Katarzyna Woźnicka w zarządzie Kino Polska TV SA

Do zarządu Kino Polska TV SA dołączyła Katarzyna Woźnicka, która będzie odpowiedzialna za finanse, HR oraz dział prawny Spółki. Katarzyna Woźnicka związana jest z Kino Polska TV od 2014 roku.

 

Katarzyna Woźnicka od 2009 r. jest członkiem organizacji zrzeszającej profesjonalistów w dziedzinie finansów ACCA (Association of Chartered Certified Accountants), a od 2014 r. posiada tytuł FCCA. Swoja wieloletnie doświadczenie w zakresie finansów i księgowości zdobywała, m.in. w Prószyński SA i Agora SA. Pełniła również funkcję managera ds. finansów, dyrektora finansowego i członka zarządu w LexisNexis Polska.

Woźnicka w 2014 r. dołączyła do zespołu Kino Polska TV SA. W latach 2014-2015 pełniła funkcję dyrektora finansowego, a w latach 2016-2020 członka Rady Nadzorczej. W latach 2014 – 2018 zajmowała także stanowisko dyrektora finansowego w Stopklatka SA, gdzie zasiada również w Radzie Nadzorczej. Od 2016 r. sprawuje również funkcję CFO w SPI International Group.

Obecnie w skład zarządu Grupy wchodzą: Bogusław Kisielewski, Prezes Zarządu; Katarzyna Woźnicka, Członek Zarządu; Marcin Kowalski, Członek Zarządu; Berk Uziyel, Członek Zarządu; Levent Gültan, Członek Zarządu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *