MediaTVN Discovery PolskaZapowiedzi TV

Kolejne ważne i inspirujące tematy w “Mieście kobiet”!

Agnieszka Hyży, dziennikarka muzyczna Anna Gacek, psycholożki Joanna Frejus i Magdalena Chorzewska, Magdalena Mikołajczyk oraz Edyta Plich w czwartym odcinku “Miasta kobiet” w TVN Style.

 

W najbliższym odcinku Miasta Kobiet po raz kolejny nie zabraknie trudnych i ważnych tematów. Agnieszka Hyży i Joanna Frejus podzielą się z widzami osobistymi doświadczeniami związanymi z poronieniem. Mimo tego, że Polek, które tracą ciążę jest bardzo dużo, w przestrzeni publicznej nadal niewiele się o tym mówi. Z jakimi trudnościami borykają się kobiety, które straciły dziecko? Czy jest coś co może im pomóc? Jak w takiej sytuacji odnajdują się mężczyźni, którzy mieli zostać ojcami?

O tym jak mówić o sobie dobrze, prowadzące porozmawiają ze znaną dziennikarką muzyczną Anną Gacek, która nie boi się nazywać siebie “zawodowym sztosem”. Dlaczego kobietom ciężko mówić o swoich sukcesach? Skąd się to bierze? Jak to zmienić i zacząć nad sobą pracować podpowie psycholożka Magdalena Chorzewska.

Znacie jeden z najsłynniejszych hashtagów #jestem dość? “Miasto kobiet” przedstawia jego twórczynię, autorkę bloga matkojedyna.com – Magdalenę Mikołajczyk.

Wrzesień to czas, kiedy rodzice zapisują dzieci na różne zajęcia dodatkowe. Wystarczy angielski? Czy może jeszcze francuski, piłka i ceramika? Jak się w tym wszystkim odnaleźć i nie zwariować? Z mamą czterech synów i dyrektorką Towarzystwa Inteligentnej Młodzieży, Edytą Plich porozmawiamy jak obudzić w dziecku pasję oraz dobrać zajęcia dodatkowe do charakteru i planu dnia dziecka.

Prowadzące: Marzena Rogalska, Aleksandra Kwaśniewska, Olga Legosz

Premiera w niedzielę, 26 września o godz. 12.30 i 22.15 w TVN Style

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *