Kasia Kowalska w programie Demakijaż

Jest jedną z najpopularniejszych polskich wokalistek, ma na swoim koncie blisko półtora miliona sprzedanych płyt. Kasia Kowalska, bo o niej mowa, wydała niedawno swój pierwszy od dziesięciu lat album studyjny. W telewizji pokazuje się rzadko, ale dla Krzysztofa Ibisza zrobiła wyjątek! Już w najbliższą niedzielę będzie gościem w programie „Demakijaż” w Polsat Cafe.

 

W programie opowie o tym, jak odbyła najdalszą podróż do środka samej siebie:

„Czułam pewnego rodzaju wypalenie, czułam, że nie jestem potrzebna, ze nie dam rady. Odejście mojego taty było największym ciosem jaki mogłam dostać w życiu. Nigdy nie cierpiałam tak, jak po jego odejściu. Po jakimś czasie zamieniłam to w sile i stwierdziłam, ze najgorsze co mogę zrobić, to się teraz załamać.”

Krzysztof Ibisz zapyta też o to, czy dla artystki szklanka jest zawsze do połowy pusta czy pełna?

„Zawsze widzę szklankę do połowy pełną, ale wypełnioną trucizną. Staram się nie utonąć, trzymać na tej powierzchni, tafli wody, ale to bardzo dużo mnie kosztuje. Na tej płycie słychać, że część utworów jest taka, część taka. Ja tak naprawdę cały czas ze sobą walczę. Cały czas ciągnie mnie bardziej w stronę ciemnej strony mocy. No taka jestem.”

Piosenkarka szczerze opowie o tym, czego brakowało jej w dzieciństwie:

„Na pewno tego, że nie byłam chwalona. Nigdy nie usłyszałam, że coś robię dobrze, czy że jestem ładna. Takie rzeczy mi się przypominają. Moje dzieciństwo kojarzy mi się z wiecznym czekaniem na kogoś, aż ktoś przyjdzie do domu, bo ja ciągle w tym domu byłam sama. Później tę samotność zastąpiłam muzyką. Muzyka stałą się czymś takim, co pomagało mi żyć.”

Jaka jest prywatnie? Ile z jej życia „przedostaje się” do jej piosenek?

O tym wszystkim już w niedzielę o godz. 15:00 w programie „Demakijaż” w Polsat Cafe.

Kasia Kowalska bez tabu opowie też o trudach dorastania, konflikcie z samą sobą i walce o każdy kolejny dzień.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *