Internet & GryPolsat

Kolejne Happy Hours i dwa razy więcej Internetu w Cyfrowym Polsacie

W sklepie internetowym Cyfrowego Polsatu ruszyła kolejna edycja promocji, w której klienci mogą otrzymać aż 100 GB Internetu LTE Plus za jedyne 49,99 zł. Promocja z dwa razy większym pakietem danych dostępna jest tylko na stronie www.cyfrowypolsat.pl i można z niej skorzystać do 5 czerwca br.

Promocja dotyczy oferty Internetu ze sprzętem i umową na 24 miesiące. Klienci w ramach tej propozycji oprócz dwa razy większej liczby GB otrzymają:

– LTE bez limitu danych w cenie abonamentu;

– router stacjonarny Huawei B315 za 10 zł/mies.;

– dostęp do 3 pakietów serwisu IPLA – IPLA FILMY I SERIALE, IPLA WIEDZA NEWS ROZRYWKA, IPLA DZIECI przez pierwsze dwa miesiące bez opłat.

Internet LTE Cyfrowego Polsatu i Plusa jest dostępny dla 99% mieszkańców Polski. Internet nowej generacji LTE Plus Advanced obejmuje swoim zasięgiem już ponad 40% populacji naszego kraju, co oznacza, że może z niego już korzystać ponad 15 milionów Polaków.

3 komentarze do “Kolejne Happy Hours i dwa razy więcej Internetu w Cyfrowym Polsacie

 • Przed chwilą praktycznie taka sama promocja skończyła się w Plusie, więc logiczne, że Cyfrowy Polsat teraz z happy Days wystartował. A jak mi się wydaje, jest to bardzo dobra, jak nie najlepsza oferta na lte.

  Odpowiedz
 • To dobrze, że CP z Plusem tak wymieniają się promocjami, bo umowa kończy mi się dopiero pod koniec września i pewnie się na coś załapię – mam nadzieję, że w tym czasie zarówno jeden jak i drugi operator będzie miał równie dobrą ofertą.
  Mam CP od a,5 roku i jestem zadowolony więc nie ma potrzeby szukania czegoś nowego.

  Odpowiedz
 • Mam mobilnego neta od CP już kilka lat i z czystym sumieniem mogę polecić jakby się ktoś zastanawiał przy okazji tej promocji 😉 Swoją drogą się postarali 😉 100Gb w tej cenie robi wrażenie 🙂

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *