Kina Helios zapraszają na początek szóstego sezonu „Wikingów”

Już w najbliższy czwartek, 5 grudnia br. kina sieci Helios ponownie pokażą serial „Wikingowie”. Fani produkcji będą mogli bezpłatnie obejrzeć na wielkim ekranie aż dwa odcinki najnowszego sezonu tego trzymającego w napięciu serialu.

 

 

 

 

Bezpłatne seanse „Wikingów” odbędą się w 43 kinach sieci Helios w całej Polsce już jutro w czwartek, 5 grudnia br. o godz. 20:00, czyli godzinę przed oficjalną premierą telewizyjną na kanale HISTORY. Aby otrzymać bezpłatne podwójne zaproszenie na premierowe odcinki 6. sezonu serialu „Wikingowie”, należy zarejestrować się pod adresem Wikingowie.Helios.pl, a następnie odebrać je osobiście w kasie kina. Czynnikiem decydującym o otrzymaniu miejsc jest kolejność odbioru biletów.

„Wikingowie” to kanadyjsko-irlandzka produkcja, stworzona przez Michaela Hirsta, która podbija serca widzów na całym świecie od 2013 roku. Szósty i ostatni sezon serialu podejmuje wątek sporu między braćmi, z którego Björn wyszedł zwycięsko jako król. Ivar, poszukując sposobu na odcięcie się od przeszłości, trafia na Ruś Kijowską. Lagertha chce wieść spokojne życie na farmie. Niestety, nowe zagrożenia pojawiają się niebezpiecznie blisko. Wikingowie prowadzą dalszy podbój Skandynawii. Ubbe i Torvi udają się na Islandię, gdzie ujawniają tajemnice związane ze zniknięciem Flokiego, a Hvitserk prowadzi osobistą wendetę przeciwko Ivarowi.

Kina Helios już wcześniej prezentowały serialowe premiery na wielkim ekranie. W sierpniu 2017 r. widzowie sieci mogli na wielkim ekranie obejrzeć finałowy odcinek 7. sezonu „Gry o tron”, a w kwietniu br. – pierwszy odcinek ostatniego sezonu tego serialu. W październiku 2017 r. i listopadzie br. w wybranych kinach odbyły się specjalne pokazy premierowych odcinków kolejnych serii polskiej produkcji HBO – „Wataha”, a w październiku 2017 r. – pierwszego odcinka 2. sezonu serialu „Belfer”. W listopadzie tego samego roku widzowie sieci Helios mogli obejrzeć w kinie pierwsze dwa odcinki 5. sezonu serialu „Wikingowie”.

Helios to największa w Polsce sieć kin wielosalowych – dysponuje 48 obiektami, w których znajdują się 273 ekrany i ponad 52 tys. miejsc. Kina Helios są obecne zarówno w miastach średniej wielkości, jak i w największych aglomeracjach Polski, m.in. w Łodzi, Trójmieście, Wrocławiu i Poznaniu. W 2019 r. sieć otworzyła swój najnowocześniejszy multipleks – w warszawskim centrum handlowym Blue City, a w najbliższych planach ma otwarcie kina w Legionowie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *