Kultura, muzyka, kino, moda

Kina Helios zapraszają na seanse specjalne z serialem „Przyjaciele”

W jesienne czwartki – 24 i 31 października oraz 7 listopada br. na ekranach kin Helios będzie można śledzić perypetie najpopularniejszej paczki przyjaciół na świecie. Multipleksy Helios wyświetlą wybrane odcinki „Przyjaciół” z okazji 25-lecia premiery tego komediowego serialu wszech czasów.

 

 

 

 

Sieć kin Helios zaprasza na pozytywne wieczory w towarzystwie uwielbianych przez wszystkich „Przyjaciół” – tego wydarzenia nie może przegapić żaden fan serialu! Podczas trzech kolejnych jesiennych czwartków widzowie zobaczą wybrane odcinki serialu (m.in. pierwszy) wzbogacone o specjalne rocznicowe intro oraz krótki materiał dodatkowy na końcu.
Wyjątkowe pokazy odbędą się w czwartki, 24 i 31 października oraz 7 listopada br., w wybranych kinach sieci Helios. Szczegółowe informacje, lista odcinków oraz bilety są dostępne pod adresem: Helios.pl/nmf_przyjaciele25.
To już kolejny raz, kiedy kina Helios zapraszają przed ekrany entuzjastów seriali. W kwietniu br. fani „Gry o Tron” mogli oglądać na wielkim ekranie premierowy odcinek ostatniego sezonu tej produkcji, a w sierpniu 2017 r. ponad 20 tys. widzów obejrzało finałowy odcinek 7. sezonu serialu we wszystkich kinach sieci. W październiku tego samego roku w wybranych kinach odbyły się specjalne pokazy premierowego odcinka drugiej serii polskiej produkcji HBO – „Wataha” i pierwszego odcinka 2. sezonu serialu „Belfer”, a w listopadzie widzowie kin Helios mogli oglądać pierwsze dwa odcinki 5. sezonu serialu „Wikingowie”.
Helios to największa w Polsce sieć kin wielosalowych – dysponuje 48 obiektami, w których znajdują się 273 ekrany i ponad 52 tys. miejsc. Kina Helios są obecne zarówno w miastach średniej wielkości, jak i w największych aglomeracjach Polski, m.in. w Łodzi, Trójmieście, Wrocławiu i Poznaniu. W 2019 r. sieć otworzyła swój najnowocześniejszy multipleks – w warszawskim centrum handlowym Blue City, a do końca tego roku planuje otwarcie kina w Legionowie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *