Kanał Da Vinci Learning na kolejne dwa lata w oferci nc+

Kanał telewizyjny Da Vinci Learning przedłużył umowę dystrybucyjną z platformą nc+ i pozostanie w jej ofercie do 31 grudnia 2019 roku. W ramach osiągniętego porozumienia platforma nc+ będzie oferowało swoim abonentom tak kanał Da Vinci Learning, jak i kolekcję programów w ramach oferty sVOD .

 

„Cieszę się bardzo z przedłużenia umowy z nc+ . To jeden z naszych głównych i najważniejszych partnerów na polskim rynku. Mam nadzieję, że zmiany, które wprowadzamy w naszym kanale spowodują, że stanie się on stałym elementem oferty platformy nc+ i jednym z ulubionych kanałów jej abonentów” powiedział GrzegorzPłaza, kierujący działaniami Da Vinci Learning w Polsce .

Kanał Da Vinci Learning pozostanie dostępny dla abonentów pakietu Comfort+, z oferty sVOD będą mogli bezpłatnie skorzystać abonenci pakietów VIP+MAX. Pozostali abonenci nc+ mogą wykupić opcję dodatkową dostępu do oferty sVOD Da Vinci Learning Extra w cenie 5 zł miesięcznie.

„Da Vinci Learning stanowi doskonałe uzupełnienie naszej oferty kierowanej dla dzieci i rodzin. Cenimy elementy edukacyjne, które stanowią o unikalnym charakterze tego kanału” – powiedziała Anna Limach-Uryn, dyrektor działu programowego platformy nc+.

Kanał pozostanie dostępny na pozycji 104 dekoderów

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *