Kanały AXN, AXN Black, AXN White i AXN Spin w ofercie Polsat Media

1 stycznia 2019 roku biuro reklamy Polsat Media rozpocznie sprzedaż czasu reklamowego w kanałach AXN, AXN Black, AXN White i AXN Spin, należących do Sony Pictures Television.

 

AXN to wielokrotnie nagradzane, najchętniej oglądane seriale i wyselekcjonowane filmy akcji. Kanał proponuje bardzo zróżnicowaną ofertę seriali kryminalnych, przygodowych, obyczajowych oraz sensacyjnych. W Polsce AXN istnieje od 2003 roku. Od lipca 2010 roku kanał dostępny jest także w wersji High Definition.

AXN Black to kanał oferujący mocne oblicze akcji, pokazane w propozycjach serialowo-filmowych, w których bohaterowie wywołują silne emocje. Kanał na polskim rynku istnieje od października 2013 roku, podobnie jak AXN White, czyli angażujące i intrygujące kino amerykańskie i europejskie oraz znane i lubiane propozycje serialowe.

AXN Spin oferuje tytuły skierowane do najmłodszej grupy widzów kanałów AXN. Grimm 3, Z Nation 2, czy program e-sportowy Heads Up Daily to tylko niektóre z propozycji programowych kanału.

Dołączenie kanałów AXN do oferty reklamowej Polsat Media będzie istotnym elementem wzbogacającym szerokie portfolio, które od stycznia 2019 roku będzie liczyć 75 stacji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *