobą, wyglądają identycznie. Wszystko wskazuje na seryjnego mordercę. Pościg za nim doprowadza Lassarda do spisków konspiracyjnych CIA sięgających lat 60., w tym zabójstwa JFK. Wraz z każdym etapem śledztwa – zbliżającym go do rozwiązania sprawy – do Victora zaczynają wracać demony przeszłości, które zmuszają śledczego do konfrontacji z mrocznymi wydarzeniami z jego dzieciństwa…

Pierwszy sezon, liczący 10 odcinków, produkcji “Victor Lessard” zadebiutuje w serwisie VOD.pl już 12 maja. Tydzień później pojawi się drugi sezon, a 26 maja trzeci.

 

 

„Victor Lessard” to kolejna po „Upadku” i „Mostem nad Sundem” zagraniczna serialowa nowość, która czeka na użytkowników serwisu VOD.pl. W ostatnich tygodniach biblioteka serwisu tytułów telewizyjnych powiększyła się o kolejne tytuły: „Układ warszawski”, „Receptura”, „Pułapka”, „Pod powierzchnią”, „Szóstka”, „Kod genetyczny” czy „Królestwo kobiet”.

Również w maju serwis przygotował także wyjątkowy weekend tematyczny – „Weekend w podróży” w dniach 19-21 maja. Wielbiciele wypraw bliskich i dalekich zobaczą takie programy jak: „Porada na weekend”, „Tu jest pięknie”, „Niezwykłe Stany Prokopa”, „Nieoczywiste miejsca”, „Jestem z Polski”, „Ciężarówką przez Route 66” oraz „Ciężarówką przez Afrykę”.

Od 11 maja bogactwem oferty VOD.pl całkowicie bez opłat mogą cieszyć się użytkownicy urządzeń z systemem operacyjnym Android TV oraz wybranych modeli smart TV marki LG.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *